Je proste skoda ze Bethesda udelala online hru, kdyby to nazvali Fallout 4: Virginia a pojali to jako spinoff ke ctyrce pro jednoho hrace a prodavali to za 30 babek udelali by lip. Stacilo tam dat NPC, udelat dabing a ukoly a meli vystarano.
Hmm, pravda je, že už se to vše hromadí. Těch přehmatů je fakt hodně. Mají v tom bordel, až mi to skoro připomíná, že je to jako v ČR.
@SilentWolf (06.12.2018 11:08): Samozřejmě se to netýká ničeho jiného než Falloutu 76, který rozhodně nedopadl podle přestav.

No nevím, soudě podle těch reakcí bych řekl, že to dopadlo tak, jak jsem si představoval :))
@Bodkin (06.12.2018 00:36): Za to může vedení!! :D achjo, kde holt chybí schopnosti a nejde to zachránit slovanskou magií..

Ale tak věnovali se teď FOV slideru, zas nejde mít vše.

Akutně potřebuje vyjít nějaký "chytrý" předmět běžné potřeby na který by mohli vydat Skyrim.

edit: teď čtu že polovina toho patche se týká redukování získávaných surovin. Mají zajímavé priority.
@Bodkin (05.12.2018 21:29): Ten bug ze se obcas stane ze strelba nedava zadnej dmg je tam od zacatku. Me osobne se to stalo asi 3x. Obcas to blbne i ve VATSu a clovek ho musi zrusit a znovu zamerit. Po vcerejsim patchi jsme to jeste nehral, ale jelikoz vsechny velke weby o tom neinformuji aby si zvedly ctenost jak byva zvykem tak to asi nebude tak vazne :)
normálně toho řvouna nemůžu vystát, ale thumbnail mě nalákal a je to hilarious...

@Feidias (05.12.2018 00:14): ta hra je špatná. objektivně. pokud tě baví, good for you, nenech si to kazit. ale zároveň nám nechej prostor se k ní vyjadřovat, i když je to stále dokola ;-)
U 10 příspěvku z 22 už jsem zas přestal číst. Je to pořád dokola. Je jasné proč se ta hra ani komunikace s hráči mnoha lidem nelíbí, ale je to jak u politiků. Vše už bylo řečeno, ale ještě to neřekli všichni:). Jasně Bethesda nezvládla propagaci a vyladění hry. Fanoušci jí to dávají pořádně sežrat. Stejně si ale myslím, že to špatná hra není. Z éry first person Falloutů mám pocit, že to je lepší než Fallout 3. Ve Falloutu 4 jsem zatím ze všech Falloutích dílů (myslím i ty staré) strávil nejvíce hodin. Chápu, že pro hodně lidí je Fallout 4 krok směřem který neočekávali a nechtěli a Fallout 76 jde ještě dál tímhle směrem. Nejsou tam NPC a možnosti dialogů nejsou ani u robotů:). Je to nevyladěné, což je prostě špatně, ale tyjo musím říct, že mě to stejně baví a jsem rád, že po těch letech zkusili skutečně ofiko online Fallout. Nedá se tomu upřít minimálně jedna věc. Zkusili zas něco jiného:).
Fallout 76 je vlastně velkolepý projekt, protože přesahuje uplně bravurně mimo obrazovky monitorů. Ty rozeštvané a emotivní diskuze nad chaosem připomínají snad právě nejvíc post-apo román Malevil.
@Drolin (04.12.2018 14:16): Hle, z Drolina se nám vyvinul ekonomický expert a analytický prognostik, výborně. Bethesda nekrachne, protože jeden produkt je prodělečný - a kdo ví jestli. Nový TES bude, bude i TES ve vesmíru a tvý růžový, nostalgický brejle ti zbudou jen pro pláč, muhaha.
@SilentWolf (04.12.2018 13:52): Myslím že tohle byl nový případ, btw i za to je to neadektvátní majiteli zakázat přistup do hry. tohle se dá přeci řešit mutem, chatovým banem a podobnými věcmi.

