@Feidias (05.02.2020 08:21): Současně už by měli nastoupit pomalu i na steam.

Já jsem zvědavej, nicméně mi "živáčci" nechyběli, protože je to země po zmutovaným koronaviru, takže DLC s očkovanejma... no, jsem zvědavej.
Tak Wastelanders 7. dubna. Vypadá to ok. Pro mě teda rozhodně krok správným směrem. Hlavně by tam měli být mimo osádníky a špatné špatňáky ješťě us remnants.
Ono se stačí kouknout kdo si na základě čeho dělá svůj názor. Zda aktuálních videí jako dělá Angry Joe, kterej tam stříhá části svého videa co nahrál někdy v prosinci minulého rokua tváří se, že je to aktuální, nebo vlastní zkušenosti.

To ale chápu, že dané osoby hodně irituje. Mne taky naštvě, když zjistím že jsem někomu nalítnul, nebo že mně někdo tahal za fusekli.
Ja tej hre dávam maximálne 3 roky než vypnú servery, alebo v lepšom prípade vytvoria kompletne novú verziu ako s Final Fantasy XIV.
@Nikdykde (25.10.2019 14:52): kdyz ti někdo řekne že jsi debil, tak ty neodpovis "ne nejsem", aby on ti rekl "jo jsi" a tys mu rekl "ne nejsem" a on ti rekl "jo jsi" a tys mu rekl "ne nejsem" a on ti rekl "taxorry, ja jsem se spletl...".
@Nikdykde (24.10.2019 23:43): už to tu psal Chuck, ale napíšu to ještě já, protože dobře víš, že jsem fanda stejných her jako ty. U toho Falloutu 76 už tak nadšený nejsem, ale Fallout 4 mám rád dost. Není tu moc lidí co to tak mají, ale když to fakt podáš stylem. Všichni jste pitomci a já jsem jedinej kdo tomu rozumí, tak to vadí i mě. Nejsi jediný kdo to tu dělá. Taky přeci nemusí lidi souhlasit s tvým názorem a nemusí to nutně znamenat, že jsou zmanipulovaní.
Korbitch možná nechápe, že jde o jednu zprávu z agentury, kterou všichni přetiskujou. :)))

Ale jo, na druhou stranu je super vidět jak ji rozdílně komentujou a kdo si ještě dneska nevzal svoji dávku a kdo ji naopak přehnal :)

@Charllize (25.10.2019 11:43): ten bulvár na primě je ještě výbornej.
Jinak ačkoliv to měli teda otestovat (a teď jim za to omyjou hlavu), tak furt si myslím máme kapitalismus (a to by mohl uznat i Korbitch) a vskutečnosti je právo kohokoliv se rozhodnout co si za své peníze koupí (nebo snad Korbitch chce toto lidem diktovat?) :))

Já samozřejmě nepřestanu svůj F76 hrát.
@Korbitch (25.10.2019 10:35): To už není horkokrevnost, ale hysterie. Theatrálně křičí a pláčou, ale není jasný proč vlastně.
Část jejich argumentů není ani pravdivá, jsou to jen emoce a dojmy.

Je to spíš směšné – a hlavně u produktů, který je nikdo nenutí kupovat.

Navrhuji se složit a poslat do DDworldu paklík lízátek, určitě jim to udělá radost.
Mimochodem, překvapivě dost mých přátel co to hraje si to předplatné zavedlo a zjistilo... no, že mít private server není žádná zábava a současně, že to Bethesda asi netestovala, protože to nefunguje víc, než normální hraní.

Takže i kdyby sem chodil člověk, co to hraje, nepíše sem a o předplatném uvažoval, tak prosím ať to nedělá, určine ne teď.

Je tam strašně moc problémů.
Jinak jsem vypsal, jak v současnosti vypadá jiný on-line a to RDR2 a srovnal to s F76.
To je relevantní argument.

Žádná arogance, nic podobného.

Pokud nemáte co říct k tomuhle, ale jen osobní inektivy, tak si tu facku dejte sami. Zjevně vám došly argumenty. Zjevně nevíte na co to a jakou hru přesně vlastně máte názor.
@Redfield (24.10.2019 23:50): Mno, to teď děláš je racionalizace, abys ses cítil jako lepší člověk, je to tvoje obraná pozice. Odpovědnost prostě převedeš na mne a naprosto ignoruješ jakýkoliv můj argument. Nelíbí se ti můj jiný názor i postoj, jako vše co ti narušuje konformní klid. Takhle dosahuješ toho, aby ses sám cítil lépe, jako dobrý člověk.

