@Jab (27.12.2021 00:49): Ty závody ale nejsou závody. Ty mise totálně obnaží, jak tam neexistuje nějaký chase systém a je to komplet naskriptované. AIčka nejsou schopné se tě držet, tak se co 5 sekund spawnují pořád dokola za tebe :D Takhle ostatně funguje i policie..

ad. Delamain, souhlas s Brasikonou, je to sice nuda, ale je to vtipné.
@Peach (26.12.2021 14:33): Delamainovy questy byly sice nudné po stránce gameplaye, ale osobně mě fakt bavily ty dialogy. Auto s existenční krizí, to prostě chceš :D Vlastně je to jedna z mála věcí, které si po roce pamatuju...
Já teď trochu doufám, že v budoucích lokacích toho nebude tolik jako v těch úvodních. :)

Anyway v hlavních misích to padá trochu více. Ale není to tak hrozné.

@Peach (26.12.2021 14:33): Autíčka možná zkusím. Nebo spíše motorky. :)

Některé ty gigs jsou "příběhem" docela dost dobré. Ba až výborné.
Kdybych to hrála znovu, tak určitě vynechám zakázky (gigs), pěstní souboje, protože jsem si kvůli nim musela koupit gorilí paže, i když jsem chtěla kudlanky, vedlejší questy s Delamainem (extrémní nuda) a asi i automobilový závody. Ostatní vedlejší questy byly super.
@Jab (25.12.2021 00:25): ani nevim jestli jsou už opravený, ale při vydání to zrovna ten pěstní turnaj byl asi nejotravnější quest ve hře, závěrečnýho bastarda jsem musel umlátit basebolkou, tzn. podvodem :) Neměl jsem gorilla hands a bez nich to nešlo. Tenhle quest je určitě easy skip.
@Paul (24.12.2021 22:15): No určitě při prvním hraní vynechám pěstní souboje. Úplně mi v té hře nedávají smysl. Možná se k nim ale vrátím s tunou augmentací. Páč jako pěstní souboje v Cyberpunku... O čem jiném by to mělo být než o poměřování augmentací? :)
@Jab (24.12.2021 21:33): gigs jsou obdoba contracts ze zaklínače. Narativně slabší (ikdyž některý super se najdou), ale víc zaměřený na gameplay. Pokud tě ten nebaví, tak je asi můžeš přeskočit. Ale Side Jobs bych nepřeskakoval, ty jsou imho z většiny super. Ikdyž tak třeba ze začátku nemusej vypadat.
Hmm... Nějakých jedenáct hodin hraní a přemýšlím, že bych projel hlavní linku a na vedlejší questy se vykvajznul. Páč ty tedy opravdu nejsou úplně zázrak. Ve velké části případů...
Ale Milfguard reklamy jsou zase pěkné pomrktnutí směrem ke Clueless Gamer, co dělal Conan. :)
Hmm, létající textury. Předměty, které nejdou sebrat, anžto je částečně překrývají jiné. I nějaký ten pád... Zatím nic vážného. Ale tedy po roce od vydání to mohlo být vypilovanější.
Myslím, že v tohle ohledu může Skyrim klidně spát, toho nepřekoná nic. :)
Aby ale Cyperpunk jednou netrumfnul Skyrim na ty remastery atp. :)
Nepřekvapilo by mě kdyby tohle dodělávali do některého z updatů, protože to zjevně byla původně chystaná featura kterou prostě jen v uspěchaném vydání nestihli dodělat. To samé jak ty honičky, netuším proč od něj někdo čekal nějakou jinou odpověď.
Stejně mě fascinuje proč možnost jet nadzemkou, nebo metrem museli dodělat fanoušci odkaz a ne CDP. Zrovna od žijícího města bych tohle čekal automaticky, stejně jako ty honičky. K Cyberunku tohle prostě patří. :)
@AlieN (18.12.2021 20:47): Já to třeba bez vlastnictví všech aut ve hře dohrál. Nemám tuhle potřebu v žádné hře, vlastnit vše, co tam je. Vedlejší úkoly, to ano, to musím mít vše do puntíku, ale vlastnit každou věc? To určitě ne.
@ZephyrCZ (18.12.2021 20:22): On bez toho někdo cyberpunk dohrál? :P

Ale není to těžké, mnohé jsou zadarmo. Peněz je dost, ale faktem je že to až v endgame, do té doby se úplně bezhlavě utrácet nedá.
@Jab (18.12.2021 16:33): ty dolarovky na zemi jsou taky junk, peněz budeš mít jak želez i bez toho jako v každém RPGčku :)

I když, pokud tě jako mne dostane gotta catch them all obsese vlastnit všechna auta ve hře, tak se každej cent bude hodit, to je fakt..
@Jab (18.12.2021 15:30): co si pamatuju, tak jediný věci co mi nešly sebrat byly z kategorie junk, tzn význam nula, můžeš to ignorovat. Čímž neříkám že by to nemělo být opraveno, ale..je to prkotina, jsou tam otravnější masařky :)
Na záchodě jsou tři mušličky. Logicky mi z toho vyplývá, že tahle hra by měla být v zelených číslech. :)

Btw trochu mě žere, že i nadále nejdou sbírat ze země některé předměty. Takové hloupé bugy tak dlouho po vydání...
@SilentWolf (13.12.2021 13:06): tu japonskou IGN recenzi jsem sem snad i postoval, byla fakt zajímavá a hrozně se mi líbí ten jejich matter-of-fact úvod:

This review is basically spoiler-free, but it does contain some spoilers such as side stories and other content.

This is a review of CD PROJEKT RED's new game, Cyberpunk 2077, which will be released on December 10, 2020 (Japan time). I received the build for review at 7:53 p.m. on December 1, 2020, and finished playing for 62 hours at 12:43 p.m. on December 7, 2020, before writing this article. The character's build in this play is female in sex, female in gender, and bisexual in sexual orientation. Her roots are normad, and her ability trait is a katana-using netrunner.

The main equipment used for the review was a Hewlett-Packard OMEN 880-110jp, with an Intel 8th generation Coffee Lake 8700K CPU and an Nvidia GeForce 1080Ti graphics card. The frame per second was about 60 on average at the maximum setting of all graphics options (except ray tracing).
----------

Že je to jejich GOTY mě nepřekvapuje (koneckonců moje to byla taky, za 2020).
Kolik vám Cyberpunk žere i se všemi updaty aktuálně místa na disku (těch původních požadovaných 70GB volných mám a pět deset k tomu v záloze)? Já jestli mám mazat nějaké své větší instalace (Forza Horizon 5, SWTOR a případně New Vegas a Morrowind - tam je pak peklo hledat a instalovat znovu všechny mody).
@Charllize (10.12.2021 04:45): anketa ve které sjednotili Simulators a Strategy. Tak hlavně, že tam mají několik kategorií pro e-sportové hry. Vítěz byl tudíž v této kategorii dopředu jasný. No comment.
@Rapier (01.12.2021 16:40): Rozpor mezi tím, co ti hra vypráví, a tím, co v ní děláš. Zatímco ti tiká bomba v kedlubně, motivuje tě řešit nesouvisející problémy náhodných lidí. Nebo se ti snaží namluvit, že nejseš žádná legenda, přitom se ti v důsledku rozbitejch herních systémů plazí všichni u nohou. And so on and so on…