@SilentWolf (09.05.2017 20:36): Většinou nalézáš munici do těch zbraní, které nosíš, ale občas najdeš i něco do jiných zbraní. Dalo by se říct, že ten poměr je 9ku1.

@Chuck (09.05.2017 18:52): Lagování myši má více her. S tím jsem se třeba teď setkal u AC: Syndicate, ale tam mi pomohlo zapnutí v režimu "borderless". Ale lagování bylo jen při propadech fps pod 60, takže možná jiná situace nebo důvod.
@Chuck (09.05.2017 21:05): Možná není efektní, ale rozhodně je efektivní :) Plasmovou řezačku jsem samozřejmě používal taky (protože DS1), ale nejlepší není. Hlavní výhoda pulsní pušky (kromě dostatku munice, velkého zásobníku a slušné účinnosti) je vysoké "dps" a přesnost - ideální na rychlou likvidaci slabých částí (zejména bossů), které jsou dostupné jen krátkou chvíli.
Hlavně ta pulsní puška vypadá a chová se jako poměrně tuctová akční zbraň, kdežto ty ostatní jsou netypické a mají i svůj určitý efekt a kouzlo. ;-)
Za mě plasma cutter + line gun= ultimátní kombo. Jinak je lepší u sebe nosit jen dvě zbraně, protože necházíš munici jen do toho, co máš u sebe a se čtyřma zbraněma nikdy nemáš dostatek pro tu, co používáš nejvíc.
@Bodkin (09.05.2017 14:13): Plasma Cutter je jistota, ten se vyplatí mít neustále u sebe. Později jsem ho vyměnil za Ripper, v jehož případě se skloubí účinnost s působivostí. Taky se hodí Contact Beam na robustnější protivníky, pokud chceš zabíjet s elegancí, bez pobíhání dokola jako ocas.
@CrocoRay (09.05.2017 18:50): Taktéž jsem si nevšiml žádného problému s ovládáním. Vlastně všiml - při ovládání těch obranných věží, ale teď nevím, jestli jsem právě kvůli tomu nevypnul v-sync. Každopádně je to nutnost už kvůli tomu nahrávacím časům. Ale samozřejmě vypnout ve hře a nastavit FPS limit v ovladačích.
Já právě myslel, že Vsync se vypíná právě kvůli tomu, že postava se hůř otáčí. S tím jsem si právě taky spojoval špatné ovládání. Tak potom teda nevím, jak se hra špatně ovládá, když je zaplý ten Vsync. Já s ovládáním nikdy problémy neměl.
@Chuck (09.05.2017 13:55): Já si koupil všechny 4 zbraně na začátku, ale plasma rifle jsem hned zase prodal zptáky, stála za prd. Plamenomet mám, ale pálím s tím jen ty červíky, ale bez něj by to asi šlo. Základní Plasma Cutter je fajn a ten Line Cutter či jak se jmenuje je možná ještě lepší, ty dva nástroje by mi asi stačili ke štěstí...
@Bodkin (09.05.2017 13:03): To krkolomnější otáčení Isaaca je někdy trochu problém, když jsi těmi parchanty obklíčen a potřebuješ rychleji reagovat, ale v nejhorším hysterické mačkání E to při kontaktním souboji vcelku spolehlivě vyřeší. :-) Jo a řezačka zvládne většinu soubojů, ale to už jsi asi zjistil. ;-)
Další problém zapnutého vsync byly extrémně dlouhé nahrávací časy (svého času mi to přišlo docela kuriózní).
psal jsem to snad i v komentu, vsync vypnout ve hře a vynutit v ovladačích, pak je to ok
Ok, ok... Ovládá se to jako prdel a Hard je moc Hard a Medium je moc Easy, takže...
Když to dali na GOG, tak jsem si řekl, že to konečně zkusím, že to třeba nebude horší než FEAR.

