Special: No, možná. Ale nevím, protože jich tam mám 50 a strašně blbě se tam kryje. Jak na mě letí ze všech stran blesky od oranžových nestvůr a červené koule od těch bab, tak nemám šanci to krýt. Ale jinak dík za radu, jenom si na tohle moc nevěřím.
Dexterity mám na 50 a jak vyběhnu z rohu, tak jsem mrtvý za 5-10 vteřin. Vážně nevím, jak to projít, jsem v koncich.

Vydělal jsem asi 50 000, ale žádná resistance, takže asi hru smažu nebo fakt nevím :-(
A mě Diablo přišlo nejlehčí zrovna za Mága. Fire Wall + Mana shield a nejsou problémy vůbec nikde. Jiná to už je po bnetu na nightmare a dál. Tam jak nepadají knížky s kouzlama, tak se může jít klouzat.
Sakra, furt zkouším, jestli někdo nemá předmět s resistencí a furt nic :-(
Ale snad něco objevím.
Wirt má cosik za 100 000 a pak je tam ještě nabídka něčeho za 50. Jenže ta nabídka za 50 není aktivní, tak nevím co s tým :-(

Jinak už mám 19 000. Bez té resistence tam dolů ani nejdu, nemám šanci. Zatím se dívám do pater, jestli jsem něco nevynechal, ale zatím žádná věc s resistance :-(
Zdaleka nejsnažší je Diablo IMO za lučištnici - ta všechno kosí na dálku a přitom se nemusí starat o manu ani o šípy.Za ní jsem to dohrál nejvíckrát.Za bojovníka jsem to dojel taky několikrát, dalo se to v klidu, nepamatuju si nějaký velký problémy.Ale za mága jsem Diablo nedojel nikdy, přišlo mi to dost těžký a hlavní problém byl v tom, že jsem nikdy nenašel pořádný kouzla/knihy...tomu se ve dvojce vyhnuli skillstromem.Tady prostě když nenajdeš knížku s kouzlem Apocalypse, tak jsi v hajzlu : ).
S nulovou rezistencí jdou jejich střely blokovat štítem, stačí hrát opatrně a není problém.
Bude stačit když splníš quest Lachdanan na 14. levelu, pokud tam narazíš na Blood Lordy, tak ten quest máš, kápne ti z toho Veil of Steel, helma, která mimo jiné přidá 50 resist na všechno a pak už to lehce dotáhneš něčím jiným na max.
Mám dojem, že budeš muset našetřit nějaký peníze, uložit hru, a pak vždycky pár předmětů koupit, hru nahrát, pak by se jim měla změnit nabídka předmětů pokud s nimi nebudeš spokojenej. U Wirta to tak funguje a ten má nejlepší věci, vždy to ale musíš koupit, jinak se ta nabídka změní až za delší dobu a až po přejití do jiného levelu, ale neni problém takhle získat prsteny a amulet zodiacu a každý ještě s rezistencí, ale je to otázka i několika hodin zkoušení : ))
Pivo: Budto u Griswolda v nákupu magických itemů nebo u Wirta za řekou. Když nebudou mít co hledáš, tak mám pocit, že když u nich hru uložíš, odejdeš do menu a znova naloaduješ, tak budou mít jiné věci.
A kde nejlépe najdu nějaké předměty s tou resistencí? Zatím mám u všeho 0% a ne a ne najít nějaký předmět :-)
to jo no, to jsem vždycky zbožňoval jak jich do mě rubalo několik a vždycky si mě tím zásahem třeba o jedno políčko přitáhli, už jsem byl jedno až dvě pole daleko a stejně máchnutím do prázdna mě vrátili, v tohmle byl největší kabrňák Butcher když byla postava ještě moc slabá, další lahůdka když mi zásahem přerušili můj útok, už jsem byl rozmáchnutej a mrd ho, bylo po útoku, na jednu stranu je to reálný a líbí se mi to narozdíl od ostatních her, kdy je možný rubat bez ohledu na inkasovaný rány, ale na stranu druhou to dokázalo nasrat : )
No jo rezistence, ty mě nenapadli, respektive jsem je na základní obtížnost/ v singlu neřešil. Já si pod tím problémem představil to přerušování akcí, když do tebe rube potvora s velkým útokem nebo celá skupinka a ty se nemůžeš skoro pohnout natož útočit. Slayer má recht :-)
tak ono i s tou rezistencí nejde stát na místě, když jich letí fakt hodně tak to chce být pořád v pohybu, pokud se za nima nehceš honit přes půl mapy, jelikož pořád utíkaji, tak je tu jeden trik. Schovej se za roh a čekej, vždycky za tebou přijdou přesně na kraj rohu a můžeš je sundat, když se zase rozutečou, opět za roh, počkat, ony všechny přijdou zpátky a takhle dokud je nevydrtíš.
Díky za radu. Doteď jsem problémy neměl, ale tohle patro mě fakt dostalo. Jak na mě letí 20 rudých koulí naráz, tak je to frustrující :-)
Červený koule, tak to asi bojuješ proti těm děvkám s křídly, ty succuby, pokud máš problémy s těmahle mrchama co furt zdrhaj, tak je potíž v rezistenci proti magii, sežeň si předměty s rezistencí na magii a mělo by to být v klidu. Diablo je celkově podle mě jedna z nejlehčích her co jsem hrál, zkus si zahrát Hellfire a začít novou hru na hell nebo aspoň nightmare obtížnost, to je pak kurevsky těžký : )
No, nevím jestli je to za válečníka lehčí, protože jsem za kouzelníka nehrál, jen jsem slyšel, že jako vytrénovaná postava je nejsilnější kouzelník :-)

