@ViRus (12.10.2012 09:39): O to nejde, schvalit si to mohol a nemusel vracat, ale mohol si aj opravit tie evidentne fakticke hluposti. Aspon tak to robim ja, pokial je text v pohode, ale najdem v nom fakticke hovadiny, jednoducho to len upravim a hotovo. A ked je tam prilis vela faktickych hluposti, srthnem aj bod :)
Ano, schvaloval jsem to já, a má benevolence zvítězila na rozumem a je fakt, že jsem to schválit asi neměl (těš se kristmeistere ;-)), ale i tak nevidím důvod proč by to tu být nemělo, jsou stránky kde ten přídavek v podobě nových misí považují za dlc, a dost je v této edici přidané a také jsem četl, že by měly být přepracované všechny tři díly....

Takže jsem se opravdu nad tím dlouho rozmýšlel, než jsem to schválil, leč hodně kostrbaté, což se doufám už nestane.
me se treba doom 3 hodne libilo, byla to taky moje prvni originalka, byl jsem v ty dobe nadsen z ty grafiky a brutality :D ale hlavne ta atmosfera :)
@RNDr. Gunár Pavel (11.10.2012 23:07): No ale z istého hľadiska si protirečíš, ak sám píšeš, že HL 2 nastolil určitý štandard, ktorý i dnes ostáva možno dodržovaný, ale nie prekonaný a zároveň píšeš, že tam Doom 3 pôsobí ako nižšia forma FPS. Čo na tomto nepôsobí ako absolútna výhra HL 2 nad Doomom 3. Veď tu nejde, aby to bol rovnaký námet či štýl, tu ide o to, že Doom 3 sa vlastne za tie roky od dvojky (takmer) nikam neposunul, bol konceptuálne zastaralý. A to je jednoznačne prehra.
@marwel (11.10.2012 23:04): Já Doom 3 nesrovnávám s HL2, přesto vedle toho Doom 3 vypadá jak FPS z hloubky minulýho století. Vím, je to trošku protimluv, ale zatímco HL2 byla v roce 2004 budoucnost a dodnes je to nepřekonaný standard, Doom 3 vedle toho působí jak nějaká nižší životní forma FPS. :D Oproti libovolnému Halu je to ovšem stále masterpiece.

Doom 3 v roce 2004 souboj s Half-lifem 2 neprohrál, byl to jiný druh FPS a především pro HL2 celkově ani nebyl důstojným vyzyvatelem. Tehdejší generaci stačil, ba většinu předčil pouze technologicky, hratelností byl už tehdy těžce pozadu.
@Kubulus (11.10.2012 19:45): Opravdu staré Doomy vyšly na všelikých možných konzolích, bohužel dokonce i s exkluzivním obsahem (No Rest for the Living epizoda pro XBox).
Mohli tento datadisk vydat v rámci BFG edice i pro PC, to by přilákalo ke koupi i veterány starých Doomů. Těm BFG Edition nenabídne nic, co by neměli.
Pôvodné hry nevlastním, trojku som si inštaloval len kôli Darkmodu, ale kôli tým rozšíreným levelom a vylepšenému nasvietenu/grafike + baterke (!) si ju zahrám.
@PRIVATE MARTIN (11.10.2012 19:08): Logika je v tom, že BFG vychází i pro konzole. A tam první a druhý díl dosud vydán nebyl, takže je to de facto exkluzivní. PC hráči v tomto případě ale opět utřou, protože krom toho DLC tam skutečně nic navíc není, a ta neúměrná cena!
'The BFG Edition will include the original game, the already-released add-on; "Doom 3: Resurrection of Evil," the 2004-era "Doom 3" with enhanced graphics, a checkpoint save system, and copies of "Doom" and "Doom II: Hell on Earth."'

Žádné remaky, 'jen' původní hry.
Opravdu to obsahuje "remakované první dva díly"? To mi přijde jako blbost...