@Nikdykde (11.09.2019 21:35): ten, kdo to nehraje, tak neví, že ne všechno jídlo ve hře se kazí a je ho všude "plenty" zvlášť s jistým perkem. Jako je to samozřejmě jeden z nejslabších objektů, které se objevily v atomic shopu, ale každý zboží má svýho kupce. Ten kdo si to koupí tak ať si to užije.
Mě v tuto chvíli zajímají hlavně Wastelanders.
a tuší někdo, že se ty atomy vydělávají ve hře a každej kdo to hraje jich má docela dost (já nyní přes 3000), že jo? Že jo?
[neexistující komentář]: bethesda se u mne kdysi zapsala hrou terminator: future shock a od ty doby je u mne zapsany moc dobre :)
@Charllize (10.06.2019 12:12): tak jednoznačně to v té hře chybí a hodně lidem se to nelíbilo. Málokoho tedy překvapí, že se rozhodli tam lidská NPC přidat. Jinak NPC tam byly od začátku. Spíš šlo o to aby byla u nich možnost voleb s "následky" a taky je příjemné když tam nejsou jen roboti, ale i lidska NPC. S tím samozřejmě spojené zajímavější questy. To je bohužel v F76 též. Ohledně Battle Royale. Ještě jsem žádný nehrál, ale když to tam přidají zadarmo jako další možnost tak se zlobit nebudu.
To je skvělej nápad mít v RPG NPC, proč to ještě nikoho nenapadlo? Bethesda did it again!
@Shoggot (10.04.2019 10:48): kokotina je to už z toho důvodu že to je úplně jedno. Na hru to ma vliv tak 0.3%. Chapu ze jde hlavne o to ze muze byt hur a je treba zastavit rakovinu v zarodku, ale fakt si nemyslim ze Bethesda ma v umyslu z toho udelat pay to win hru, takze i tak to je zbytečný.
@Korbitch (10.04.2019 05:36): Tohle je samozřejmě kokotina, ale jinak souhlasím s Charllizem, že je zas hezké, že přislíbili do hry přidávat obsah a tak dále.

Byť samozřejmě víme, že někdy je lepší některé děti hodit ze skály, na tom, že snaha o péči je kvalita, se nic nemění.
Bethesda bude cely rok přidávat do hry obsah zdarma ale samozřejmě jsou debilové kvůli možnosti koupit repair kit. Ach jo.
Tak tak. Odvést Todda, který mezitím bude žoviálně žvatlat o budoucích projektech, někam do pole za město a prostě to skončit.
bethesda, zdenek troska a michal david neznaji dno, zapracuj na sve cynickosti a predstavivosti :)
Wow, vždy keď myslím, že táto hra už nemôže byť väčší fail tak niečim novým prekvapí.
Musím říct, že má zkušenost se zabugovanim hry je špatná. Musel jsem na fóru dohledat fígl na smazání oni souborů abych hru spustil bez Bethesda launcheru. To pomohlo tak, že mi hra chodí najednou o hodně lépe a mohl jsem zvýšit detaily textur max. Jasně Fallout není má spíš už retro Future grafiku. To by mi zrovna nevadilo, ale i ten hlavní příběh je sakra průměrný. Pořád si nemyslím, že by to byla úplně špatná hra ale tragicky vyladěna, kde některé principy nefungují. Nejvíc se těším na dedicated servery s módy protože ta mapa jako šablona pro obsah je fakt pěkná.
youtuberi, nevtipne reagujici na vsechny e-tragikomedie, to je zase jinej druh kund 21. stoleti (samozrejme ne vsichni, napr. mack z worthabuy je skvely :)

nejen ze je bunda "hnusna", oni zejmena nedodrzeli materialy (tedy jako obvykle)... money crazy little shits

jestli se jednou promrdaji az na akciovy trhy, uprimne doufam, ze je lidi ushortuji xmrti, ta firma je proste banda curaku uz 15 let
@ještěr (19.02.2019 12:03): Jo, ta bunda je hnusna. Hnusny bundy za tisice prodava ale kde kdo, tak nevim proc ten humbuk. Povinna koupe to neni. proste jen dalsi zabavna vlozka internetove komunity co se nudi a dela ji dobre rejpat do Bethesdy. Je to ted v mode, plno youtuberu na tom vydelalo majlant:)
@SilentWolf (01.02.2019 07:31): děkuji za přátelskou radu:). Ta bunda je bezva za lidovou cenu:). Nicméně raději jsem pustil po dlouhé době Fallout 4 se Sim Settlements. Kinggath je borec! Takoví by měli být v Atomic Shopu místo vánočního stromku s ponožkami nad krb pro svůj kemp.
Co si budeme povídat, jen ať Bethesdu Fallout 76 pálí jako Bioware Andromeda. Obě firmy potřebují dardu, aby se probraly
Byť Bioware to ještě zkusí s Destiny: Anthem. Ale to je podle všeho jen takové DLC. :)