@Garret (02.12.2018 03:19): ja jsem fallout 76 nejak vic nesledoval, takze v tom ajs videu jsem poprve videl ty toddovo a jinych bethesdaku kecy. Myslim ze uz u prohlaseni, ze ve hre nebudou npc - jen hraci, se musel kazdej trochu rozumne uvazujici clovek zastavit a zacit klast otazky.

a ty ceny v obchode... jsem se musel ujistit, ze jsem predtim pochopil spravne, ze 1dolar je 100 atomu...
právě jsem dokoukal tu 40ti minutovou recenzi AJS a takhle blbý jsem si to ani nedokázal představit. nejlepší je jizva na xicht za dva a půl dolaru... ti skandující zaměstnanci Bethesdy v předních řadách Toddova tlučhubství na prezentaci jen podtrhují celou tuhle zoufalost.
@joedanger99 (30.11.2018 13:36): mel by sis uvedomit ze zakladni PS4 je tezce za zenitem a ocekavat ze na ni pobezi open world hra z roku 2018 plynule je blaznovstvi. Ani RDR ani Asasin tam nebezi plynule, proc by F76 mel.

hele, 0% nebo 5% je troleni, muzes si to omlouvat jak chces ale proste je. Mozna kdyby to byla vyjimka, jako ze te neco fakt nastvalo, ale dat cernej ramecek deseti hram behem par tydnu je proste troleni. Clovek ktery hrani bere trosku seriozne by tu hru nehodnotil vubec, nez se ztrapnovat nulama. Ses jak ty mameluci z MT ktery davaj nuly protoze se blbe vyspali.

@valcik (30.11.2018 15:03): Já myslím napsal, že F4 kopíruje F1 v tom, že v jedničce se záporák snažil zajistit budoucnost lidstva za pomoci FEV a mutantů a ve 4ce ze stejného důvodu dělá záporák andoidy, aby zajistil budoucnost lidstva. To že k tomu zbytečně páchá nějaké nesmyslné píčoviny, je zase osrávka Bethesdy, ale ta zápletka samotná mi příjde dobrá, jak u F1 tak F4.
Já jsem hrál aktivně hru, psal dojmy, načež mi do nich vlezl pan R., kterej tu hru sejmul hned první nebo druhej den bez jakýhokoliv vysvětlení, kde drze po mne chtěl něco co sám nikdy neudělal.
Načež jsem pochopil, že házet perly sviním je zbytečný a tak jsem s dalším popisem přestal. Ostatní jsou jen dojmopojmy konspiro-hysterek.

Důvod proč se rozepsat už neexistuje, protože napsání jiného názoru a poznatku od těch co tu agresivně napadli produkt který si pořádně ani neprohlídli, je vlastně nemožné. Nyní páchají pokus to svést na mne, což svědčí o jistých nedospělých vzorcích chování a neschopnosti nést odpovědnost za svý činy.
@Charllize (30.11.2018 12:06): Díky za radu, ale nechce se mi utrácet dalších 10 nebo kolik tisíc, protože Bethesda (spokojen?) nezvládá optimalizaci. Že ti 5% přijde jako nesmysl je tvůj názor, který nemám důvod ti rozmlouvat. Klidně si používej hodnocení jen od 20% výše, když se ti chce - každý ať hodnotí dle svého.

@Nikdykde (30.11.2018 12:25): Je zajímavé, jak jsi si mě zaškatulkoval jako "pravicového aktivistu" jen na základě toho, že se mi nelíbí, když firma zobrazující ve své hře reálnou historickou událost, tuto zobrazuje falešně a nepravdivě. Opravdu detailní psychoanalýza.

