Když jsem prvně slyšel Todda mluvit, tak mě hned napadlo, mluví jak Steve Jobse, ale Bethesda Gamepady Studios fakt nejsou Apple. Spíš Microsoft:-)
ehm, tak po nejnovějším updatu mi hra přestala chodit. To už je i na mě celkem silná káva. Momentálně reinstaluji a jsem zvědav jestli to ještě vůbec budu moct hrát.
Musím říct můj sobotní herní večer byl ve znamení bugů. Padání serveru, kdyby to hned druhý den neřešil můj oblíbený jutjubr, tak bych si myslel, že je to naším připojením. 2x jsem přišel o předměty potřebné ke splnění questu. Navíc se mi fakt nedařilo. Jak jsem pochopil, tak level potvor se asi řekněme průměruje lvl hráčů co jsou v dané oblasti. Lvl velkého množství hráčů začíná být výrazně vyšší jak ten můj, takže je to chvílemi dost nepříjemný.
Podle bethesdí ovečky tomu nikdo nerozumíme. Jen on sám ví nejlíp. Jeho vůdce Pete mu za jeho bezbřehou věrnost koupí nový rolničky.
@Garret (04.01.2019 13:19): Jo, a proto jsou jejich hry porad nejhranejsi na svete, uplne si tu vetev podrizly, chudinky maly.
Fallout 4 druha nejhranejsi hra na steamu za rok 2018, Skyrim pata nejhranejsi na steamu za rok 2018. Fallout 76 je samozrejme krapet problem, ale asi takovej jako kdyz v rybniku kde zije sto tisic kapru jeden chcipne. Nechapu jak si nekdo muze myslet ze Bethesde neuspech F76 muze nejak zavazne ublizit, spis jen prani lidi co je nemusi, coz je ostatne dost okliva vlastnost. Ale nejde se divit vetsinou jde o lidi co jen blbe placaj aniz by vedeli presne o cem.
Mě by docela zajímalo, jak vypadala ta verze, která údajně ty Fallout standardy nenaplňovala. :)
Tak nikdo to nemusi kupovat, zejo. Nikdo neni nucen to kupovat. Tyhle veci existuji proto ze je lidi proste kupuji.
Nijak to hru neovlivnuje, je to jen kosmetika. Kdyz to nekdo chce at si to koupi, nevidim v tom sebemensi problem. To jen youtuberi nemaji co do huby tak delaji z komara velblouda.
Docela nářez jsou emotikony s vánoční tématikou. Ve hře pro to ani nejsou udělané nové animace. Nechápu, že takový model může vůbec fungovat, že se najdou lidi co si to koupí. Inu, každé zboží má svého kupce. Creation club Fallout 4 až teď má alespoň mini DLC s questy. Je to pořád předražený za málo muziky. Nekoupil bych si to. Doteď nemám koupená ani DLC (až někdy bude čas), ale alespoň je to nějaký přidaný obsah. Emotiikony s vánoční tématikou nepotřebuji ani zadarmo.
A baby is drowning in the lake:

Fallout 1
- Ask for more information
- Agree to help
- Decide not to help
- Accidentally say something that pisses the NPC off , failing the quest
- Reveal too much information about yourself , causing the Super Mutants to track your vault more easily

Fallout 2
- Ask for more information
- Agree to help
- Decide not to help
- Accidentally say something that pisses the NPC off , failing the quest
- Pop culture reference about the baby

Fallout 3

Fallout New Vegas
- I will save the baby
- I will not save the baby
- [Barter 30 ] Double the caps and I 'll save the baby
- [ Medicine 30] Thanks to my medical knowledge , I will easily be able to save the baby
- [ Survival 15/30 ] Uh yeah , I totally know how to swim

Fallout 4
- Yes, baby
- No ( Yes, baby )
- [Sarcastic] Yes, baby

Fallout 76
- actually, there is no baby
Tak jsem zas strávil večír u této dekadentní hry a po posledním updatu se dost zlepšila plynulost (nikoli plynatost) hry. Já si nemůžu pomoct, ale hodnotím kladně, že se to hraje jako singláč s multiplayer možnostmi. Dnes mi zas dvojice lvl 100+ pomohla splnit quest.
@Paul (13.12.2018 18:41): Ja mam sberatelku i bobblehead panacka, ale jeste jsem se to neodvazil nainstalovat a ani se nechystam. Silne uvazuji o tom, ze si znovu zahraju radsi NV (ktere jsem tento rok spolu s jednickou a dvojkou uz hral), coz je proste jistota a vim, ze i tak to bude zazitek, ktery bude jizda.

Dokonce jsem nakoupil i nejaky krabicky (NV stoji asi 150, je to skoro zadarmo) a v ramci osvety budu v praci delat malou nadilku.
Tomu říkám rychlost. Na xzone za 6 kil. A je k tomu i bobblehead, kvůli kterýmu mě to trochu láká koupit :D
@Charllize (07.12.2018 21:35): jsem rád, že to zkusili. Absence NPC prostě nebyla dobrá volba, stejně tak podcenili komunikaci, marketing a vypustili nedokončenou hru. Přesto můj názor je,že to špatná hra není. Je to pokus o to, aby hráč měl pocit, že hraje Fallout 4 on-line. Musím říct, že mě žádná onlinovka takhle nezaujala, ale je to jen pro lidi co je fakt baví Fallout 4 a ještě musí odpustit tunu chyb a přehmatů. Upřímně chapu, že takových lidí není mnoho.