Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Deus Ex: Human Revolution - The Missing Link

75
108 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > 1st person akce *
akce > stealth akce
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
rozšíření
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
18.10.2011 PCPS3X360
22.10.2013 WiiU
17.12.2015 XOne
Vývojáři:
Eidos Montréal
Oficiální stránky:
http://www.deusex.com/themissinglink
V poradí tretie DLC k hre Deus Ex: Human Revolution, ktoré zavedie hlavného hrdinu Adama Jensena, na nákladnú loď spoločnosti Belltower. DLC sa odohráva počas Adamovej cesty do Signapuru. Adam je počas cesty odhalený a následne vypočúvaný dvoma veliteľmi Belltower. Keď sa odrazu stolička s EMP, ktorá ho drží, z ničoho nič vypne, Adam je kontaktovaný neznámym hackerom...

Keďže bol Adam unesený, príde o všetky svoje schopnosti. Jediná možnosť ako nejaké získať, je nájsť tzv. "praxis kity", známe už z pôvodnej hry. Nie je ich veľa, preto ich musíte rozumne investovať do tých schopností, ktoré budete najviac potrebovať.

Herná dĺžka prídavku sa pohybuje zhruba medzi 4 až 5 hodinami.


Poslední diskuzní příspěvek

BTW u mě ten skan trvá jen 23s a zatím jsem musel přes dohromady 4x. Jasně, nemuselo by to být (normální load savefile mi trvá z SSDčka 4-5sekund).

Nejlépe hodnocené komentáře

  • PC --
The Missing Link se hraje dobře, má pár opravdu skvělých charakterů a doplňuje původní hru o jednu důležitou věc v příběhu. Je lineárnější, obtížnější a má své světlé momenty.

Bohužel je to zoufale krátké DLC, kde se autoři uchýlili k lacinému natahování herní doby a recyklaci úrovní několikerým průchodem jedné a té samé pasáže. Navíc je k dispozici jen zlomek augumentací, které tou dobou už v rámci příběhu dávno měl mít Adam odemčené.

Poměr cena/výkon: 10 ojro/5hodin

**/5
+11 +12 −1
  • PC 65
Obstojné DLC s krátkým ale kvalitním doplněním příběhu, cesta do Singapuru sama osobě bez tohoto DLC uběhla hodně rychle a autoři takto skvěle využili její potenciál.

DLC jsem odehrál bez jediného Praxis kvůli achievementu a i na nejtěžší obtížnost to nebyl zas takový problém, avšak v porovnání se zbytekem hry si to vyžádalo více pokusů :-P.

Pro: Skvěle využitý potenciál cesty do Singapuru.

Proti: Krátká herní doba.

+10 +11 −1
  • PC 20
Back and forth back and forth back and forth back and forth, tri hodiny behania tam a späť v obstojnej grafike a mierne (ZNAČNE) repetetívnom dizajne chodieb a miestností bola moja osobná tortúra, ktorú pravidelne podstupujem na vyčistenie mysle. Toto DLC, podobne ako American Nightmare, a vlastne 90% všetkých DLC, je dobré na to, keď si človek chce dať pauzu od počítačových hier. Missing Link obsahuje rovnaké assets ako vanilla, 2 minúty nového dabingu, pár dialógov a copy-pastnutých nepriateľov čím dokonale poslúžil hore uvedenému účelu keďže niečo tak nudné a zbytočné sa len tak nevidí.
+6 +8 −2
  • PC 100
Jelikož je Deus Ex: Human Revolution desítková hra, rozhodl jsem se udělat recenzi i na její DLC The Missing Link. Jednoduše si myslím, že si to zaslouží a tento přídavek by neměl nikdo minout, stejně jako hru původní.
V Human Revolution se při hraní dostanete do přístavu, tam vlezete do jisté hibernační kóje a necháte se tajně odvézt na místo kam potřebujete. Jenže když tam dorazíte, dozvíte se, že jste byly nějaký čas mimo. A právě tento čas mapuje DLC. Na lodi, která se jmenuje Hei Zhen Zhu Adama zajmou, dostane řádnou nakládačku a je vyslýchán dvěma představiteli společnosti Belltower. Aby toho nebylo málo, připoutají hlavního hrdinu do křesla, které má v sobě EMP a vyřazuje tak veškeré implantáty co má v sobě. Tím je zajištěno, že se nemůže bránit. Jakmile odejdou, stane se zázrak. Někdo odemkne Adamovi pouta a ten se ihned vydává na útěk, přemýšlejíc kdo a proč ho osvobodil.

Hra obsahuje celkem dvě obrovské lokace. Loď a základnu, na kterou má namířeno. Není to rozhodně na přídavek do hry málo. Jednak proto, že lokace jsou rozsáhlé, ale také z důvodu, že se dají opravdu dlouho prozkoumávat. Když se budete snažit, dá se nalézt velká spousta emailů, kapesních sekretářek, schovaných věcí a podobně.
Grafika hry mi přišla naprosto totožná jako u původní hry, jen mi místy přišlo, že pár věcí je zde lépe zpracováno, ale mohlo se mi to jen zdát. Nicméně to nemění nic na faktu, že hra vypadá nádherně. Optimalizace je také na výborné úrovní.
Zvuková stránka je opět skvělá. Adam má stále výtečný hlas jako vždy a hudba skvěle dotváří atmosféru. Nemám tedy k této stránce žádných výhrad.
Ve hře naleznete pár novinek, se kterými jste se dosud nesetkali. Jako příklad můžu uvést záznamník, který nahrává audiology. Takže nemusíte pořád číst, ale i poslouchat, co se kolem Vás děje. Také se dozvíte nové informace, které v této sérii hodně znamenají.

Nemám DLC moc v oblibě, ale tohle je opravdu povedené. Vývojáři jiných studií by si měli brát příklad. Má pro Vás jednak velkou informační hodnotu, ale také disponuje poměrně velkou hrací dobu. Můj osobní odhad je 3-5 hodin hraní s tím, že buď půjdete přímo za cílem, nebo se v lokacích trošku zdržíte a budete zkoumat co že se to kolem Vás děje. Původní hra vyšla na 20-25 hodin a když k tomu připočtete tento přídavek, máte solidní herní hrací dobu. Na Steamu se dá sehnat za pár babek buď samotné, nebo v kompilaci s původním titulem. Moje doporučení je tedy na místě. Pokud se chystáte hrát Human Revolution, je tohle pro Vás naprostá povinnost. Pakliže už titul dohraný máte, nevím, na co ještě čekáte, tohle DLC prostě musíte mít. Zaslouží si moje nejvřelejší doporučení!

Pro: - Solidní herní délka - Informační hodnota - Návrat Adama v celé kráse - Cena

Proti: - Místy se musíte vracet zpátky tam, kde už jste byly - Jediné DLC které ke Human Revolution vyšlo

+5 +6 −1