https://www.pcgamer.com/death-stranding- ... f-a-very-weird-game/

In terms of performance, the game runs well on my PC. That's with an RTX 2080 Super, 16GB of RAM, and an Intel Core i7-9700K, running at 4K/60 fps. I've had no frame drops or frame pacing issues during play, and everything feels deliciously smooth and snappy. This is the first PC game to use Guerrilla's Decima engine, and it's an impressive showcase for it.

A má to i DLSS2, supr.
Jsem na to fakt zvědav. Strašně doufám že mě to nadchne jako předchozí Kojimoviny.
Jen tak pro mou zvědavost. Zkoušeli jste to někdo hrát na Pro v 1080? Je na tom znát, že by to běželo ve více jak 30 fps? Jinak, hra má krásných stabilních 30 fps, na kterých se to hraje úplně parádně. Takže se mi ani nechce snižovat rozlišení.
@Všivák (19.05.2020 16:03): asi tak 75-80% som dala bez navodu ale to ostatne som si uz musela vyhladat. Ale myslim, ze to nie je az take strasne. Ked vies kde ich najst tak sa to da rychlo zvladnut. Ale na tvojom mieste by som sa sustredila zatial na tie hlavne ulohy, aby ta to neprestalo bavit po tych 100 hod :)
Už to hraju snad 100 hodin a jsem pořád ve třetí kapitole. Je fakt, že moje obcese maximálního spojení ze všemi stanicemi mi to docela natahuje. Vlastně jsem si dal za cíl konečně udělat platinovou trofej. To vypadá, že to do vydání The Last of Us II asi nestihnu dohrát.

Má někdo z vás platinovou trofej u téhle hry?
@Kejtee (11.04.2020 12:50): je to tak, s tím, že to "pouto" můžeš posilovat když jsi mrtvá pod vodou a vidíš tam ty vlákna ostatních hráčů..tak se jich stačí dotknout. Ale už nevím zda tímto jen posílíš vazbu nějakého hráče v rámci té vyselektované skupiny, nebo do ní naopak přidáš někoho nového.
@mattesak (11.04.2020 11:00): ja si myslim,ze si zaradeny do skupiny urciteho poctu hracov, mozno na zaklade toho kedy si zacal hrat a tym padom tam nebudu uplne vsetky stavby vsetkych hracov ale tiez neviem ako sa jednotlivy stavby selektuju. Napr v horach, kde na sto percent musis stavat lanovky, tak ich tam bolo strasne malo od ostatnych ludi. Ja som si postavila skvele trasy a predpokladam, ze aj ostatni hraci ale mne sa zobrazilo iba par.
Jak je vlastně možné, že herní svět není po okraj přeplněn výtvory jiných hráčů? Probíhá nějaká automatizovaná selekce (na základě počtu lajků, nebo počtu použití dané stavby)? Nevíte někdo víc?
Čau lidi mám otázku ohledně Nákladních aut v DS. Mam v Jižním městě a distribuci u města 5 hvězd a misi pro získání základního trucku sem dělal včera, ale nevím jak dostat vylepšené trucky. Díky za odpověď.
Hrozný, do čeho jsem si zase naběhl. Včera do jedné v noci. Vzhledem k rozsahu hry jsem udělal úplný hovno a teď jsem nevyspalej.
po dokončení té hlavní dějové linie - mi to hlásilo jen 50 hodin jako celkový čas odpočinku - předpokládám že je tím myšleno poflakování se v tom pokoji (poslouchání hudby, chození na WC, sprchování se, čumění do zrcadla, posedávání na posteli, popíjení energetického nápoje, kontrolování toho mimina, čtení si e-mailů...)
@Garret (23.01.2020 19:12): Jo, a pak dochazi k situacim ze se bavi 50 a 120 hodinovy hrac a rozhovor probiha tak ze ten 120 mluvi a ten 50 rika jen..fakt? tam jsem nebyl. To tam jde jo? Ne, to jsem nevidel. To jsem asi minul. Ne, to neznam. :D
A obvykle ten 50 vypoti 3x tak dlouhy komentar nez ten 120, kde plno veci kritizuje.