@Korbitch (01.03.2018 14:16): mám pocit, že vylepšít jako tak nejdou, jdou porůznu seskládat, změnit ráže, náboje, přidat tlumič, delší/kratší hlaveň, ale že bys je jen ta upgradnul myslím ani nejde.
@Korbitch (01.03.2018 13:37): furt je sbírat a co nepotřebuješ prodávej, ale hlavně rozebírej a ty mody si dávej do sdílenejch osad. Z toho se daj seskládat nebo vylepší ty tvoje oblíbené. Já tohle neřeším, páč jich vždycky hodně pobiju, oberu, rozeberu a šup s tím do ponků. Po určité době (kdy kosíš už i ty elitní gunmeny) je součástek dostatek.
A nesporná výhoda tohoto módu je, že za prewar money si kupuješ výbavu v tom automatu. Takže jsem si pořídil jetpack, který můžeš nasadit na jakoukoliv zbroj. A když na sobě nemáš energy zbroj, tudíž tolik nevážíš, takže o mnoho déle můžeš letět. Vyloženě letět. Má to s tím úplně jiný rozměr.
@Nikdykde (01.03.2018 12:52): Přesně. Včera jsem obhlížel nějaké ležení nájezdníků. Jednoho jsem sundal Herstal sniperem, a když jsem se chystal k druhému výstřelu, zmerčil mě další šmejd. Jedna salva, nazdar kytičky. Když jsem je dostal na druhý pokus, tak ten šupák měl ten nejlepší kulomet s optikou a kinetickou brzdou. Prostě může a nemusí tě dostat i úplný nýmand. A nikdy nevíš :-)
Musím přiznat, že ty mody dělaj strašně moc.
Zazelenit si wastedland, přidat si houští a stromy, mlhy, různý druhy bouřek, to neuvřitelně tu hru změní a pocity roleplay, tu atmosféru zhutní.
A různý mody zbraní používám a nevím úplně přesně, zda jsem nepoužíval nebo ještě dokonce nepoužívám tu modernfirearms, nebo její část. Zbraní tak tam mám hodně, sovětské, německé, čínské, americké, mají hromady součástek a modů a dost to zlepšuje i hru, i když máte vyšší level, tak i obyčejnej nepřítel s kulometem nebo s kvalitní útočkou puškou a průraznejma sřelama dává řácky zabrat.
@Korbitch (01.03.2018 12:34): aha :)
no já to nikdy nedohrál a ani asi nedohraju :D Fallout 2 a 3 jsem taky nedohrál
realita mě nebaví, proto hraju hry. A mám radši tahový hry takže střílím ve VATS (jedinou střílečku uznávám je borderlands 2 :) )
reálný šaškování se samopalem mě stačilo na vojně
@Terien (01.03.2018 12:03): Bez módů jsem jel první dohrání a teď, napodruhé musím říct, že zážitek mnohem lepší. Třeba Healthy Commonwealth přidá zelenou trávu, listy na stromech nebo různý kytky. S Modern Firearms jsou přestřelky zase vyváženější a mnohem realističtější.
@Korbitch (01.03.2018 11:47): já módy neměl žádný, nepřišel mi potřeba
střílel jsem hlavně ve VATSu ♥
nejvíc GauSs riflou (měl jsem na critical freeze, nenašel jsem dvojitou...ale i tak super vše leželo zmrazený na zemi)
když nebylo zbytí tak automatickou brokovinicí s explosives v real time na blízko
Hrajete někdo s modem Modern Firearms? Dragostin zbroj je fajn. Náloketníky, nákoleníky..
Ale xakru, dá se k tomu vůbec sehnat nějaká adekvátní helma? Mám k tomu tu klasickou a není to ono.
@Terien (01.03.2018 09:43): Stavění je hodně fajn, zvlášť pokud máš plnohodnotný editor. Co se týče obtížnosti, jdu od začátku na Very Hard, hlavně kvůli expům. S modem Modern Firearms jsou přestřelky fakt výzva :-)
@Garret (komentář): hehe ty kvesty od Minutemanů a vůbec ty osady mě bavili :) jinak bych tam nestrávil 428 hodin cca za dva měsíce :D viz můj koment
Na příběh jsem kašlal, za mě by tam ani musel žádnej být. Stejně je přitaženej za vlasy. Jo hru jsem nedohrál.
survival mě nezaujal, hlavně proto že se nešlo zrychleně přesunout, hrál jsem na předposlední

no jako ve všem každej má jinej má jinej vkus
@Feidias (28.02.2018 21:52): tak mozne to je. Ale spis bych byl radsi kdyby to nedelali, preci jen TES Online (Zenimax) nebyl to prave orechove ( i kdyz asi 300 hodin jsem tam stravil).
Ja proste chci nove TES a ani si nejsem jisty jestli jsem na ten jejich minecraft ve vesmiru zvedavy:)
@Charllize (28.02.2018 20:41): no ještě je možná ve hře fallout online. Může na tom už teoreticky dávno pracovat to studio co dělá TES online (jsem línej to googlit:). Jestli to vyjde, tak si to určitě koupím, ale obecněj jsem kromě coopu Dead Island spíš solo hráč, tak si nejsem jistej jak by mě to bavilo.
@Feidias (28.02.2018 20:36): to urcite asi nevypada, a kdyz uz tak prvni na radu prijde TES. Leda ze by nekdo udelal nejaky spinoff ke ctyrce, coz je taky docela mozne.