Každopádě mě prudí, že někam vlezu a je tam asi 50 blbých čertic, co po mě střílí rudé koule a pak nějací démoni, kteří když se ke mně nahrnou, tak jen čekám na smrt. A jsou všude. Blbě se mi získává další level, když hraju stylem - save, load, load, load, load, load, save, load, load, load, load :-/
A za válečníka je to zrovna lehčí než za kouzelníka, mi přišlo. Stačí kvalitní obrana a dost flaštiček :-)

Ono je to (na základní obtížnost) lehčí i ve dvojce za válečníka/barbara, než za kouzelnici. Ale tam můžeš vždy do sytosti expovat :-)
Sakra, vždyť za válečníka, jak neovládám magii je to nehratelné. Jsem na 19. úrovni a v 13. patře. Celkově je prý 16, ale hru asi nedohraju. Je i druhý díl za válečníka neovládajícího magii nehratelný? Prostě bez magie si ani neškrtnu. Ani nevím kde mám sbírat zkušenosti, když nikde nejde. Prostě ty piče ( s odpuštěním ) mě tam umrdají nějakýma červenýma koulema a je jich tam aspoň 50. Kam vlezu, tam chcípnu.
pipboy - ja ked som to videl, tak ma zacalo pichat u srdca, ze som to radsej hned zavrel. Ja viem, ze zivotospravou nabieham na infarkt, ale aby mi ho sposobil nejaky tutko, tak to radsej dovi-dopo :)
special: Jo, v pohodě.. hnedle jakmile jej rozvineš a trošku více vysvětlíš, proč tomu dáváš 100%, pak bych neměl problém to mínusko stáhnout.. To jen aby sis nemyslel, že je to něco osobního či co - protože i takoví se tu už objevili. Jakmile se jejich post propadl do červených čísel, počal(i) druhé obviňovat z osobních útoků/prohlašovali, že oni JEDINÍ znají pravdu a jdou s ní mučednicky proti tupému a nechápajícímu davu/anebo prostě mrskali ručičkama a nožičkama v marné snaze to těm "hlupákům" nějak vrátit... :D
Dumec: no jo. Komentář na Diablo jsem postnul v první den, ještě pln nadšení a naivní představy o tom, že plně stačí o hře říct, že je "skvělá". Pak jsem si ale tady pročetl několik profilů her, chytl se za hlavu a řekl si, že takový komentář sem určitě nezapadne. A proč? Komentáře na DH nemají obsahovat strohá hodnocení her, nýbrž daleko rozvinutější útvary, které musí vypadat tak, aby udělaly dojem, jako že o té hře vím nejvíc ze všech. :) Ale ten komentář určitě přepíšu nebo alespoň rozvinu jak že moc fucking brilliant ta hra je. :)
Karasman: No tak samozřejmě, pokud si to dokáže obhájit a já shledám, že "na tom cosik bude", pak takovému člověku mínusbod nedám, to je jasné. Nejde o to, jestli má vyšší/nižší hodnocení než já, ale o ty důvody, které jej vedly k udělení takového hodnocení. A ty, a nic jiného, mi zde prostě přišly nedostatečné anebo jsem s nimi prostě celkově nesouhlasil... kolikrát jsem dal mínus i člověku, kterej měl stejné % hodnocení..
Dumec mi to vykrad primo z klavesnice, krome posledniho odstavce. Nebudu davat minusove body za to, ze ma nekdo na hru jiny nazor a ad ji mensi/vetsi hodnoceni nez ja. Pokud si to v kvalitnim komentari dokaze obhajit, dam mu klidne plus. Ale napsat komentar s jednou dvema trapnymi vetami o nicem, to je jasnej minus.
special: Nevím jak ostatním, co ti udělili mínusbod, ale co se konkrétně mně týče: Podle mého by měl komentář splňovat určité kritéria - především informativní hodnotu. To v jedné dvou větách, které se navíc odkazují na hodnocení někoho jiného, není řádně možné. Komentář typu: Velmi dobrá hra/velmi špatná hra v nejrůznějších obměnách je přece už obsažen v procentuálním hodnocení. A pokud se chceš vyjádřit rozvinutěji a slova z úst ti někdo přímo "vykrade", pak není nic jednoduššího, než jeho post ohodnotit plusbodem... to je samozřejmě jen jeden aspekt, další záležitosti: napsat něco nového, anebo již vyřčené informace podat zajímavou a originální formou.. svou roli hraje i sloh, pro někoho možná i gramatické chyby.
Anebo prostě a jednoduše, někdo (včetně mě) nesouhlasí s tvým hodnocením. Já mám Diabla sice rád, ale taková superlativa plus 100% se mi nezdají adekvátní, proto jsem využil oné možnosti takto vyjádřit svůj názor na tvůj komentář a hodnocení.
Copak se vám nezdá na mém komentáři? Proč má víc negativních hodnocení než ten pode mnou. :)
Ebb: :-))) Počkej, tvůj komentář nebyl sarkastický? Oops, zas mi něco uniklo :)

