@Karasman (14.12.2020 14:50): To záleží na tom, jaký styl preferuješ. Obecně platí, že:
Body = zdraví, stamina, perky na odolnost, melee, brokovnice, SMG
Reflexes = perky na ovládání pušek (sniper rifle, assault rifle atd...), melee zbraní jako katany, nože, ocelové trubky atd...
Technical = umožňuje otevírat některé zamčené dveře a vstupy, perky na crafting, granáty atd...
Intelligence = zvyšuje RAM, perky na hacking, quickhack, daemony atd...
Cool = perky na stealth a cold blood (což je taková variace na killing spree, kde po zabití nepřítele dostaneš na pár vteřin stack, co ti dává nějaké staty navíc)

Max level je 50, dostaneš jeden attribute point za level s tím, že do jedné attributy můžeš dát max 20 bodů. A narozdíl od perků se nedají resetnout.
@Karasman (14.12.2020 14:50): Tak si ich šetri, ja som už pár rozdal, no tiež teraz stagnujem, lebo potrebujem byť tak level 16, aby sa mi odomkol perk, ktorý chcem :)

Ja teda idem hacking/stealth + technical skill (crafting).

Všimol som si, že niektoré postavy (Dex) reagujú na skil v Reflexes - tak ak chceš mať odomknuté unikátne dialógy, toto môže pomôcť (ale nie všade, ofc).
Btw do čeho investujete body? Já jsem na lvl 8 a zatim jsem nikam nedal ani bod, protože pořád nevim, co je dobrý... :-)
@Korbitch (14.12.2020 13:01): Špatný bound s CPU. Na Ryzenech je potřeba upravit exáč, kde jej zapneš. Potom zkus snížit crowd density a cascade shadows range. A vypnout RT stíny. Prostě omezit co nejvíc vykreslování čehokoliv ve větších vzdálenostech.

Já jsem s tim SMT taky nahrabal dost výkonu (vytížení cpu z 50% skoro na 90), takže už jsem schopný to bez RT jet 60 fps i ve městě. S RT kolem 50, takže paráda.
@SilentWolf (14.12.2020 12:57): Samo od sebe bug. Ale ze by neslo otevrit se mi nestalo. Jen u jednoho v questu, ktery nemelo jit ukrast. Stalo se mi naopak to, ze auto na silnici jelo kolizema a pak vybouchlo. Nebo ze misto zavolany motorky se spawnlo auto do kolize a vybouchlo. To je mirou poskozeni. Ke konci sveho zivota auta vybouchne. Mam modifikaci na double jump a pak modifikaci na to, ze po skoku z vysky udelam vlnu. To kdyz udelam na ulici a je vedle auto, tak taky vybouchne..

Jo a na nejaky ulicce byl sud s ohnem.. ja byl v obchode a najednou jsem slysel krik. Bezim se tam podivat a od toho sudu chytlo NPC a uhorelo.. mozna bezdomovec, kterej se ohrival nebo kolemjdouci.. hodne zajimavy :) ale proc ne. Dodalo to hre prvek prekvapeni :)
@Paul R7 2700X +3 fps
@[neexistující uživatel] R7 3700X +15 fps
Solidní mezigenerační rozdíl. Kolik to udělá na Ryzen 5000? Rádo se stalo. :)
tak youtube už funguje:

video 1 - ukázka toho jak se hra průběžně cuká a pak ještě více zpomaluje během soubojů - že něky ani neladí zvuk s obrazem a je to obtížně ovladatelné.

video 2 - jízda autem - na těch prázdných ulicích mi ta hra běží celkem dobře při jízdě autem - kde na chodnících nejsou téměř žádní lidé a na silnici skoro žádná auta - ale v jiných oblastech se mi to dost cukalo, taky je tam vidět že opravdu ty vyplašení lidé po otočení kamery pryč a zpět zmizí, po srážce s jedním tlouštíkem se mi to auto převrátil - udělalo kotrmelec. - naneštěstí to nenahrálo tu skvělou hudbu co hrála v rádiu

- ještě to chvíli zkusím hrát a pak se rozhodnu jestli se na to raději nevykašlu - chvíli počkám jestli to neopraví - nebo si pořídím nějaký herní počítač asi tak za 40 000 - ten by to snad měl už utáhnout na max detaily ?
@Paul (14.12.2020 13:22): to nejede nikomu, netrunneři z Ostravy zahájili celosvětovou blokádu sítě. Už jsi zkusil ten hotfix na AMD Ryzen CPU? Co tak asi říkají majitelé PS5/Xbox Series S/X na to že jejich console je 8c/16t ale nejnovější pecka toho neumí využít? Hm.
takže je to celosvětový problém - po odhlášení mi videa na youtube jdou zkouknout
je to u mě nebo je to celosvětové nejde se mi přihlásit do googlu - hlásí to že můj účet neexistuje, nejde otevřít ani podpora googlu. Zrovna jsem nahrával dvě videao Cyberpunku a pak se to nějak pokazilo - nemohl jsem otevřít youtube prostřednictvím mého účtu - musel jsem se odhlásit abych vůbec viděl nějaká videa.

tady zatím jedno krátké video jak mi to běží na PS 4 Pro ve městě: odkaz (druhé video nemůžu zveřejnit když se nedostanu do účtu)
Vypozoroval jste někdo, kvůli čemu jsou ve městě ty dropy? Nijak si nestěžuju, ale nečekal jsem, že mi to bude padat až na 30 fps. Ať hýbu s čím hýbu tak místy mizérie.
Mě se zrovna stalo, že jak jsem se konečně probral doma, s tím že se mám obléknout atd, tak jsem byl nahej, a když jsem si na sebe vzal kalhoty, tak... ken doll. Ale po prohození kalhot několika typů se to spravilo. Ty bugy jsou fakt bizár :)
Včil zjišťuju, že povinné trenky když jde V dohola je taky bug, vzniknuvší z day1 patche, který opravoval bug čouhajícího arnoštka z gatí. Jak jsem psal dóle, každý den nacházím nové. :))
Majitelé Ryzen CPU, aplikujte hotfix pro zvýšení výkonu. Hra defaultne neumí využít SMT. Viz odkaz
@HolyMeatball (14.12.2020 11:16): Jak dopadlo tve pestni finale? Hod pod spoiler..

@HolyMeatball (14.12.2020 11:02): Ses uz pred koncem hlavni linky. Tam ti reknou, ze jdes do posledni mise a nebudes moct delat jiny veci. V prubehu se furt vytvari sejvy. Kdyz to dohrajes, tak dostanes credits, rewards apod. a hra te hodi zpatky do toho savu pred dverma do finalni mise.

@HolyMeatball (14.12.2020 03:10): Jo, nekde to tam je. Mne udelaly radost easter eggy na samozrejme Demolition Man, Portal, Diablo..
@SilentWolf (14.12.2020 11:13): To mi připomnělo tu jednu Animalku, kterou jsem ne úplně chtěně zabil v rámci náhodnýho gigu, jen aby pak tlačila bicák a fandila mi při pěstním finále. Toto jsou právě takové ty detaily, které si u TW3 pamatuju dalekosáhle podchycenější.
v čemu jsou v menu ty 3 obrazce nahoře uprostřed, jak jsou pod nima ty procenta?
Kolik mi tak bajvoko zbývá času, čistě v rámci hlavního příběhu, když jsem právě dojel ten festival se sniperama, a nic jiného momentálně dělat nemůžu?