Jinak ten "first person Mass Effect s prvky Minecraftu" zrejme opravdu bude, spekulovalo se o tom uz pred rokem a neco, a ted to zacina nabirat jasnejsi obrysy. Nekdo mi tu tenkrat tvrdil ze to je hoax a nesmysl. (za mne se na to meli vysrat a udelat dalsi TES :)
Zatím to vypadá, že letos přijde "first person Mass Effect s prvky Minecraftu". Na další Fallout to zatím bohužel nevypadá. Spekuluje se, že se možná ještě mimo to chystá nějaký remaster. Může to být vše mimo. Na druhou stranu první spekulace, kterou jsem slyšel ohledně Fallout 4 říkala, že se bude točit okolo umělých lidí a to bylo léta před vydáním, tak je docela možný, že na tom něco je... Úplně neuvěřetlné to není.
@Charllize (27.02.2018 12:48): Tak jasné, ale na to nepotřebuješ číst článek, že jo :) A tenhle obzvlášť vaří z vody, dost pochybuju, že zrovna Fallout svěří nějakému studiu, co nedotáhlo do konce ani vývoj F2P střílečky.
Tvl, tak teď menší nechápačky. Teleport do Sanctuary. Jakmile jsem se objevil, řve siréna. Okamžitě kvér do ruky a běhám a lítám kolem a.... nic. Setleři v klidu okopávají zahrádku, v hospodě se pije a z rádia jede Atom bomb baby...nikde nic. Tak chvíli čumim na tu sirénu a najednou jeden setler zvedne prdel a jde ji vypnout. WTF? :-D
@Laurona (18.02.2018 13:25): muzes si postavit terminal ktery pak dela to ze je vidis na mape, pokud si to v nem zapnes. Tvari se to potom jako ukol a mas normalne ukazatele po mape ktere ti ukazuji kde kdo je. Myslim ze potrebuje 1 power aby fungoval, najdes ho nekde v tom bordelu na staveni, nepamatuju se presne kde. Da se jim taky organizovat prace osadniku.

Jinak NPC se vraceji na posledni bod urceni, takze pokud zadny nemaji najdete je tam kde jsou doma a poprve jste je tam potkali. Tedy pokud nejsou soucasti nejakyho ukolu, to pak cekaji tam kde ma byt ukol.
@Laurona (18.02.2018 11:36): hehe alkohol likviduje mozkovy bunky, pozor na to :)
schválně jsem to zapnul a nikde to asi není...
to spíš nějaký módy (žádný jsem nepoužíval)

ale jsou příkazy naportění k npc nebo npc k tobě, takhle jsem myslím hledal taky někoho..myslím Piper si trajdala kde chtěla :) (nakonec byla zalezlá v detektivní kanceláři)

https://fallout4.wiki/forums/general/168 ... ding-lost-companions
Existuje ve hře nějaký seznam dostupných společníků a název lokace, kam jsem je poslala? Kdybych je bývala posílala na jedno místo, tak je teď nehledám jak idiot :/
Jenom co jsem dostal přes SZ:

Mám warez a to je tu jako tabu?A nikoho za nos netaham netajím se tím než něco koupím tak si to rád vyskouším.Proto si můžu vybrat jaký chcu update. A s tou steam knihovnou to jak myslels .Snicl4S

Odpovím veřejně, protože nevím, proč to řešíš soukromou zprávou, když to tedy není dle tebe tabu. Řešit na fóru problémy s chodem hry, která je odněkud stažená, s dva roky starým patchem a pochybně cracknutá je ztrácení času ostatních, protože tam může být hromada problémů způsobena právě tím. Ty patche tam vývojáři nedávají jen tak z legrace. To je to co myslím.

A ke Steamu, ono se dá pod nickem dohledat, co máš v knihovně. Jinak docela fajn vkus, Dirt Rally, Mafia 2... :-)
@Garret (08.02.2018 17:18): Tak Virgil vubec nekomunikuje, a ani ostatní postavy spojene s timto questem , jako by byl uplně vymazaný, No dosahl jsem toho že ten quest molekularni úroven je prostě pryč