Já se do pozice opozice nestavím dobrovolně, já se prostě ozvu, když něco odporuje mé osobní zkušenosti a když se sdílí pověry, nesmysly nebo nepodložené blbosti. A vy se tomu bráníte, já nejsem jedinej, koho za to zesměšňujete. A urážíš, třeba tím jak mne nyní označuješ za ublížence. Osobně bys mi to neřekl, protože už bys ji měl a byl bys ty v té slabší pozici a držel si ústa.
Vidíš, tak málo by stačilo, aby tvůj "argument" byl okamžitě neplatný.
@Milfhunter (24.10.2019 23:30): a co se říká o lidech, co se rádi vezou s davem, potřebují ke své existenci silnou skupinu a být součástí jí, a bojí se mít na cokoliv vlastní názor?
A aby si posilnil pozici, tak teatrálně před ostatníma bude sarkasticky napadat lidi jako já, co mají na věc jinej pohled, kterej je postavenej na skutečné, vlastní, reálné zkušenosti?

Narušu ti klid na práci, co?
Jinak bugů, co zamezily dohrání mise nebo si vynutily restart, případně hráče co dělali nějaký exploit jsem za tento měsíc zažil více v RDR online, než v F76 za celý rok. Nemluvě o tom, že před tím než byl na RDR2 50 % sleva na začátku měsíce, tam moc lidí nebylo.

Ale tohle si uvědomí jen prostě ti, co se s těma hrama seznámí a projdou si to, novináři ani youtubeři tohle nikomu nezprostředkují (a koenckonců oni se musí živit reklamou a sledovaností a ta nevzniká když někdo poctivě bude 50 hodin zkoumat jaké ty hry skutečně jsou.
Přitom ale i na českém internetu vychází články - fallout po stu hodinách, případně jak vypadá fallout dnes a novinář tam poctivě strávil delší čas - a je zajímavé, že tyhle články nejsou negativní vlastně vůbec. Jsou spíš optimistické.

A to fakt nejsou nějací speciální fnoušci nebo lidi co by žrali Fallout za každou cenu.
Té pohádce o dávání zdarma k ovladačům se ještě věří?
Sběratelky co stojej za prd - všechno jsou to čínský šunty, čest vyjímkám. A nedělaj je vývojář a nemají nic společného s hrou samotnou.

Neexistuje RPG MMO, které by vyšlo hotové, finální a krásné. Zrovna hraju RDR2-online, byl jsem tam i v betě a ještě teď jsou tam hory nedořešenejch bagů, nesprávných kreativních a designových rozhodnutí, naprosto nedotažená interaktce mezi hráči (odfláknutá), repetivní čtyři, pět misí dokola, neschopnost vymyslet něco nového. Je to šito horkou jehlou a nápady jsou porůznu pozbírány od konkurence. Svět je minimálně interaktivní. Příběhů je tam minimum. Tu marketingově proklamovanou "imerzi" vám tam zruší první bug, či hráč co vám upálí koně, jen z legrace, nikoliv aby vám sebral misi (věc co rok neumí vyřešit a udělat z ní ani herní mechaniku).

Ale stačí hezká grafika, hezké animace ksichtů a końských koulí a jméno Rockstar a jinak rozvášnění kritici si toho ani nevšimnou a názor na to ani nemají. Přitom to za pár dnů chtějí nabídnout PC hráčům, jsem zvědavej co jim na to řeknou.

Všechny ty zmíněmé věci fungují u Bethesdy ve F76 lépe, dokonce F76 mí navíc dobrou komunitu, o které si hodně MMo může nechat jen zdát, výborné příběhy, skvělé vyprávění (zejména to enviromentální), humor a výborně zapravené RPG prvky.
Ale je to horší grafika, nic moc animace. Je vtipné, jak lidi pořád tvrdí, jak jim o tohle nejde, no není to pravda, jakmile není grafika, ignorujou příběhy, vyprávění i výborně fungující RPG mechaniky. A stále i zamlčují, že atomy s daj vydělávat ve hře, ted schválně informují polovičatě (to je jen další důkaz úmyslu). Podobně jako ignorují, že je to žánr survival a ne příběhové RPG.

