@Hrajme (15.01.2024 05:58): Na to by mělo stačit přímo nastavení zvuku ve Windows, aby veškerý zvuk v PC cpal do jednoho kanálu, bez ohledu na to, co je spuštěno. Nevím teď přesně, kde to hledat, bude to zkrátka někde kolem směšovače, nastavení zvuku, kanálů... Sama jsem si to kdysi přenastavovala, když jsem měla problémy se sluchem.
Dobrý den, měl bych osobní problém s používáním sluchátek, slyším pouze na levé ucho a nevím jak nastavit zvuky aby hráli jen v jednych sluchátkách, nebo spíš aby všechny zvuky hrály jen.....Jestli si mám koupit nějaký sluchatka speciálně pro jedno ucho nebo si to nejak nastavit. Děkuju za odpověď.
Zdravím sháníme admina co se vyzná dobře v nastavování a upravování módů pro náš server.

Kontaktujte mě na discordu: FalleN#2471
Pokud hrajete DayZ začínáte nebo chcete pomoc nastavením serveru doporučuji toto!!
www.dayzserver.websnadno.cz
dva nejlepší servery o který se stará někdo 24 hodin a nikdo vas nebuzeruje!
Zdravim...vedel by mi niekto porafit ohladne nastavenia servera v Dayz?...ďíki
Jinak kdybych zacinal s hranim, tak bych v prvni rade zkusil trochu poznat mapu. Nedavno udelali turisticky trasy, tak je orientace o neco jednodussi. Urcite velkej kamos je mit bokem otevreny izurvive.com, clovek vi pak v ktery vesnici je treba studna nebo kde jsou militarky. Dobry je naucit se orientovat podle slunce, elektrickyho vedeni nebo ruznejch vyraznejch prvku v krajine.
Jeste nejaky rady navic:
Co udelali ten system se staminou, tak doporucuju urcite behat jen v pripade ohrozeni, beh dost vycerpava.
Nejez lidi, muzes se pak zblaznit.
Nikdo cizi neni kamos. Ve chvili, kdy se k cizimu clovekovi otocis zady, dostanes kulku do hlavy. Nicmene obcas se najdou lidi, co pomahaj freshum a vrazdej ubohy desperaty, jako je nase banda. Je dobry si s takovym clovekem pokecat, stahnout ho o jidlo a kdyz se otoci mrdnout ho sekerou pres palici.
@BINGMAN (22.12.2018 13:37):
1) Najít dobrý gear
2) ....
3) Profit

Nikdy jsem nedal ani tu jedničku. Nebo vlastně jo, asi 30 sekund, takže proto ta dvojka vypadá tak jak vypadá.

Nebo ještě jinak:

Cesta je cíl.

Baví tě to hrát, tak to hraješ a přežíváš a hraješ.

Ale jestli potřebuješ cíl, tak zkus nějaké DayZ-lite jako PUBG, HUNT nebo další. Tam je to celé mnohem přímočařejší a má to jasný konec.
@BINGMAN (22.12.2018 13:37):Mam nahrano neco pres 500 hodin :)

V prvni rade to neni moc hra pro jednoho a nejvic si to clovek uzije v parte lidi. Dalsi vec je, ze proste sehnat kvalitni gear nejakej cas zabere. Kdyz hrajem public servery, tak kazdej z nas pres tyden obehne na nejakym prazdnym serveru nejaky zakladny a nahrabem si, aby jsme se o vikendu mohli sejit v naky vesnici a vyrazime terorizovat freshe nebo jdem zemrit nekam na zakladnu. Nebo zkusime ovladnout nejakou ves pres kterou lidi lozej na zakladny. Na private serverech nemuze clovek serverhopovat, tak si myslim, ze se tam snazime hrat vice roleplay a snazime se dostavat min do konfliktu.
@BINGMAN (22.12.2018 13:37): Vývojáři by ti řekli, že musíš do hry nalít x hodin času, aby tě začala bavit :)) ale ve výsledku to tak asi i funguje, čím toho máš víc a víc nahráno, tím objevuješ nové věci a zkoušíš veškeré věci, co hra nabízí. Asi jako v Minecraftu, jen běháš, nosíš si suroviny, stavíš lepší věci ... a tady pak můžeš "dobývat" nepřátele. Progress je hodně malej a pomalej, ale někomu to tak naprosto vyhovuje.
Ach můj bože to je tak strašně nudný! Mám za sebou 6 hodin a jediný, co tam dělám je, že běhám od ničeho k ničemu a jako klemptoman beru vše, na co narazím. a pak mě někdo vodkudsi zabije a 6 hodin progresu v řiti. Dokážu pochopit ledacos, ale tady fakt objektivně nechápu, jak někdo v té hře mohl strávit víc, jak 100 hodin. Nevíte to třeba vy? To tam fakt není żádný jiný cíl než přežít co nejdéle?
@Kwoky (17.12.2018 10:35): Ja porad doufam, ze se na to nevykaslou. Mam tu hru hodne rad, v zadny jiny mp strilecce jsem nezazil tolik pribehu, jako v DayZ. Ale vydat tohle jako hotovou verzi, to nemuze snad nikdo myslet vazne.
Tak jsme vcera tu 1.0 hrali cely den a tech bugu je tam porad hrozne moc. Top jsou letajici auta. Nektere bugy jsou obcas ale az nicici hru. Super byla nocni bitva s celovkama na zakladne. Jsem zvedavej jestli to nekdy vydaj hotovy.
@Laurona (15.12.2018 08:26): Díky za avízo:)

