Goat Simulator: Payday

Coffee Stain Studios •  Double Eleven (PS4, XOne)
07.05.2015
14.01.2016
23.11.2016
06.12.2016
13.12.2016
24.05.2017
23.01.2019

rozšíření

Payday je druhý placený přídavek pro Goat Simulator. Tento je inspirovaný hrou Payday: The Heist. Přidává novou mapu, kde se ujímáte čtveřice zvířat z místní ZOO. Těmito postavami jsou Don Pastrami (kozel), Dolph Spaghetti (delfín na vozíčku), Humphrey Ciabatta (velbloud) a Valentino Salami (plameňák).

Každá postava nabízí jiný styl hry a lze mezi nimi volně přepínat. Hrdinové terorizují město svými žertíky. Na výběr je řada činností. Lze krást auta, jezdit s nimi, brát úkoly u automatů či okrádat lidi o jejich peníze. Za peníze lze kupovat nové masky nebo je prohrát v kasinu. Život budou znepříjemňovat policisté snažící se udržet ve městě pořádek, ale s nimi si hráč hravě poradí.

Wanted Dead or alive
Reward: 69 000 $

Je vypsána odměna za dopadení nebezpečného gangu recidivistů, kteří provedli už několik aprílových vtípků v našem ospalém městečku. Vůdcem zločinců je kozel Don Pastrami. Dále si dávejte pozor na plameňáka Valentina Salamiho - je schopný létat a unášet nevinné občany. Třetím lotrem je delfín Dolph Spaghetti, který umí slaňovat po stěnách bez jištění a jezdí na kolečkovém křesle s hydraulikou. Posledním neméně nebezpečným zločincem je dromedár Humphrey Ciabatta. Obzvlášť velký pozor si dávejte na jeho tlamu. Plive proud slin pod velkým tlakem. Prosíme všechny občany, aby jakékoliv známky výskytu této čtveřice okamžitě hlásili příslušným orgánům.

Payday je samostatná hra o vloupačkách od studia Overkill Software. Tvůrci vytvořili s Coffee Stain Studios spolupráci a prolnuli svá díly do sebe. V Payday je na oplátku kozí heist. V Goat Simu namísto vloupaček děláte pranky. V automatu si vyberete zadání a po splnění úkolu dostanete peníze. Za ně můžete koupit masky inspirované původní hrou. Jako obvykle se na mapě nachází mnoho secretů a colectiblů. Na rozdíl od MMO tu alespoň není žádný grindovací quest. Nově přibyla řiditelná vozidla. Největší výtku mám k tomu, že pranky můžete plnit s jakýmkoli členem gangu. Ačkoli mají unikátní schopnosti, nelze je kombinovat pro splnění úkolu. Jak cool by bylo pomocí kozla vyrazit dveře, pomocí delfína vyzvednout lup, velbloud by mezitím odrážel dotírající policisty a plameňák by s lupem odletěl do úkrytu. Bohužel DLC je jednoduché a krátké.

Pro: Nová lokace plná zábavy, rozmanití členové gangu, nové možnosti, propojení dvou her

Proti: Krátké, nemusíte kombinovat schopnosti