Darksiders III

akce > bojová
27.11.2018 PCPS4XOne
V třetím díle série Darksiders budete hrát za třetí jezdkyni apokalypsy, Fury, kouzelnici vyzbrojenou bičem a magií, jejímž úkolem je nastolit rovnováhu dobra a zla na Zemi. Hra je opět "hack'n'slash" akcí, odehrávající se v otevřeném světě, ve kterém se lze volně pohybovat a plnit úkoly. Příběh hry se stejně jako druhý díl odehrává během doby, kdy byl hrdina prvního dílu, jezdec War, uvězněný za své zločiny. Hlavním cílem Fury je zabít Sedm smrtelných hříchů v jejich personifikované podobě, mezi nimiž najdete mystické příšery i k nepoznání zdegenerované jedince.

Darksiders III se stejně jako předchozí díly pyšní unikátním grafickým stylem, jenž je inspirovaný kresbami komiksového kreslíře Joea Madureiry. Na rozdíl od prvních dvou dílů na hře ale nepracuje Madureirovo studio Vigil Games, které se po krachu vydavatelství THQ rozpadlo, ale nové studio Gunfire Games, v němž najdete spoustu členů ze zavřených Vigil Games. Nejde přitom o nějaké řadové členy, ale šéfa vývoje, hlavního producenta a další.

Ronik: Co jsem slyšel příběh o God of War 4 tak to bylo podobný, taky 2 měsíce před vydáním se to nedalo téměř hrát, vývojáři se hecnuli a teď…