@Bursoft (24.10.2019 22:24): "Na tom můžou rejžovat zajetý hry, jako WoW, který mají miliony fanoušků, super servis a netopí se v průserech" lidi z WOW už nějkou dobu utákaj po milionech pryč. Activision Blizzard je jeden velkej průser. Na výraz wow refuges narážím u každé větší fantasy MMO hry. Procentualně je průser spíš Blizzard, Bethesda má komunitu stabilní.
@Charllize (24.10.2019 22:29): Rozdíl je ale ten, že tyto hry nemají tak posranou reputaci, takže si to můžou dovolit. Pokud Bethesda prodělává na F76, má to prostě rovnou zabalit a zkusit něco jinýho, než lít další benzín do ohně..
@Charllize (24.10.2019 20:20): Jako nestrannej pozorovatel, kterýho Bethesda netankuje, jejich hry nehraju, nevím kdo je nebo jak vypadá Todd, můžu říct, že měsíční platby za možnost hrát jednu jedinou hru, jsou dnes pasé. Na tom můžou rejžovat zajetý hry, jako WoW, který mají miliony fanoušků, super servis a netopí se v průserech. F2P, ať už se nám líbí nebo ne, je dnes cesta, jak monetizovat hru, když se správně nastaví. Chtít 100 doláčů ročně za bugfest (co všude čtu), po všech těch průserech (ať jsou zveličovaný nebo ne, prostě je kolem hry moc sraček), je mega trigger pro všechny hejtry. Zhruba za polovinu peněz mám cca 100 her na game passu, takže asi tak..
@pajmič (24.10.2019 21:58): Podle me se na to meli vysrat hned na zacatku. Kdyby Todd udelal Fallout 4 Appalachia, a prodavali to za 999 korun jako singl player hru meli by podle me v kasicce vic nez ted a o par vrasek na cele min.
To samy plati pro Bioware.
@Charllize (24.10.2019 21:49): Třetí možnost. Free to play. Mods free. A poplatky.
Čtvrtá: Silně zredukovat ceny v atomshitu, nebo ho zcela zrušit. Poplatky.
Když děláš byznys, tak musíš mít váhu, nevybalancovanou, ale přesto funkční. Když už nejsou schopný nabídnout vyhovující služby za všechny ty prachy, tak se alespon můžou snažit to zamaskovat, but nope.

Kdyby ta hra byla úspěšná a kvalitní, pár mamrdů na YT by chvíli remcalo, ale nakonec by si dali pohov. Kanka na papíře ještě nikoho moc nebolí, ale ucpaný hajzl, ktzerý se snažíš zalejvat splaškama za pomocí kýblu, to už je blbý.
@Charllize (24.10.2019 21:26): Kocoure, tobě stále uniká ta hlavní pointa. Někdo jiný, kdo si zasel na průser, by nenabízel 100 doláčovou "elitářkou" službu ve svý špatně přijatý hře. Chápeš?

Jinak si nemysli, že mě ty odporný hnoji na YT, Yong a spol. taky neserou. Ti parazitující buzíci by byli bez práce nebejt firem jako Bethesda, EA, Activision a Blizzard. Tento rok mají hajzlíci žně.
@pajmič (24.10.2019 21:17): Ale tak to ja sleduju a moc dobre vim jak se to ma. vsak jsme psal ze by davalo smysl kdyby to daly zadarmo. Ale i tak na tom nic extra evil nevidim.

Hnijici helmy byla zalezitost prodejce a ne Bethesdy, ty od nich nehnijou. Taska, hmm, srackovejch sberatelek jsou tuny a nikdo kvuli tomu krizovy vypravy nedela. Proste mi nikdo nevymluvi ze jde hlavne o to za kazdou cenu kopat do bethesdy a delat z komara velblouda.
Navic ja tu hru hral pri launchi a neprisla mi nijak vyrazne horsi nebo vic zabugovana nez tyhle multi hry byvaji jinde. Hral jsme to asi 100 hodin a nestalo s emi nic co bych musel jit nekam hlasat jak hlasna trouba a nevidel to v jiny hre tohohle typu pri launchi. jen proste plno lidi melo po F4 na betehsdu pifku tak to holt odsrali s plnou paradou. Stacilo jen vydat hru ktera nebyla uplne OK. To samy se stalo i Bioware z Andromedou a posleze z Anthemem. Moc dobre vis ze Andromeda tak spatna jakej ten hejt byl neni. Ale uz bylo zaseto, stejne jako u F4 a pak u Anthemu to vypuklo naplno. I kdyby Anthem byl o hodne lepsi nez vysel, odsral by to stejne.