@Bellerofontes (30.11.2018 13:30): nečetl, Nikdykde to nikdy nerozvedl, místo toho začal urážet Redfielda, který ho o rozvedení požádal též.
Někde tu v diskuzi zaznělo, že se to nejvíce podobá prvním dvěma dílům, ale nikdy jsem už nečetl v čem. Přehlédl jsem příspěvek, kde je to rozvedené?
@joedanger99 (30.11.2018 12:01): kup si Pro, tam to bezi lip :)

5% je nesmysl, a moc dobre to vis, je to troleni, ale system zde ti to umuznuje, takze se neda nic delat. Na druhou stranu by asi neslo aby hodnoceni zacinalo treba od 20% :)
@Charllize (30.11.2018 10:30): Dobře, v pohodě. Za těmi 5% si stojím - za hru jsem zaplatil a bohužel mne extrémně zklamala herním i technickým stavem na PS4 (propady na 15fps při střelbě, mnoho bugů, dokonce mi za těch 10 hodin, co jsem tomu dal, několikrát zamrzl systém). Za pár měsíců ji vyzkouším znovu a uvidím, co se zlepšilo a hodnocení případně poupravím. Líbil se mi soundtrack.
@Charllize (30.11.2018 10:15): Ano, bývá to dost obvyklé, že firma, jež vlastní jinou firmu má větší rozhodovací pravomoce než její vlastněná pobočka. Nicméně ať už je to v případě Zenimaxu/Bethesdy jakkoliv, nic to nemění. Mohl jsem napsat:

"Mě by bohatě stačilo, aby Bethesda vydávala kvalitní Fallout hry bez mikrotransakcí a hloupých obchodních taktik. Nemožné, já vím."

A vyšlo by to úplně nastejno.

Hocha si nech pro své děti - tento arogantní způsob diskuze působí velmi nepříjemně. Nejsem tvůj hoch.
@joedanger99 (30.11.2018 10:11): Kdo ma jake pravomoci nevis. BS dejme tomu muze byt nejakym zpusobem odpovedna Zenimaxu a akcionarum za svoje produkty. Ale Zenimax NENI vydavatel a skutecne dost silne pochybuju ze rozhoduje jak bude dana hra vypadat. Nevime, hochu, nevime. Priste se drz toho ze Fallout vydava BS, bude to lepsi.
A pokud se neco nezmenilo tak znacku Fallout taky vlastni Bethesda a ne Zenimax.

Logo Zenimaxu bylo naposled a snad jedinkrat u Morrowindu.
@Charllize (30.11.2018 09:42): Proč hned tak agresivně? Však si nijak neodporujeme. Zenimax vlastní Bethesdu Softworks. To dost jednoznačně implikuje, kdo komu šéfuje. Když napíši Zenimax, tak tím prostě myslím toho, kdo má v té firmě tu danou pravomoc. Jestli pracuje v pobočce Bethesda Softworks nebo v korporátním rodiči Zenimaxu je jedno a ani nepředstírám, že bych to věděl. Hádáš se zbytečně.
@Charllize (29.11.2018 20:21): Zenimax je vydavatel, jenž vlastní jak Bethesdu Game Studios, Bethesdu Softworks, tak další studia jako Zenimax Online Studios, MachineGames a několik dalších. Zenimax a jejich vedení jsou ti, jež mají rozhodovací pravomoce a odpovědnost za vše, co Bethesda, Arkane, MachineGames, id a další vydají a jak se chovají.

@Walome (30.11.2018 06:26): ano, když jsem stopoval jak celá ta rozmíška vznikla, také mě to velice pobavilo.
@joedanger99 (29.11.2018 13:50): Zenimax nikdy zadnej Fallout nevydal. F76 je uplne prvni hra od BGS co ma nejakou formu ingame obchodu na nakup kosmetickych doplnku a navic si platidlo do toho obchodu muzes pomerne snadno zaopatrit tim ze hru hrajes. V tom obchode neni jedina vec co bys nutne potreboval, nijak to neomezuje hrani ani hrace. Ale je mi jasny jak to myslis. Takove internetova podoba reakce mury na svetlo, jsou tam mikrotransakce tak hejtit, pac to je prece spatne, at to je jak chce. Prakticky kazda online hra za poslednich 10 let ma tenhle zpusob dalsiho financovani, a je to tak proto ze to vydelava, je to tak proto ze hraci tam ty penize utraci, ne proto ze v Bethesde jsou svine a chteji chudaky hrace sedrit z kuze.