Zatím mám jedinou výtku: Ten plasmový řezák není řezák ani není plasmový.
We are whole again. Žádný INSANE tam není! Impossible Round 3, pátej level, v podstatě se nic nezměnilo, ani obtížnost, dostanete stejný bonusy, občas se mi zdá, že na mě bafne víc nekromorfu najednou, ale je to jen zdání, vydržej stejně! Jsem zvědavej, co novýho je ve čtvrtym kole (Je nějaký čtvrtý kolo???)! Mimochodem ty levely jsou od sebe pěkně odstupnovaný, např. ve 4 obsluhujete kanon a v 8 se k němu vrátíte. V 5 je ta nesmrtelná příšera, v 10 ji zabijete. Těch návazností je tam víc, celkově příběh je hodně zdařilej, jen nevim, proč ho tam Kendra na konci nechala, a proč si jako jediná uvědomovala, že je ten zmetek ovládá a neskočila mu na špek? Měli by to zfilmovat!
Ideální volbou pro další tuning je Line Gun. Plamenomet nebo Ripper jsou slabé, drahé zbraně, ale ani to není duvod je nepoužívat, protože je to fakt snadný. S Provazovou pistolí nemužete minout a debilové padaj někdy i po první ráně! Jediný mínus je kapacita.
Proč to neřeknete dřív! Myslel jsem, že je to schválně, abych se nemohl trefit a přidávalo to atmosféře! Nicméně na obtížnost Impossible je to už procházka ružovým sadem, prakticky bez ztráty kytičky, nebo to proběhnu bez ohledu na pár šrámu. S maximálně vylepšenou Force Gun jsem neporazitelnej T-rex, a to mám základní brnění (level 3 na max), protože ty lepší se mi nelíbí!! Myslim, že vyzkouším pár jinejch zbraní, a už toho nechám!
@USER47 (09.06.2016 19:07): Vsync jsem vypínal jako první věc, je pravda, že se to zlepšilo - jak pro K+M, tak pro gamepad. I tak ale nevím, kdo tohleto testoval a schválil to, při nejmenším je to až příliš odlišně zkalibrované ovládání oproti standardu.
@USER47 (09.06.2016 19:07): Taky bych to viděl na nějakou podivnou chybu v HW nebo nastavení - DS série se hraje s myší a klávesnicí zcela bez problémů.

Hlavní nevýhoda zapnutého VSync u DS je dlouhé nahrávání :-P Ideální je vypnout VSync a nastavit si limit fps v ovladačích přímo pro DS.
"Jsou úseky, kde je dobré jich mít velký nadbytek. Jenom takové ty nejmenší prodávej, když jich máš dost."

Koukám, že jste taky dobrý v počtech, ty nejmenšejší jsou totiž v přepočtu nejlevnější, když ještě nepočítám to, že velkou nevyužijete celou! V každym případě je lepší se boji zblízka vyhnout!

"Dokonce jsem už musel prodat nějaký lékárny, abych měl místo v inventáři.."

Tak jesli je tam nějaká další obtížnost po dohrání, tak nevim, nevim, protože od začátku mám inventář prázdnej!

"U jednoho bosse jsem potřeboval rychlou střelbu a tu řezačka nemá. Nicméně celé se to dá projít s nadupanou řezačkou."

Čemu říkáte "řezačka" Line Gun? To s sebou tahám jen kvuli minám, vylepšenej mám Plasma Cutter, je na něj spoleh, ale používám, co se dá! Když debily zmrazíte, tlaková vlna z Force Gun je rozseká na cucky! Pulzní puška (takovej ten minigun) je zase dobrá na ty malý šmejdy, když nemáte plamenomet, jeden na jednoho je to tutovka!
taky doufám v cloud, neb jsem se dostal v Deadspace trojce do fáze, kdy mě díky low frame rate nejde udělat jeden quick time event a nemůžu pokračovat v příběhu... nutně potřebuju nový stroj a nejlépe pokračovat tam kde jsem se zasekl :)
@kristmeister (21.03.2015 14:09): U Originu vůbec nevím, ale mám pocit, že Steam umí zálohovat savy, takže u Originu by mohlo něco podobného taky fungovat, když už se chtěj vyrovnat steamu.

Tady o tom píšou:
Origin vám umožňuje uchovávat uložené hry v úložně Cloud, takže bez ohledu na to, odkud se ke svému účtu přihlásíte, budeme mít k dispozici svůj postup.

Úložiště Cloud je ve výchozím nastavení zapnuté. Pokud si z jakýchkoliv důvodů přejete nastavení změnit:

Klikněte v nabídce Origin na volbu ‚Nastavení aplikace‘.
Na záložce ‚Obecné‘ změňte zaškrtnutí u volby ‚Zapnout úložnu Cloud pro všechny podporované hry‘.
Chci se zeptat, nevíte jestli Origin ukládá save z Dead Space do nějakýho cloudu? Vrátil se mi ntb zpět ze servisu a komplet smazaný HDD. Modlím se, abych to nemusel hrát odznovu, protože už bych na to asi neměl vajca.