I když oficiální český distributor nebyl schopný potvrdit mp u pc verze hry, s příchodem Disney na steam je to černé na bílém, tato hra v pc verzi prostě mp nepodporuje, což je megasranec a budu muset hru, i když bez cz dabingu, pořídit na ps3 nebo Xboxu360, kvůli mp ach to mě poser záda. A hlavně že nechal achievementy :-/ Jo a taky mě docela nasralo, že na steamu není cz dabing, když ostatní hry disney podle animáků cz dabing mají...
Dostal jsem skvele vyjadreni: "Dobrý den,
myslím, že je potřeba mít dva herní ovladače, bohužel mám jen jeden a nemůžu to zkusit."
@RNDr. Gunár Pavel (25.09.2014 22:45): Taky mě to napadlo.
Nicméně na stránkách Comgadu píší toto: "Za králíka Osvalda můžete hrát v kooperativním režimu pro dva hráče, do kterého se lze kdykoli připojit i odpojit. Bude-li Mickeymu na jeho cestách pomáhat Osvald, bude se oběma protagonistům hrát mnohem lépe."
Takže pokud by to nebyla pravda, byl by to pro Comgad pěkný trapas, jelikož o případné absenci co-op režimu se nikde nepíše.