Guardians of the Galaxy: The Telltale Series - Episode 3: More Than a Feeling

22.08.2017

Třetí epizoda "More Than a Feeling" tradičně navazuje na závěr druhé části, kdy Peterovy vize konečně dostávají první hmatatelné obrysy. Nemalou zásluhu na tom, kromě stálých členů týmu, má i čerstvá posila - Nebula. Souřadnice z Eternity Forge nás zavádí na planetu Emnios, do chrámu, v němž Strážci Galaxie údajně naleznou odpovědi na své otázky. Hned na začátku ale řeší problém, který nečekali. Tím je empatka Mantis, přátelská žena s tykadly, která dokáže dotykem rozpoznat (po)city jiných bytostí. Má toho tolik k vyprávění.

Stále více uhádaná družina navíc zjišťuje, že Kree válečnice "Hala the Accuser" ještě zdaleka neřekla poslední slovo a nepopřeje jim oddechu, spánku ani odpočinku.

Jak je zvykem, opět nám bude umožněno blíže nahlédnout do vzpomínek jednoho ze Strážců. Dnes si detailně připomeneme "origin" enigmatické Gamory. Hráč se snaží dobrat příčiny Gamořiny náhlé sourozenecké rivality s její věčně nasupenou sestrou Nebulou. Zakopou konečně válečnou sekyru a obnoví své sesterské pouto?

I v tomto případě se hra zuby nehty drží základní hratelnostní formule, kterou nastolilo první dějství.