@Všivák (18.08.2022 15:55): Já Mafii rozehrál asi 5x a nikdy jsem ji nehrál déle než 2 hodiny... to i v tom Falloutu 3 jsem strávil víc času. Takže jsem možná ideální kandidát, ale nevím. Asi na to nemám dost velký cojones :)
@Adieu (18.08.2022 13:18): tys' dal falloutu jeste min nez ja o.O ??? chodily mi vyhruzky smrti, nekdo mi pokalel auto, pokusili se me i otravit, od adminu jsem dostal vystrahu .. velkej respekt, jsi statecnej a neustupnej
@ntz (18.08.2022 13:12): Nejlepší modifikace na Fallout 3 je záchod a následné spláchnutí do hajzlu. Radši si zahraj New Vegas a opepři si jej mody dle tvého gusta, tak se skutečně kupodivu dostaneš trochu k Fallout 1/2 experience. Sice stále GameBryo, ale designově nesrovnatelně kvalitnější hra.
Sorry, ze se tak hloupe ptam, ma FO3 nejakej mod, kterej by se pokusil nejak o FO1 a FO2 experience ?? na nexusu je snad nekolik tisic modu .. dohral jsem tedka (znovu) FO1 a FO2 a chtel jsem zkusit trojku .. po hodine hrani jsem (slovy reznika) musel zastavit a jit se vyzvracet, abych mohl pokracovat ... po asi dalsi hodine jsem zkusil nainstalovat asi jeden z nejvetsich a nejznamenjsich modu FWO, ale ani to nepomohlo .. nenapada teda prosim nekoho, nejaka total overhaul modifikace pro FO3, kterou bych mohl zkusit ?
Momentálně mám nainstalovanou "definitive edition": tale of two wastelands a the frontier. A to hraju pořád původní save New Vegas z roku 2010:).
@Tarhiel (12.05.2020 16:38): Teď když nad tim přemejšlím tak sem tam dávál češtinu, takže sem to nějak upravovat musel a taky aby to běželo na desítkách... Každopádně dík a kdybyste mi hodili nějákej odkaz na ty servery tak dvakrát dík.
@GONZO (12.05.2020 13:22): jediný co ti dokážu poradit je zkusit si najít nějaké Discord servery, kde se věnují Fallout 3. Jestli umíš anglicky, tak bude určitě nekdo kdo se ti třeba podívá na save file.
@Tarhiel (12.05.2020 13:02): Skoušel sem to právě několikrát, různý možnosti, poslal sem tam mutanta, tu holku i sebe. Furt stejný právě.
Jaký módy myslíš? Mám GOTY tak to už je vše v tom přímo...
@GONZO (12.05.2020 11:01): A save predtým, než si vkročil do Purifieru nemáš?
Skús loadnúť ten a znova to celé ukončiť.