@Gordon (29.11.2018 14:56): ty ses vul :)
@SilentWolf (29.11.2018 17:32): Onlajnovky holt teď vládnou. Rýžovat se z nich dá déle a s menšími náklady. Problém je, že už to nejsou "tvoje hry". A jednoho krásného dne ti ji prostě vypnou. Smutně se koukám na svůj vymazlený Nar Shaddaa stronghold v SWTOR a jeho zasloužilé hrdiny. :(
@Nikdykde (29.11.2018 12:38): Takže jen opakuješ názory jiných? Já měl za to, že to ti vadí... Ale nevím, kde jsi vzal, že u Darksiders omlouvám nějaký tebou vypsaný body, ale 76 neodpustím nic. Abych je mohl pokrytecky tolerovat, musel bych o nich vědět nebo je zaznamenat (hra mi s výjimkou jednoho pádu běží parádně, "checkpointy" jsou naprosto normální, žádný nedodělky nejsou zjevný... nespletl sis třeba díl?). A nic z toho v diskuzi ani nepadlo, tak nevím, z čeho si získal ten pocit, že to omlouvám. Já se netvářím, že vydávat "nedotestované, neodladěné hry" je naprosto ok jako ty. Dokonce jsem doporučoval nekupovat to za plnou cenu. Dokonce se mi ani nestalo, že bych náhodou na někoho v diskuzi zaútočil...

Ty jo, nikdy mě nenapadlo, že můj názor je podstatnej pro lidi natolik, že by jim hru "kurvil". :)
@Bodkin (29.11.2018 14:11): jako původně jsem si říkal, že pokaždý když se tu objeví "někdo" s pocitem, že musí něco napsat, tak za to učiním mikrotransakci v Bethesdí hře.
Ale tohle možná není zase tak blbej nápad…
Jediné co ještě nevím, zda podporovat ten modrej tým.
@Nikdykde (29.11.2018 14:03): Tak jestli je chceš podpořit ještě víc, tak mi kup PS4 verzi. Protože já to chci hrát, ale nechci jim platit za něco takhle rozbitýho.

Takže za pár měsíců až to bude někde levně, tak to klovnu. Protože běhaní po Bethesdí mapě a střílení bethesdích zmrdů mě baví.
@Charllize (29.11.2018 13:25): já právě nechci, aby ID Soft, Arkane a ani samotná Bethesda došla jediný újmy a chci jen jediný – aby dodělali projekt F76, kterej zjevně vydali ve formě v předběžném přístupu.
Sám můžu hlasovat peněženkou, takže jsem to koupil i na PC a utratil tam i peníze za mikrotransakce.
A ještě se tu tím chlubím.

Jinak mylsím, že jsem sem donesl dost informací o hře, včetně vlastních zjištěný co mi dalo už pár desítek hodin hraní. Co se týká článků na internetu, jenom část je relevantní (a překvapivě včetně těch, co tomu dali třeba 2/10, není to fanboyovství) u ostatních si nejsem jistej, zda to vůbec nějak víc zkoumali a prostě si jen neopsali blbosti z internetu.
Koneckonců, i Todd před vydáním říkal, že ta hra bude vydaná trochu spektakulárně, je to stále určitej druh pokusu o nějakej druh hry role play a je jim jasný, že se to bude hodně ladit. Já jim fandím, a samozřejmě s enedivím, že lidi co se proháněj nejraději koridory s cutscénama to vůbec nemusej a nechápou. Pro ně to taky není, což někteří z nich nedokáží pořád pochopit.

Jinak PC verze překvapivě stabilní, ale má skutečně víc chyb než verze na konzolích.
Je to fakt beta.