Eh, to nám toho tedy moc nezbývá, Diablo zrušit, sarkasmus zrušit, roguelike taky zrušit - čím se pak má člověk bavit? Smutné časy, hned bych vrátil do té zlaté doby před 18ti lety, kdy byl snad sarkasmus ještě in :-(
Pocuj 7c. Vies napisat nieco aj bez sarkazmu? Ci to je teraz extra moderne? Ja mam dojem, ze to uz ludia pouzivali na internete uz pred 10 rokmi a uz vtedy vypadali jak kreteni.
Ebb: Taky nechápu, jak to ty lidi můžou pořád hrát. Roguelike hry by se měly všechny vymazat a hráči upálit. Je přece sakra 21. století, ne? Koho zajímá nějaká trapná hratelnost či jak se tomu nesmyslu říká. A ty loosery co spáchali DF by měli na internetu taky zakázat. Rok 2006 a roguelike? Koho by to napadlo...
Necrotising: no ta farebnost je sposobena vacsiou variabilitou prostredia, taky stvrty akt alebo podzemia prveho aktu su imho dost temne. Na vyssich obtiaznostiach je aj D2 pomalsia a taktickejsia hra, po hratelnostnej stranke som v tom nikdy nejak rozdiel nevidel, aj ked pri D1 som moc nevydrzal, zatial co D2 som presiel niekolkokrat.
V zaklade hra ale bezi na uplne rovnakom systeme, s rovnakou premisou a v rovnakom hack & slash style. V podstate jediny rozdiel v style hrania je ta rychlost. Ale vlastne je to cele jedno, hlavne je, ze to cloveka bavi/nebavi. :)
Ja si nemyslim, ze ten temny filtr by tomu tak prospel, me se to libi tak, jak to ted je, aspon je vsechno poradne videt, ale to je vec nazoru. Stejne pochybuju, ze nejaka petice to zmeni :) A hlavne na tu temnotu urcite vyjde hned nejaky mod.
Jj, to jo, ale vyměnit textury, vyměnit modely jak to takyv petici požadujou a já taky, to už bohužel tak lehce nejde.
Je fakt, že i když jsem to nechtěl moc přiznat, tak rozdíl mezi D1 a D2 je skutečně velký a to jak v atmosféře, tak ve způsobu hraní, protože D1 zrovna hraju a je to paráda. Rozdíl atmosféry je do jistý míry způsoben i tou grafikou, ve který rozdíly jsou dost velký, ale když jsem to tehdy viděl poprvý vůbec mi to tak nepřišlo a hned jsem pařil D2 jak blázen, hlavně to ale bylo pořád Diablo s těmi důležitými prvky a atmosférou. Ale D3 je oproti D2 takový skok a rozdíl, že já to jako pokračování určitě vnímat nebudu, pro mě to bude jen hra podobná Diablu, spíš takový HaS ze světa a stylizace Warcraftu, který teda moc nemusim.
Vy, kteří považujete D2 za hodně barevné, tak z D3 musíte zvracet :)
Dvojka je mnohem rychlejší, akčnější, ne tolik taktická. Navíc je hodně barevná, ne tak temná... ale to už je vedlejší. A právě tohle jsou důvody, proč bylo hodně hráčů D1 ze druhého dílu zklamaných. A já mezi nimi, i když postupně jsem si ke dvojce cestu našel. A 'hratelnost' nemusí znamenat pouze 'kvalitu herního zážitku', ale taky způsob hraní ;)
necrotising: v com? v tom, ze dvojka je otvorenejsia, vyuziva exteriery ma viacero moznosti v ramci postav a variabilnost prostredia? Hratelnostny rozdiel spociva v kvalite, nie v tom, ze by kazda hra mala ine herne principy.
Neřekl bych. Hlavně jsou to naprosto rozdílné hry, které nemá smysl srovnávat. Hratelnostní rozdíl mezi jedničkou a dvojkou je obrovský.
Subjektivita hodnocení redaktorů Gamespotu je pěkně ilustrovatelná například tím, že u nich je Diablo 1 nejlépe ohodnocenou PC hrou na světě všech dob. Já nevím jak vy, ale mám na všech končetinách míň prstů, než kolik her bych šoupnul v žebříčku nad Diablo. Co vy?