Doba je takova. Kdyby F76 nebo Anthem vysel pred deseti lety nic takovyho by se nedelo a zrejme by slo o pomerne uspesny hry.

Me uz ty youtuberi a debilni sajty kde blejou clanky a recenze, plny komousu a debilu lezou tak krkem ze se musim premlouvat abych to vubec otviral, vzdycky se akorat naseru.
@Charllize (24.10.2019 20:20): Představ si hypotetickou situaci, ve které máš slavnou značku, naslibuješ hory a doly, protože si Todd. Hra vyjde, a je to kinderšaize, komerční, kritický a kreativní fail. Víc bugů než ve hvězdné pěchotě, problémy se servery, klamavá reklama, vosraný jak tašky, tak i chlast, naprostá neschopnost hlídat čítery, podvody v atom shopech, hnijící helmy, nulová morálka vůči zákazníkovi. Pár měsíců na to se tvůj produkt dává zadarmo s ovladačům a všichni z tebe a tvý hry maji prdel.
Co tedy udělat? F2P model a změnit ceny v atomshopu? Zrušení placenejch modů? Odměny ve virtuální měně za splněné ačívmenty? Néé. Uděláme to, co by v naší situaci, neudělal nikdo jinej na světě! Pojďme si vymyslet další placenou službu za anální produkt, který si valná většina oveček již pořídila za plnou cenu.

Počkat, to není hypotéza! To se fakt stalo!

Toto rozhodnutí je tak retardované, že to ani IGN nedokáže nijak odlehčit.
Ber to takhle. Představ si, že je někdo v podmínce. Náhle se ta osoba objeví u hlavního vchodu policejní stanice. Se sekyrou v jedný ruce, plastickou trhavinou v druhý, a v zakrvácený tlamě lidská hlava. Nepříčetné, nepochopitelné, dementní rozhodnutí, který nelze obhajovat.
Ja nejsem zastance placeneho hrani s ostatnimu hraci, takze se mi nelibi ani to co ted je ve F76. Na druhou stranu moc nechapu proc je kolem toho takovej hejt. Teda vlastne chapu, je to takova komunitni moda posmivat se Bethesde:)
Her ktere chteji po hracich platit za privatni server je vic, neni to zadna novinka. Navic sluzby jako PS+ nebo XBOX Live funguji na podobnem principu. Plati se tam za hrani s ostatnimi hraci.
Je pravda ze po vsech tech pruserech co ma F76 za sebou (i kdyz vetsina se jen nafoukla protoze to proste je super rejt do Bethesdy ) by bylo zahodno aby to zadarmo daly. Na stranu druhou kdyz se lidi domluvi vyjde je to na 40 korun na mesic, coz je prd.
Super bug: pokud hráči uloží něco do nového scrapboxu, který je za zablacení subscription, je možnost, že o ty všechny věci přijdou.

Boží.
@Feidias (24.10.2019 11:00): no, já bych nečekal modding jako u F4. Ono když se člověk podívá, co je to vlastně za placení, tak zjistíš že je to zejména pronájem serveru s bonusy.
A že to bude sedět spíše různým klanům a partám, že tam budou třeba soukromé eventy určené lidem z té party, případně stavění a podobně. Takže je otázka, zda modding tu nebude vlastně omezenej na nějaký tool vydaný k tomuhle serveru, zaměřený hlavně na vytváření úkolů.
@Charllize (23.10.2019 22:33): klidně se vrať, mám to na Xbox i na PC. Na obou platformách je vynikající komunita. Role play tu funguje. Taky hodně pohnuli s optimalizací. Ještě je to teda pořád nepřiznaný předběžný přístup, ale funguje to a dobře.
@Coldplaz (23.10.2019 22:25): Uz davno mam koupene. Me spis mrzi ze odlozily Watelanders update az na pristi rok, chtel jsem si to zas nejak pres vanoce zahrat, po tech vsech pridavcich a updatech. Melo by to tam konecne pridat ziva NPC.

Hra mi obecne prisla dobra, ne lepsi nez F4, ale ok. Wastelanders by to meli ale konecne postavit do noveho svetla.
Nejaky crcy komunit a vyvolavani afer me nezajima. Dela to vse jen horsi.