Nuže, hrál jsem asi dvě hodiny. Naposledy jsem spustil DAYZ před třemi, možná čtyřmi lety.
A nevím, zda li se vůbec něco změnilo. Pokud opominu technickou zastaralost, tak UI působí jak placeholder, moje postava se teleportuje z místa na místo i na serveru s nízkým ping. Zombíci se vpodstatě vůbec nehejbou a je jich málo. Když se k nim přiblížim, udělají na mě tak maximálně "baf" nebo si střihnou death metalový scream.

Nechápu to. Je to shite.
Je to vážně hotová hra? Nebo to tak jen označili a realita je trochu jiná?
@pajmič (16.10.2018 19:20): Idioti jsou spíš ti, kdo to Bohemce stále žerou a ty early acessy kupují.. Protože jim se očividně tento styl vyplatí, vytřískat z toho co nejvíc peněz jde a pak na projekt postupně začít kašlat..
Mám pro vás řečnickou otázku: Pracují ve vedení bohemky idioti? Dvě nedokončené hry, přičemž ta první, Dayz, mohla být momentálně na místě Fortnite, kdyby byla včas dokončena. Druhá hra,Ylands, je ve "vývoji" už tři roky, pořád nehotová. A ted si usmysleli, že udělají další early acess. Jakýsi debilní mix mezi Survarium a Dayz.
Zkousi nekdo offline stress test? Hral jsem to asi hodinu a ty novy mechaniky (jezeni, klekani/zalehnuti, stamina...) a celkove plynulost animaci mi prijdou super. Jen jsem teda po pul hodce bez jidla a piti zacal kulhat a za chvilku se svalil na zem jak pytel brambor.
@Bodkin (17.06.2016 13:55): Tak toho jsem si nějak nevšiml, možný to ale je. My běželi Balota-Pavlovo-Zeleno-Myškino a za celou dobu jsem snad snědl jednu plechovku.

Zítra se vydám na Tisy, ale asi tam bude dost přečlověkováno. Už jsem tam byl na experimentalu a bude to tam dost masakr.
@Mendoza (17.06.2016 13:42): Jj, ale taky nějak přitvrdili co se hladu a žízně týče, včera jsme nesli z Elektra kolo někam na sever a během chvíle jsme všichni chcípli hladem, relativně z ničeho nic. Předtím to trvalo pár hodin, teď to bylo do půl hodiny...
Z toho dělaj čím dal větší propadák. Ted tam odebrali zombie kvůli serverům, který nestíhaj..
@Walome (17.06.2015 09:01): No znie to ako totálna hlúposť, hra ktorá je apriorne od základu založená na tom, že obsahuje online ľudí ako singleplayer..... ale keď môže byť prechlastaný vidlák prezidentom tak prečo nie.
Singleplayer? :D

Umíte si to u téhle hry představit?

Jinak já furt čekám na plnou verzi a ono furt nic...
@mazar1234 (04.08.2014 12:36): Ty radsej zober ten telefon, kua prezident to skor zoberie jak ty :)))

no, par ludi ma na steame uz dlhsie nahovara a celkovo som to chcel kupit som predal skin z cs za 10,50 a nasledne som mal na steam wallete 30 eur tak som sa rozhodol kupit DayZ, skor ci neskor by k tomu aj tak doslo :)

