Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Epic Mickey 2: The Power of Two

Epic Mickey 2: Dvojitý zásah, Disney Micky Epic: Die Macht der 2

72
3 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
dětská > akce pro děti
dětská > logická pro děti
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
18.11.2012 PS3X360WiiWiiU
18.06.2013 Vita
16.09.2013 PC
03.08.2017 XOne
Vývojáři:
Junction Point Studios, Blitz Games (PS3 verze, X360 verze, Vita verze, Wii verze), Heavy Iron Studios (WiiU verze)
Oficiální stránky:
http://www.heavy-iron.com/dem2.php
Epic Mickey 2: The Power of Two je multiplatformní pokračování exkluzivity z konzole Wii z roku 2010. Na tvorbě obou titulů se podílel známý herní designér Warren Spector, stojící například za sériemi Deus Ex a System Shock. Jeho studio bylo uzavřeno v lednu 2013 a přesto, že PC verze byla hotová, společnost Disney se rozhodla ve světě její vydání zrušit. Verze pro PC s českým dabingem tak vyšla z iniciativy českého vydavatele Comgad až v září 2013, pouze v ČR a SR.

Příběh vás postaví do rolí myšáka Mickeyho a jeho kamaráda, králíka Osvalda. Ti se spolu vydali na cestu za záchranou světa animáků, složeného z prostředí a postav, známých z Disneyho kreslených filmů. Svět se rozpadl na mnoho kusů a právě Mickey s Osvaldem ho musejí složit zpátky dohromady. Celý titul je tedy vytvořen tak, aby se hrál dobře nejen sólo, ale i v režimu kooperace. Jeden z hráčů se při ní ujme role Mickeyho a druhý role Osvalda.

Mickey disponuje kouzelným štětcem, se kterým může doslova přemalovávat herní prostředí. Osvald má zase dálkové ovládání, se kterým lze kontrolovat různé přístroje. Pro úspěšný průchod lokacemi je nutné uplatnit speciální schopnosti obou herních postav. Vše je vytvořeno na enginu Gamebryo, který se ukázal být pro stavbu úrovní této plošinovky jako nejvhodnější.


Poslední diskuzní příspěvek

I když oficiální český distributor nebyl schopný potvrdit mp u pc verze hry, s příchodem Disney na steam je to černé na bílém, tato hra v pc…

Nejlépe hodnocené komentáře

  • Wii 95
Opět Perfektní hra s pěknou grafikou animací a tak podbně. Doporučuji i Disney Epic Mickey což je první díl.

Pro: Ovládání, kostýmy, multiplayer, postavy

Proti: Občasné bugy

+3