A mě teda Two Worlds přišel naopak strašně nudnej. Ještě nudnější než nudnej Oblivion. :P
Taky se mi to stávalo i s community patchem. Prostě pokud si vlka pustím příliš k tělu, tak mě uhryže k smrti, pokud neuteču. Když se pokusím o útok, tak mě prostě v půlce hryzne a přeruší ho.
Když je to jeden vlk, tak se to dá ještě zvládnout taktikou, že prostě pouteču a pak se ho snažím umlátit tak, aby se mi nedostal k tělu, ale u smečky je to prakticky nemožné.
To se říká. Nicméně mě se to stalo i se slavným community patchem. Který teda z té nudy žádnou zábavu neudělal.
Protože mají naprosto úchylný a dementní útok, který hráčovu postavu zasekne.
Když se ke mně dostala smečka vlků, tak jsem neměl šanci, ať jsem zkoušel jakoukoliv taktiku s jakoukoliv zbraní či jakoukoliv zbrojí.
Teda pokud nepočítám taktiku "zdrhni".
Ale od vlků a prasat budeš dostávat nakládačku furt, pokud je nevyřídíš na dálku.
Co je silná postava? Já jsem někde kolem 30 lvl a pořád dostávám docela nakládačku.
To je fakt...ja som hlúpo liberalizoval mestá so slabou postavou a bola to prechádzka peklom...pripomínalo to skôr partizánsku vojnu :-) teraz si to vynahrádzam v Nordmare a tie campy čistím ako Boh pomsty :-)
Však genocida orků byla super. Samozřejmě když člověk hloupě osvobodil města příliš brzo a neměl na vybíjení postavu, tak to bylo peklo a vopruz, ale jinak to byl super pocit vidět jak ti zelení zmetci padají k zemi jeden po druhym, všude se válí jejich mrtvoly a ke konci, když už vidí že je bitva prohraná, se zbylí jedinci dají na útěk (takže je pronásledujete a dobijete je), načež město osvobodíte a NPCčka město obsadí a postaví vlastní stráže. Prostě super herní mechanismus. Který RPG tohle dneska nabízí?

Mám chut rozehrát to znova...
To ta mine je nič v porovnaní s vyčistením 5 orc campov v Nordmare...to asi mám čo robiť...
JJ po kolena v krvi. Nejdriv opruz, ale pak se ve me neco zlomilo a ja si to zacal uzivat :)
DAO za pozornost stojí, ale jen v případě, že se ti nějakým zázarek nelíbil BG, který je stokrát lepší, zajímavější a zábavnějši. DAO oproti tomu nabízí jen 'dnešní' grafiku.
@mclaren2005 (26.02.2013 11:56): Postupem času musím také konstatovat, že DAO za pozornost stojí - tedy pokud to nesrovnáš s předchozí produkcí ala BG a IWD. Takové JE, ME nebo Fable je proti tomu výstavním odpadem.
Zhrňme to tak, že Gothic 3 (po opatchovani) stoji za pozornost a rozlohou sa jej maloktore RPG vyrovna..
@Zero (25.02.2013 21:41): Já si ho zpětně doobjednával společně s levelem, to přišlo snad na necelé dvě stovky, to se dá přežít. Ale i tak... radši to dát bezdomovci na pivo.
Já jsem svého času dal za Gothic 3 999 korun. Doteď toho lituju, mohl jsem je využít lépe. Třeba je hodit do kanálu.