[přesunuto z komentářů]

Nechápu, jak muže někdo napsat o Crockovi něco špatného. Jste zlí a zapšklí lidé, co nemají rádi zvířata!
@Drolin (26.10.2014 23:06): Času je málo a bude ještě míň, jelikož má drahá polovička tenhle týden končí v práci a bude pořád doma. Což dobu vyhrazenou hraní asi řádně zredukuje. Navíc co se týče adventur, tak po dohrání prvního Larryho tu na mě čeká DreamWeb, Loom a Dark Fall: The Journal, to mi nějaký čas zabere. A pak se uvidí, těžko soudit, na co následně bude chuť a nálada.
@strougy (26.10.2014 22:55): Je to tak, také se mi stává, že dvě dlouhodobě rozehrané hry končím v podobnou dobu. A samozřejmě CG, tady jde o silné a poměrně náročné kombo.

No a to máš tedy ideální čas vyzkoušet nejlepší kdy vydanou hru :).
Jak se to občas sejde. V pátek jsem konečně spatřil závěrečnou obrazovku Albionu, který jsem měl rozehraný čert ví kolik měsíců, dnes vítěznou animaci v Crocovi, jehož jsem průběžně hrál snad ještě déle, můj život se najednou zdá o moc prázdnější...
Kura, to jsem hrál tak dávno. Ani nevím jestli jsem to dohrál-byl jsem ještě malý kluk. Tak odhadem mě bylo asi 9, 10 let. To je nostalgie teda. Ale nevím, jestli má cenu se k tomu vracet :)
Jo, ty výkřiky jsou vystižený přesně. Dokonce i můj spolubydlící už dle nich hned pozná, kdy to zapnu :-) Ale jako hra je to teda nehorázně těžká, všelijaké kombinace pohyblivých a rozpadajících destiček, tmy a do toho sem tam nějaká ta potvora je mnohdy vražedná...
Já se ke starším číslům Score/Levelu dostal ze sběru :) Už mám takřka kompletní stovku Score, ale Excalibur nemám žádný.

:-) k černobílým kopiím někdy v první půlce 90. let, v té době spíše prohlížené. To jsem měl štěstí, že jsem přístup k počítači dostal už tenkrát. Zase na druhou stranu jsem ten počítač měl pak 10 let. A i potom v 2002 jsem si koupil daleko horší, než jaký úvádíš ty. Něco za něco, no.
U nás to byla první plná hra na prvním pc (Duron 750mhz, GeForce 2MX). No, já než jsem Croca dokončil, uplynul asi rok, takže se vaší babi vůbec nedivím, zvláště pokud nic jiného předtím nehrála :).

A k těm Excalibrům si se dostal kdy?
Tak tak, dobrý úvod do světa 3D. Taková poznámka - tohle byla snad jediná hra, kterou strejda (který vlastil to Ps1) nechal mojí babi (jeho mámu) hrát. Docela si to užívala, i když to víš, moc profi nebyla.

No...
"Hazů, jezů a d-spleš", jako bych to slyšel :) Nezapomenutelný titul.

Hehe. Dojmy už pomalu mizí, já to dohrál před deseti lety na playstationu. Ale tenkrát to byla opravdu zábava.

Tedy až na systém ovládání, který mi nevyhohoval. Já mám raději, když šipka doleva buď postava strafuje doleva (a otáčí se myší) a nebo když šipkou doleva jde doleva. Otáčení se doleva, to je na prd.
Přesně. Já to měl zase naopak, Steel Panthers jsem nikdy ani nenainstaloval :)
Drolin: Já si zase pamatuji, že vyšel jako plná na jednom Levelu a vůbec jsem ho nehrál, protože k němu byl připojen Steel panters: WaW, který zabral veškerou mou pozornost :)