@Charllize (04.12.2018 14:10): Přesně tak, na KCD se sice nadávalo kvůli bugům, ale zároveň z toho byly všichni unešení, zatímco u F76 převladá spíš negativita.
@Gordon (04.12.2018 13:46): to s tim rozmlacenim obchodu tady uz bylo asi 10x. KCD a diamantove? To si delas srandu ne? :)

@Drolin (04.12.2018 13:30): prejes si krach jednoho z nejvic legendarnich studii na svete co se drzi skoro 30 let? To od tebe neni hezke, obvzlast jako od znalce a hrace klasik.

@Korbitch (04.12.2018 12:40): co to je za hysterickej clanek od mongola? Tohle ctes? No potes. ted uz vim proc s tebou neni kloudna rec.

@Kvasa (04.12.2018 13:07): +1
@Korbitch (04.12.2018 12:40): Když se to porovná s takovým vydáním KCD, tak KCD je úplně diamantovej.
Mimochodem na internetu koluje i virální video kde jeden černoch rozmlátil vzteky obchod když mu ji nechtěji refundnout. :-)

Mimochodem jsem taky někde četl že zabanovali hráče doživotně za griefing, to je paráda ne? Koupíte si muliplayerovku a pak vás v ní zabanujou.
@pajmič (04.12.2018 13:25): Rozutekli by se a našli se v menších studiích, kde by měli více prostoru na svoje individuální vize dobrého RPG, jako celek jim to bohužel v Bethesdě nefunguje, viz hrůzostrašné přijetí Falloutu 3, Falloutu 4 a ještě další level - tragédie jménem Fallout 76. Podle mě těch šancí dostali již dost, a i jim musí být jasné, že na to nemají (zvláště ve světle dobrého New Vegas).
@Drolin (04.12.2018 13:14): Nejsi ty miláček. Doufat, aby tisíce lidé přišlo o džop:)
Bethežda musí zpátky ke kreslícímu prknu. Kravatáci uvolnit vývoj novýho enginu, aby mohli začít producenti začít efektivně pracovat, to je celý.
@Korbitch (04.12.2018 12:40): Dobrý blábol.

Absolutně nechápu, mě ta hra jede naprosto normálně. Měl jsem jeden bug, že nešel dokončit úkol, jinak naprosto v pohodě. Obrovský svět, který docela funguje. Plno harampádí, zbraní, různých pičáren atd. Stavění mě ve 4 nebavilo, páč je to ovládání doprasené až hanba, ale teď jsem objevil perfektní bajdu s ponkama, se sporákem atd. a vypadá to dobře. Budu se snažit udělat něco podobného. To že tam nejsou žádné NPC je fail jak prase, ale nikde není napsané, že to nedodělají. Všichni tu hru viděli, měli možnost zrušit objednávku.
@Charllize (02.12.2018 16:55): v té hře je špatně úplně všechno, takže nějaká jizva za 50kč mně zase tolik nevzrušuje. a přestaň ukazovat prstem na ostatní, je to neslušné. jako fanboy (resp. fan-old-fart) bys měl mít lepší argumenty, než "oni to mají taky na hovno".
@Garret (02.12.2018 12:40): a vis ze si muzes ty penize do toho shopu normalne vydelat ve hre ? Pozoruju ze dost lidi to nevi, tak to jen pripominam. Nejsou tam zadne lootboxy ani si nemuzes koupit level 100 jako to ma Blizzard ve wowku, jsou to jen kosmeticke veci. Navic, podobny obchod ma prakticka kazda online hra co existuje, nechapu proc u F76 je to najednou takovy problem, navic kdyz ten obchod vubec nic herne neovlivnuje a ta mena do nej jde ziskat hranim hry.
@Walome (02.12.2018 13:34): V tejto hre ale platia pravidlá, ktoré každý užívateľ odsúhlasil. Chlápek porušil prvé dva body a trest je popísaný hneď v úvode:
You will violate the Code of Conduct if You or Your Account participates in any of the following behaviors below. ZeniMax, in its sole discretion, reserves the right to take such action as appropriate in the event of any violation, including immediate termination of Your Account, and/or banning You from playing the Game, and/or using any ZeniMax Services.
Bethesda se omlouvá za batůžek ve sběratelské edici Falloutu 76 za 200 dolarů, nabízí 5 dolarů v herní měně jako odškodnění. :D hehe