@Vynex (14.12.2020 22:52): hele Ruda tu psal ze se mu spozduje zvuk, hra se mu seka. Jinde vidim jak lidem doskakuji textury, modely postav i cele objekty pred oblicejem. Ja tu hru hral celkem zatim asi 15 hodin a nic z toho se mi tam nedeje. Jo fps obcas jdou do hajzlu. A jak rikas ty konzole jsou stejne takze jedinej rozdil je ten SSD disk, takze to asi bude tim. Glitche tam mam taky. Daval sem obrazky kde je chlap do puli tela zaseklej v chodniku a podobne.
nevim, priste lepsi drzet hubu, myslel sem ze to muze pomoct, kdyz vyjevim nazor na to jak mi to bezi s tim SSD. Ale koukam ze moc ne a sem akorat za curaka :)
@Charllize (14.12.2020 22:51): Nerad dělám spam, ale další nesmysl co jsi řekl. Mě hra co se týče výkonu na PC funguje normálně. Ano jsou tam nějaké bugy, ale hru si neskutečně užívám. Takže nevidím důvod nedat 90 % když mě hra pohltila a výkon mě v hraní nebrání /neruší. V Podstatě mě nemusí zajímat jak běží na konzoli když jsem ji zakoupil na PC i když je to s těma konzolema nefér a nesouhlasím s tím jak to dopadlo a je mi vážně líto, že si hru nemůže dokonale vychutnat opravdu každý.
@Charllize (14.12.2020 22:51): CDP vyhrál, o tom žádná. Já spíš myslím do budoucna, příště až bude někdo ukazovat krásný gameplay s PS5 a PC tak mu herní novináři řeknou: "Hele a když vydáváte tu PS4 verzi, můžete nám ji taky ukázat? Aby to nebylo jako s Cyberpunkem 2077."
@Charllize (14.12.2020 22:38): Občas je dobré vědět kdy skončit. Furt se tu oháníš SSD diskem, který možná prospěje konzoli, ale tuhle hru prostě nezachrání. Mě osobně nevadí hrát na konzoli, mám PS4 Pro a až bude dostupná PS 5 tak do ní určitě půjdu i když jsem hlavně PC hráč, ale zde to obhajuješ naprosto zbytečně. Podle různých článků, diskuzí a názorů je ta hra na old gen fakt v loji. A podle toho co tu píšeš si bud neskutečný šťastlivec že ti hra běží o hodně líp než ostatním (což mě připadá u konzole jako nesmysl) nebo prostě budeš konzole hájit do morku kosti.
@RXQ79rudax (14.12.2020 22:32): Chápu. Bylo by dobré, kdyby hráči opravdu nekupovali verze, jejichž gameplay tvůrci neukázali. Je to slušná sviňárna a je opravdu low, jak se vyjádřili v tom, že na ukázky ze hry pro xbox a ps4 zapomněli. Ten postup vydání -> bouře -> nabídka vrácení peněz určitě plánovali a prostě si spočítali, že spousta konzolistů staré generace hru nevrátí, ať už leností nebo čekáním na nějaký budoucí patch a případné žaloby odvrátí právě možností vrácení peněz. Koncentrovaný korporátní hnus.
@RXQ79rudax (14.12.2020 22:32): To SSD konzole vyuzije i v jinych hrach. Minimalne budes mit daleko rychlejsi loadingy u her ktere jinak bezi dobre a problemy nemaji. Fakt se to vyplati. Ale samo, jak chces. Na druhou stranu, pokud koupis PC nebo PS5 tak to asi smysl moc nema.
@Charllize (14.12.2020 22:13): já už na ně kašlu za tenhle švindl - měli říct rovnou že to je PS nehratelný a tedy to vůbec nevydávat - koukal jsem na nějaká videa a obrázky z PC verze - tam to fakt běží velmi plynule a ta grafina není vůbec tak vyblitá. Zkouším to reklamovat - hru už nemám v plánu hrát na PS 4 Pro vůbec - kdyby mi tu reklamaci neuznali - tak samozřejmě za čas zkusím kouknout jestli nějaká ta záplata vylepšuje ten výkon; A zkoušet PSko upgradovat s SSD diskem nebudu - když RDR 2 a obě TLoA mi běželi zcela v pohodě a plynule.

článek na bonusweb

- zkoušel jsem ještě tun boj v Kabuki asi hodinu - nevyhrál jsem a je to strašně pomalé, těžko ovladatelné - a taky chyba že klávusu pro úhyb spojili se skrčováním, ; a taky jsem zkusil zneškodnit nějaké pouliční gaunery - zase velice pomalé.
Ha, konečně se mi podařilo vypnout to rozmazávací TAA. Jupí. Možná se to někomu hodí. Teď to vypadá o několik levelů výše :-).

No ještě jeden poznatek pro ty, kdo mají pomalé karty. Když vypnu to TAA a zároveň Screen Space Reflections, tak ta hra vypadá famózně. Prostě jinak než s SSR nebo RT, ale pořád skvěle a jede to velice dobře i na kartách typu RX580 se vším ostatním na High/Ultra ve FullHD.
@pajmič (14.12.2020 17:59): je to masakr, myslim ze CDPR prosustroval svoji povest a postaveni, je toho za posledni rok proste moc.