volaj ked budes moct, neboj nejdem Ta nahovarat na DayZ...zatial :D
Celá diskuze o nehotové hře je vážně k ničemu! Je to jak říct o novorozenci že je asi mentál když neumí mluvit a chodit! Early access je hlavně pro to aby člověk podpořil nezávislého vývojáře. Já koupil, podpořil, zkusil, zjistil že je to opravdu ještě hodně v plenkách a počkám si až bude hra hotová. Ale koupit si Early access a nadávad, že hra není hotová může s prominutím jen kretén!
@Snake. (26.06.2014 23:55): Je to mod ROFL... DayZ standalone je hra, kterů nainstaluješ a hraješ. DayZ mod je modifikace pro ARMA2 + Ten datadisk. Cos udělal, žes mosel kopírovat kdovíco kdovíkam netuším. Já jsem jenom všecko nainstaloval a spustil (po tom co jsem si zjistil jak sa to má dělat). A buďa tebů bych s těma totálníma dementama brzdil.
@Matthew.J (26.06.2014 21:03): Sorry ale neschopni nejsme. Mohlo ti dojít že hru jsem rozjel když tu o ní píšu. Ale nechápu proč musím stáhnout všechny možný hry + k tomu armu OA beta verzi která je už stará, pak si někde zjistit že potřebuju aplikaci dayz commander a ještě jsem musel kopírovat složku addon do jiné složky a pak nějaké 3 soubory s konfigurací zase uplně jinam, protože bůhví proč, po nainstalování to je špatně a hází to hlášky.... Tohle ti přijde normální? A hra jako taková. Ten engine.... Jen totální dement může považovat dayz mod jako zábavu, ten engine je prostě otřesný.Zombíci napů zabořený do země. PLazící se po zemi a náhle stojící pak zas teda ležící.... Příšerná hra to je.
@Snake. (26.06.2014 18:45): Nainstaluješ dayz commander. Přes steam stáhneš Armu a ten přídavek oboje jedenkrát spustíš a vypneš a pak přez commander nainstaluješ dayz mod aktuální verzi (tak si to aspoň pamatuju). A mělo by to jet. Day-Z mod spůšťat přez Day-Z commander. Néni to tak, že udělali hovno, ale jste neschopní zjistit si jak mod používat.
Ja sa trochu divím tomu povyku. O to viac, že na trhu existujú aj iné a možno aj zábavnejšie varianty.
Aha! Teď jsem přišel na to že je rozdíl mezi dayZ the mod a standalone verzí... Já mám dayz pouze jako mod pro armu 2, stáhnuté přes steam. A musim uznat že je to šílená sra*ka. Hodinu a půl řeším zbytečné errory a bugy. Každý server jiný a uplně o ničem.
@Snake. (26.06.2014 12:00): Tak to budeš muset hrát zřejmě více než dvě hodiny (doporučuju servery, kde není 0 hráčů). Já se potkávám s hráči i na serverech, kde nás jsou dohromady 3 na těch 225 km2. Každý na takových serverech jde logicky rabovat do velkých měst a pak je veselo.

@elrix (23.06.2014 14:43): To jsou manýry dětí a totálních blbců. Kdo jiný by plýtval municí na hráčích, kteří u sebe nemají vůbec nic? Pokud přijdu o postavu, vždycky si vyberu raději server, kde je co nejmíň lidí. Jednak je riziko setkání se s blbcem hned na začátku minimální a pak si určitě nabereš víc lootu než na plných serverech. Moc teď nehraji (přestěhoval jsem si pc a k netu se zatím připojuji jen přes telefon), ale pokud mi pošleš do PM svůj nick na Steamu, ozvu se ti a můžeme zahrát.
Tak to asi musim hrát špatný server. Mě se zatim ani nikdy nestalo že bych zahlédl někoho jiného než zombie a 1 prase.
Tak už mě to vážně se*e, co je sakra zábavného na tom, že mě po respawnu zabije hráč sniperkou? Nebo se pozdravím s hráčem a za chvíli na to mi stojí za zády a střelí mě. A to jsem měl jen lopatu s pár plechovek! Jako, po prvý je to cool, ale po x-tý...
Nehledě na to, že by mohli ten respawn už pořádně doladit, občas mě to hodí do vody, občas na metr k zomíku..
Ach, nechce někdo zkusit co-op, třeba to bude o poznání přívětivější.
@Snake. (22.05.2014 18:44): to co popisuješ je momentálně hlavní náplní té hry, na netu se o tom dá najít tuny informací tak v čem je problém ?:) jo jinak, ukaž mi ty realistické zombíky co v DayZ nejsou :)
No místo slovíčkaření jsem doufal že třeba někdo napíše co ho na té hře tak baví, abych se inspiroval. Nechci hru uplně zatratit. I když prozatím jediný co jsem tam dělal bylo bezcílné běhání po lese a po hodině ztraceného času jsem našel vesničku kde se musim další půl hodinu plížit pro konzervu... Jakoby nic extra zábavného řekl bych.
Může mi někdo říct co je na hře tak zábavného? Za hru jsem vyhodil peníze, promarnil 2 hodiny času a celková náplň z hraní byla že jsem našel pár plechovek a munici ke které stejně nemám zbraň. Nemám se jak bránit, celou dobu jen člověk pobíhá po smšně velké mapě, a když už zřídka kdy narazí na nějaké obydlí, tak v něm najde jen další plechovky... Zombíci jsou teda neskutečně nerealistický a neohrabaní stejně jako postava. Celkově je to celé nedodělané. Co vás na tom baví? Nedokážu si představit že bych dokázal marnit čas u tohodle. Nebo jsem hrál jen špatný server?
@Walome (08.05.2014 16:32): Taky jsem nevěděl a popravdě jsem před koupí vyzkoušel kopii na free serverech. Já se u hry bavím skvěle a naopak, to, že není dodělaná a týden co týden co týden přichází vylepšení a nové předměty, je zajímavější než dostat hned vše na talíři.