@ajne (08.02.2018 07:22): Jo vyzkoušim vše zatim budu pokračovat a uvidí se zda se to nějak dořerší, v nejhoršim použiju splněni ukolu přes ten přikazový řádek , ještě sem to nikdy nezkoušel tak snad najdu nějaký návod...
@Garret (08.02.2018 08:45): Diky koukal jsem na to, a je to ten problem co tam lide řeší. Ale jediné co jsem zjistil že někomu se to podařilo tak že plnil jine úkoly a později se tam vrátil a už to šlo. Tak to takto zatim zkusim... / zkoušel jsem to několikrát znovu zadat ten úkol a pokaždé to dělá to samé jak za bratrstvo železnici i minutemany.../
@ivos (07.02.2018 22:56): máš to bugnutý. po postavení té platformy by se měly zpřístupnit ještě další části toho interceptoru, ale to se u tebe nestane. stěžují si na to lidi třeba i tady. pokud máš možnost, zkus ten quest restartovat, resp. načíst starší pozici. Sturges by ti měl říct, že potřebuješ bio skener, millitary grade circuit board a senzor modul. divný je, že v inventáři nemáš žádný junk, tedy asi ani tyhle věci...
@ivos (07.02.2018 20:37): Neboj, to bude nějaká blbost. Je to prostě Bethesda. Zatím mi vždycky pomohlo prostě zkoušet všechno okolo, nebo se vrátit o nějaký ten save zpátky a prubnout to znova. A jako poslední možnost je možnost přes řádek napsat příkaz, který úkol označí jako splněný (jednou jsem to musel využít, protože to už opravdu nešlo splnit, byl to zdokumentovaný bug a mělo ho víc lidí). Třeba by to pomohlo i zde.
@ajne (07.02.2018 18:55): No tak je to v háji. Nevim jak to vyřešit mam ten quest asi celý nějak zaseklý prostě mě to nepusti dále. Koukal jsem i na youtube kde , to lide v pohodě procházeji hezký krok za krokem. Prostě to mam nějaký bug… Zkoušel jsem i starši save a jiné frakce jako bratrstvo oceli a železnici. Vždy to same postavim zakladni plošinu a nepusti mě to dále, neda se promluvit s tou postavou která ma poskytovat další info jak pokračovat…
Jinak diky moc za ochotu..
@ivos (07.02.2018 15:32): Tak má Garret pravdu, že chyba ve stavbě. Já měl právě problém, který jsem zmínil. Měl jsem to hotové a postavené dobře, úkol byl postavit se na plošinu a prostě nic. Nakonec jsem pokecal s Desdemonou, a pak už mne to poslalo dál. Ale hrál jsem tuto část asi pětkrát a stalo se to jen jednou.

Zkus to dyžtak rozložit a složit znova, chce to velký plac, a někdy to je problém to srovnat na tom nerovném terénu.
@Snicl4S (07.02.2018 15:59): Čeština chodí s posledním updatem zcela bezproblémů. Prošel jsem celý základ hry. Spíš by mi bylo divné, kdyby fungovala s verzí z poloviny 2006, protože tenkrát čeština ještě vůbec neexistovala, natož aby byla optimalizovaná pro takovou verzi. Navíc češtinu sleduju už od začátku (včetně toho, že jsem něco poslal na konto překladatelů), a nikdo si tam nestěžoval, že by čeština nechodila na aktuální hře. Mám pocit, že mne tu taháš za nos. Navíc bych chtěl vidět, jak si vybíráš, který update se ti hodí a který ne :-D Navíc ji nějak nemáš ve Steam knihovně, asi se ztratila ;-)
@Snicl4S (07.02.2018 15:58):
Dobře brouku ještě mám pár minut takže píše se tam:
Musíš mít Contraptions Workshop dlc
A jeden bod v perku gun nut a science.

