@Walome (08.05.2014 16:21): Jak říkáš, po vypnutí se postava uloží tam kde zůstala. Sejmou tě může kdokoliv do 30 sekund od odpojení, kdy si tvoje postava prostě jen sedne na zem a nic nedělá. Je to kvůli tomu, aby jsi nemohl řešit souboje prostým odpojením.
Jak je řešené přerušení hry? Uloží se to a po loadu začnu tam, kde jsem minule přestal? A může mě během té doby někdo/něco zabít?
@Clorky (24.03.2014 19:14): Ne, taky nerad hážu všechny do jednoho pytle (protože osobně jsem taky vždycky vypadal a zněl starší). Ono ale ani tak nejde o ten hlas, jako o ty sračky co kidaj. Když někam napíšeš třeba 15+, obvykle ti tam dojdou i malý děcka, ale chovají se slušně. Ty co ne, vyhodíš.

Nicméně na druhou stranu, když chceš během hry i pokecat, humor 22-letého člověka je trochu někde jinde než u 13-17 letých. Obvykle ty konverzace prostě nefungují a dopadne to tak, že všichni raději drží hubu.
@LIUWIL (24.03.2014 19:05): Já měl v patnácti hlas, že mě ostatní tipovali na 20. Děcka jsou fajn, neříkám, že všechny, ale nejde je házet do jednoho pytle.

Vyznělo to tak, že chce 20+ leté protože ti to umí lépe hrát.
@Matthew.J (24.03.2014 13:04): Scrolluj dolů, najdi můj minulý příspěvek a podívej se, koho jsem dotazem oslovil :-). Možná ti docvakne, že jsem čekal na odpověď od Iorwertha, aby mi vysvětlil co myslí tím jeho škatulkováním skillu podle věku.
@Iorwerth (24.03.2014 13:54): To je fajn. Já jen, aby případně ostatní, kteří by si s tebou chtěli zahrát věděli, co tím přesně myslíš. Znám pár borců, co hrálo DayZ mod, bylo jim pod patnáct a uměli to fakt solidně...
Chlapi už jste rozdělali oheň a dá se na něm vařit? Má vařené jídlo nějakou výhodu před nevařeným. Jinak mi přijde celkem zbytečné se kvůli tomu zajebávat, když má člověk plný batoh jídla, ale co jiného zatím v té hře dělat že.
@Matthew.J (01.02.2014 17:05): Ono hlavně zombie v této hře nemají daleko od stromů, takže člověku nakonec stejně nezbývá než střílet ostatní hráče, jinak by mohl celou herní dobu jen tak sedět někde na kopci.
Prvnich par hodin jsem si rikal: "Zabugovana nuda, do ceho jsem to vrazil prachy", ale pak doslo na prvni kontakt s hraci, prestrelku, zajmuti jednoho chudaka a panicky utok pred presilou... Takovy adrenalin jsem naposledy citil pri PvP v Ultime Online :) Jak to doladi, bude to pecka.
@mazar1234 (31.01.2014 16:55): No neviem ako to myslel, ale ak aj MMO tak len World Of Warcraft tu ma 289 hodnoteni co je myslim si na pomery DH dost velke cislo.
Planetside 2 - 32 , Guild Wars 2 - 45

Kazdopadne v tom nevidim velky rozdiel, ci je to MMO ci multak ako CS, vsade clovek musi byt online a vsade to hra viac ludi.