Za rok z toho treba jeste neco vykresou. Ale uprumne, kdyby ted prisel Iwinski nebo jak se jmenuje a zacal si pokorne sypat popel na hlavu, bude mu to jeste nekdo verit?

Ojeb vlastniku skoro current gen konzoli je jen jejich chyba.
@Guldy (14.12.2020 15:15): ja teda dostavam perk body i za levelovani craftu. Doufam ze se nepletu, ale melo by to tak byt.

@Garret (14.12.2020 10:58): hele, ja nerikal ze to je uplne v pohode, ale ze to je v pohode hratelny na PS4PRO kdyz mas SSD disk kterej eliminuje par prblemu ohledne zasekavani, zvuku a doskakovani textur a mam az to ze v pripade pohybu po meste ma vliv i na fps kdyz hra streamuje data z HDD do pameti a podobne. Tak tu zas nedelej cirkus :)
Dotaz nezasvěceného: lze hru procházet bez boje specializací se na plížení, vyjednávání, přesvědčování atd. tak jak to bylo třeba v KCD nebo tuším v některém dílu Deus Ex?
@AlieN (14.12.2020 17:44): Jj, stalo se mi to samé, mise v Badlands mi vůbec přijdou nějaké zabugovanější.

@Mirdaa (14.12.2020 17:51): Zajímavé, s tím jsem problém neměl, vždycky jsem je normálně chytil zezadu, když třeba seděli na gauči, sice to vůbec nevypadá dobře, ale to je zase na jinou debatu. Ale že je nejde pohotově sejmout zepředu, třeba když vyjdou zpoza rohu, to mě docela dost štve.

Btw, ucraftil jsem si první legendární smart odstřelovačku, ach…

@AlieN (14.12.2020 17:49): ja teda u hry nehodnotimto jak kompatibilni je na danem stroji v jejich pripade PS 4, to neni prece chyba hry ale rozhodnuti nevim koho ji na teto nedostacujici konzoli vydat. Taky se u hry na ktere muj HW netaci nezlobim na hru a nesrazim ji kvuli tomu hodnoceni. Neco jineho je kdyz ta hra ma technicke chyby jako treba Bloodline kde podle ohlasu na kazdem stroji jede trhanne... a vidis- ja i pesto ji dal vysoke hodnoceni tusim 90 a to sem to hral celou dobu pro mnohe v nehratelnem stavu.
Prosim vás u dost perku platí že fungují i u skluzu mě se za 30 hodin hraní sklouznout nepovedlo ani jednou. Nevíte jak to provedu? Hraju na klávesnici.

Včera jsem musel hru 3x vypnout a zapnout bugla se mi jedna puška když jsem zamířil nešlo z ní střílet. A taky nechápu proč nefunguje tiché zabití přes překážku např. protivník sedí na lavičce a ja musim velice opatrně lavičku obejít místo toho abych si ho prostě přetáh.
Pro mě to zatím vypadá na odložení nákupu nového hardware. I pokud bych nakonec v příštích měsících Cyberpunk kupoval, tak s geforce 1070 ještě nějak vystačím. A na Bloodlines 2 imho dokonce bohatě vystačím. Na onu koupi xboxu či nového počítače tak u mě asi v dohledné době nedojde. Ale uvidíme, co přinese budoucnost. Třeba za rohem čekají další náročná AAA RPG.
Teď jsem narazil zajímavý bug - když loadnu hru v Ghost Town misi když Panam řídí, tak se na svět dívám z jejího pohledu, resp z vnitřku její hlavy (a vidět vidět oční bulvy a čelist při mluvení zevnitř je poněkud creepy). Sedadlo spolujezdce je prázdné, dialog funguje normálně a vše se spraví při vystoupení.
tak tech slabych hodnoceni neni malo, cim to je? Co krome technickeho stavu a bugu je na te hre takove ze nenaplnila ocekavani podle vas? No me aspon podle nekterych videii ten svet zas tak cool nepripada. Ja myslim ze Vampire: Bloodlines 2 to dokaze :)
Může někdo poradit jak změnit nastavení kláves?Hlavně změna z WS na šipky.Levá, pravá jde v pohodě.
Tyjo se tu zas podívám a 141 příspěvků. Pár lidi ten Cyberpunk zaujal no což mě těší.
@Guldy (14.12.2020 15:40): Ty myslíš onu stredovekou RPG hru, jejíž rozpočet byl třetinový od hry této?

Mohli by ten crime and punisment systém vylepšít, aby dosahoval kvality prvního GTA? Asi by měli :)
Netušíte někdo jak vypnout intro (loga + úvodní video) a po spuštění rovnou načíst menu?
@pajmič (14.12.2020 15:21): Jo, tohle je jedna z mych vytek. Na druhou stranu si diky tomu o to vic vazim jedne nejmenovane stredoveke RPG hry, kde se informace o crimu prenaseji, existuje zatykani, uplaceni, tresty, honicky. Necekam a nechtel bych tak komplexni crime system v Cyberpunku, ale aspon trochu vylepsit by si to zaslouzilo. Zejmena a v prvni rade zlikvidovat to portovani pred/kolem hrace (deje se to kdekoliv).