Ale věz že tu příště nejspíše nebudu abych tě zachránil. :(

Pac a pusu
@Terien (07.02.2018 14:56): Tak od čeho ty diskuze tu jsou .Chtěl jsem si to zjednodušit a zvlášť když neumím anglicky a s google překladačem je to na štíru .Ale ty si jen takový fórový jouda pomoc žádná ale kádrovat to jooo že . Tak ti pěkně děkuju .
@ajne (07.02.2018 14:34): Děkuji, šel jsem to vyzkoušet ale asi to nebude tím. Zkoušim to postavit u Minutemanu a měl jsem si podle úkolu promluvit s technikem, který se jmenuje Sturges. Sním jsem mluvil a dokonce v úkolech mam zatrhnuto "Sturges ti rekne dalši postup" což mam splněno. Plošina je postavena, ale úkol neni splněněn pořad to ukazuje na dilnu. S Technikem Sturges nejde znovu promluvit jen obchodovat. pokecal jsem ještě s ostnimi v okolí ale nic se neděje. No vypada to celkem beznadějně
@ivos (07.02.2018 14:30): jestli tu plošinu máš postavenou správně, tj. pod Beam Emitterem, asi se ti tě nějak šprajclo. zkusil bych ten úkol začít znovu. dělal jsem ho zrovna včera a problém jsem měl jen s napájením
@ivos (07.02.2018 14:30): Pravděpodobně si musíš s někým promluvit, buď s Desdemonou, pokud jsi do toho šel se Železnicí, nebo s Garveyem, případně s mechaniky frakcí (Tinker Tom nebo ten druhý, na jméno si teď nevzpomenu). Taky mi to svítilo na plošinu, ale bez toho rozhovoru nepustilo dál.
Ahoj
Potřeboval bych radu
Jsem v úkolu Molekulární úrovně. A mám postavit stabilizovanou odrazovou plošinu. Hraji steam verzi s nejnovější češtinou. /bez modu a dlc/
Plošinu postavím a úkol se nesplní . Šipka pořad ukazuje k dílně. / posatvil jsem i generátory at ma dost energie a svití modře ale nic to nepomohlo. / pořad to píše v úkolu postavte odrazovou plošinu.
Tak nevím co dělat? Setkali jste se s něčím podobným , přehlédl jsem něco?
Děkuji Ivo
Ahoj prosím pěkně kdy se mě otevřou ty manufaktury na náboje jsem lvl 42 a furt nic a nebo to někde musím najít . A patch hry mám 1.5 nebo je to až nějakým vyším s dlc . Díky
Teraz na Steame v rámci víkendovej zľavy možnosť zahrať si hru po dobu 2 dní bezplatne.
S těmi se znám a questy jsem už dělal. Uvidíme. Curie zatím zevluje na Red Rocket.
@martinelk (22.01.2018 16:41): interakce s prostredim je ve f4 mnohem vetsi nez jinde. Kazdy predmet realne existuje a neni to jen ikona v inventari. Mimochodem to je jeden z duvodu proc se kazdej barak nahrava zvlast.
Samozrejme engine zastaraly je a i to je duvod castych loadingu. Zase na druhou stranu svet samotny je v jednom kuse, coz nemel ani g2 ani zaklinac. A kdyz si pripoctes ze do nej muzes postavit par desitek osad v realnem case zas takova hruza ten engine nebude.
@Garret (22.01.2018 00:15): To s tím G2 je tak trochu nadnesené ale zase tak moc od věci mi to nepříjde. Sekání G2 jsem osobně nezaznamenal tehdy a nemám ho ani teď. Je sice fakt že Piraně nejsou v té technické stránce tak kovaní ale nějaké extra problémy jsem s G2 nikdy neměl. Ale ok když už teda srovnávat tak např. se Zaklínačem 3 nebo podobnými open world hrami. A i tam vychází F4 poražen. Prostě tenhle díl je z technologického hlediska těžce pozadu.
@martinelk (komentář): no, u toho druhého odstavce jsi trochu ujel. nemůžeš F4 srovnávat s G2. za prvé, G2 se sekal tehdy na všem a seká se i dnes. optimalizace byla otřesná. a nebylo to těmi interiéry, které byly opravdu primitivní a neporovnatelně méně komplexní, než interiéry F4. navíc, G2 nemusel běžet na konzolích. Bethesda si nemůže dovolit, aby hra potřebovala více jak 8GB paměti a už teď sežere 6GB na Ultra.
@martinelk (komentář): Úplně jsi vystihl vše,co mě na hře štve. To věčné načítání lokací a stále dokola generované úkoly mi vadí snad ze všeho nejvíc. Ještě ale nejsem u konce, tak snad přibudou ještě nějaké pozitivní dojmy :/
@Charllize (17.01.2018 15:13): Tak střelba do ruky nepomohla - nedokázala jsem ji poranit natolik, aby nebyl schopen střílet.Uspat nebo omráčit by možná šel jehlometem(pokud do něj existuje taková munice - ještě jsem to nezkoumala)..každopádně jsem tenhle úkol prozatím odložila :)