@Tulareanus (22.12.2013 23:16): Jaké podporování ega? To jsi asi úplně nepochopil. To se tam objeví v případě, kdy máš dvě různé volby a jsou jenom o tom, co preferuješ udělat. Není to správná a špatná volba, obě jsou stejně platné. Můžeš prostě vidět, jaká volba obecně u lidí převažuje, případně jak zvolili tví přátelé. Dá se to brát jako celkem zajímavá informace a snad první chytré využití sociálních prvků v singleplayer hře, co jsem viděl. A kromě toho to půjde vypnout.
@účet smazán (22.12.2013 12:42): Tie štatistiky mi prídu trocha sick. O to viac pri žánri, ktorý by mal byť o individuálnom príbehovom zážitku a nie o štatistikých, achievementov a vzájomnom súťaží. Je to podobné ako keby boli pri knižných ebookoch písané ako rýchlo ľudia prečítali konkrétnu kapitlou, kedy pochopili nejakú tajnú časť zápletky atď.... Podľa mňa tam takéto absurdné podporovanie ega nepatrí.
Možná, že když se v neděli oholím, tak sem postnu svoji fotku... Ale budu to fotit Nokií 6234 a podobnost s herní postavou budete muset nalézt sami.
Hm... Já nejsem nikomu podobnej. Leda že bych vymodeloval při tvorbě postavy xicht podobnej mýmu. :-D
@TeriiTerii (14.03.2013 01:49): To je náhodou docela chytrý způsob, jak poznat skutečnou podobu DH uživatelů. ;-)

Těžko říct, nejblíž jsem asi B. J. Blazkowiczovi, ale tomu z dob RtCW, což zrovna mě dost těší. :-) A kdybych se nechal sesekat dohola a zhubnul asi 30 kg, tak možná malinko i svému avataru. :-)
:-D O.k. Vyhlašujeme soutěž: Každý si vybere nějakého svého PC hrdinu, kterému je podobný a vloží fotku k porovnání! Kdo bude nejvíce podobný, vyhraje odkaz na úžasnou hru X-D
@montana (12.03.2013 01:39): No, skoro bych si chtěl rýpnout, že při "troše cosplayování" by se ta podoba dala nalézt u kdekoho, včetně mě. Ale taky si myslím, že tímhle se TeriiTerii při svém vzhledu vážně trápit nemusí.
Však ona kdysi měla fotku v profilu. Takové věci si musíte vždycky okamžitě zálohovat pro budoucí po(zne)užití. A podobná teda není... :-)