AK používaš akékoľvek(!) módy, povypínaj ich a zapni ich až v momente, ked už budeš v Broken Steel.
@Tarhiel (12.05.2020 08:40): A za tím Rotchildem mám jít aby semnou pokecal a zadal mi úkol, co sem tak pochopil, ale on se semnou nebaví, jen řekne že má moc práce teď, protože je jakoby seklej a chová se jako před ukončením hry... To samí spolubojovníci, když se s nima začnu bavit tak semnou mluvěj jako by sme byli v tý čističce a rozhodovalo se kdo to tam půjde spustit... Prostě půlka postav se chová jak kdyby se to ještě nestalo a to samí v pipboyovi. Tam se to taky furt neodškrtlo...
@Tarhiel (12.05.2020 08:40): To právě nejde, když tam dojdu tak už tam sou nějáký vědci a něco tam šaškujou. Když příjdu k terminálu kde hlavní hra končí, nic zadat nejde a spustit taky né... A navíc se zamnou zamknou dveře, takže už pak nemůžu ani odejít ven...
@GONZO (12.05.2020 01:05): Skús v F3 znova vojsť do finálnej lokácie (Purifier) a dokonči hru.
Už je to roky, čo som to dohral, pokiaľ to nie je glitch, nie je to želaný stav (musíš urobiť pár vedľajších úloh a následne ísť za Rotchildom)?
zdravim. dohrál sem hlavní příběh Fallout 3 GOTY. Dohrál sem i víceméně všechny vedlejší mise. Chtěl bych hrát dál Broken Steel. Jenže když se proberu tak v pipboyi nemám dva úkoly jako hotové, ale jakoby stále běželi. Zapnout čističku a vložit/nevložit virus od Presidenta Enklávy. Díky tomu je vše půl na půl. Spoustu postav se mnou mluví jako bych ještě dělal poslední misi, ale někde zase normálně komunikujou. Můžu dělat vedlejší úkoly od Bigsleyho, ale nemůžu dělat hlavní úkoly od Rotchilda, protože mi řekne, že má moc práce a vůbec se semnou nebaví...
Neřešil někdo stejnej problém ?
@S4TW (01.04.2020 15:16): ja jen tu starou ... ale iirc on vysel nejakej *huge* mod (spis nova hra) postavenej na FO3 .. nemuzete mi nekdo pls pripomenout, jak se to jmenuje, chtel jsem to zkusit
@Nikdykde (02.01.2020 13:53): Prvé Fallouty v trojrozmernej grafike sa objavili štyri roky pred vydaním tohto preskinovaného Oblivionu, ale stáli za prd. FOPOS vyšiel ešte pod hlavičkou IPLY a Nemci zas vyrobili The Fall: Last days of Gaia. Nebol to síce oficiálny Fallout, ale v nemeckom mančafte bolo aj pár autorov, ktorí predtým vyrobili spin-off Fallout Tactics: BOS.
u F3 pracuje dneska nostalgie, ale vskutečnosti tohle byl první Fallout předělanej do 3D a je vidět, že u toho hodně tápali. Byť ve své době nic podobného nebylo, dnes je ta hra zastaralá a má své chyby (které jako generálové po bitvě vidíme a hodnotíme)a je to v záasadě nejhorší fallout z celé série, nicméně to není ani tak chybu tvůrců, jednalo se prostě o první kroky směrem k tenkrát neprobádaným 3D pustinám.

A k poslednímu komentáři, F3 je na stejném engine jako Oblivion a ne Morrowind. Tým co dělal Morrowind, hodně z nich už v té době dělalo jinde na jiných hrách a na F3 se použilo zkušeností i týmu z Oblivionu.
@90210 (02.01.2020 09:08): mě taky vždycky, když u komentáře chybí hodnocení, tak mi to přijde takové neúplné... na druhou stranu zrovna dnes jsem si říkal, jak je to bodování vlastně zkreslující, jednak žánr od žánru se liší, někde mhouříš daleko víc oči, s postupem času a let bys taky hodnotil jinak na základě získaných zkušeností a většího porovnání, ale na druhou stranu nejdůležitější je ten aktuální zážitek... no, i tak mě vždy zajímá, jak to konkrétní jedinec zrovna teď hodnotí...

Jinak je zajímavé, že u nás je F3 brán docela vlažně, ale třeba v USA jsem měl vždy pocit, že to tam berou za jednu z nejlepších her :-)
@Old Branch (komentář): Dobrej komentar a skoda chybejiciho hodnoceni, v hodne vecech by se dalo souhlasit. F3 je IMHO hodne o explorovani, pri kterem se daji objevit jak questy, tak spolecnici do party. Ja jsem se pri svem hrani zasekl nekde na 11. levelu, vadil me level scalling pri explorovani a respawn, jinak bych asi v hrani pokracoval dal, protoze prostredi je jinak super a nevadil mi ani soubojovy system.
@Garret (25.07.2019 13:42): Ja obecne v RPG prichazim konat dobro, alespon v ramci moznosti a v Megatonu jsem se navic spokojene usadil, takze ustreleni palice nepripada v uvahu, ale diva se na to hezky.