Tak nahral som tam presne 1676 hodín a dnešok si zapisujem ako deň, kedy som to z PC vymazal a už sa k tomu nikdy nevrátim. Veď som v hre strávil 70 dní !!! Je mi zle :D Díky Jackovi_Darkovi, ktorý ma v liečení úspešne podporoval :D
V popise je písané, že hra prvýkrát v histórii série vyšla aj na konzoly. Ale nevyšiel náhodou ešte predtým pôvodný Counter-Strike na prvý XBox?
@Usermator (26.08.2015 16:05): Buď si nájdeš tých kamošov 4 a budeš mať celý team kamarátov alebo to takto bude aj naďalej. Hrá to veľký počet hráčov, ktorí proste majú posraté životy kde nič nedosiahli a každý do nich v realite pičuje. Zapnú si CS a proste tá frustrácia z neúspešných životov, kde sa na nich všetci smejú ide von.

Niekedy má človek šťastie a dostane normálnych ľudí, čo sa bavia ako ľudia, ale niekedy proste dostaneš retardované zvieratá. Preto je najlepšie to hrávať v teame s kamarátmi, viete si všetko vydiskutovať. Viem o čom hovorím, v CS:GO som nahral 1 600 hodín.
Párkrát mě kickli, ale ban za to nebyl. Na druhou stranu ty děcka dostanou ban, pokud příliš často kickují. Nicméně obecně platí rada hrát s kamarádama, nebo někdy pozdě ve večerních hodinách, to už ruský děcka spinkají a nastupují z práce se navrátivší amíci :)
@marwel (26.08.2015 15:56): Jako já jsem si řekl, že budu chodit jenom s kámošem, protože když dá jeden člověk NO při vote kicku, tak tě to nevykopne. Problém je, že ten kámoš s kterym hraju je teď tejden pryč :)
@Usermator (26.08.2015 12:18): Jj. Bacha, at nenasbiras tech kicku prilis. Ja jich dostal nekolik v pomerne kratkem case (par kicku, parkrat me vypekl net) a ted dostavam za kick/leave 7 dni ban. Je to prdel hra no. Kompetitivni match uz jsem si poradne nezahral ani nepamatuji. :-)
[neexistující příspěvek]: O to nejde. Klasika např. 5 jdeme B, pokaždé chcípnem, tak říkam, ze jdu A a obejdu je flash a tak.. nono zase b.. Tak jdu a vymydlim je vyhrajem a nazdar.. Jenze stava se, ze prave v tehle hre, kde jsem chytejsi lepsi, tak se rozhodnou, ze me kicknou..
Na zacatku je to same nice, omg bravo, cg-- Woow ICE a apd a pak vote kick..

Vetsinou mne to neslo pac jsem delal, co chteli ted si delam, co chci a jak to jde.. To same dota, honko apd... Ok pokad mi to nejde kick beru., nebo pokad to kazim, ale toto je proste moc..V dote bylo nejcastejsi, ze te kickli za to, ze jsi zabijel vic nez oni..

Hrajes hodinu a neco, aby te pak nejaci sraci vyhodili.... tohle nejsou tanky, kde je 15 minut na hru.
@Usermator (26.08.2015 12:18): Jojo, stěžoval jsem si u Valve, na forum steamu.. A samej ignor.
Přesně tak :D.. V poslední době funguje internet, tak vymetam první pricky v teamu.. Vzdy dam tak 2-3 killy vzdy je to celé na mě. Nejlepe vyhravame diky mně 15:5 a me pak kicknou, protoze chcipnu, a nebo me to zacne lagovat.. Skore 2x vetsi .. Vsichni 30-40 ja 80-90...FuckValve...A děcka pak kričí.. nobo russian kid a mluví na mě rusky ..apd kidy.. a pak kick.
No typyčo. Tahle hra mě tak nehorázně sere... Tyvole, je to tam nacpaný ruskejma děckama. Z toho fakt nemůžu. Klasická situace:
Jako jedinej běžim na béčko, enemáci typicky rushujou áčko a celej tým zhebne bez toho, aby sundal jediný Téčko. Potom mě samozřemě celej tým sleduje, a protože nejsem žádnej ultra borec (jen g4) a nemám moc nahráno, nepodaří se mi nepřátelský tým rozštípat a už vůbec ne defusnout bombu. Co rusko-polská děcka udělají? Vykopnou mě.
Z velký části nemůžu vinit je, protože za to může ten podělanej systém vote-kicku. Myslim, že tohle by se už mělo hodně rychle vyřešit. Řekl bych, že ten tam je spíš kvůli trollům a podobně, ne kvůli hráčům, kteří nejsou supermani. Ten samotnej kick by mě nesral. Nejvíc mě sere to, že za jeden kick je 24 hodin ban. Jako vážně??? Jeden kick za poslední měsíc a 24 hodin??? To mě poserte. Člověk má čas a chce si zaběhnout pár kol kompetiťáku a kidi mu nahoděj ban a všechno poserou. Nejlepší jsou ty jejich pidihlásky ve voice chatu. Neni tu nějaký odvolání? Myslim, že tenhle systém je docela odfláklej. Jestli maj potřebu dávat bany, tak ať u každýho zápasu sedí jeden dospělej člověk a posuzuje, jestli ten člověk záměrně kazí hru...
@mazar1234 (01.08.2015 13:45): Když jsem hledal fix po netu, tak to rozhodně nevypadalo jako ojedinělý problém, právě naopak.
A nevím o tom, že bych fičel divny software, PC mám téměř prázdné a asi jen měsíc po přeinstalaci systému.
@Le0nidas (01.08.2015 13:38): VAC je anti-cheat system, ja som nikdy nic take nemal a ani nepoznam nikoho kto hej (a ze sa v CS komunite pohybujem uz roky).

Skor asi ficis nejaky divny software (akoze mas nieco spustene vo windowse), ktory mu vadi.
Úžasná hra, kterou můžu hrát 30 minut a pak mi to vyhodí tuhle hlášku: An issue with your computer is blocking the VAC system.
Zkoušel jsem všechno, co je na netu dostupné a stejně nic nepomohlo. Viva la Steam and keep hating Origin, který mi tohle u žádné hry nedělal
Mě teď nehorázně nasralo, že zničehonic nejsu dost dobrej aby mě hra pustila do competitive matchů a musím grindovat xp na těch primitivnějších herních modech :( Mě asi chtějí takhle donutit, abych si koupil pass na další misi, ale taková obchodní taktika je už příliš
Tak hlavně v CSku jsou za ty roky už někteří hráči brutálně naskillení. To si pak na některých serverech dominují třeba na většině nepřátelskýho týmu a autobalanc tomu zrovna moc nepomůže...
Jako uz me sere kdyz tam na nekoho strilim z metru a nic a pak me zabijou pres pulku mapy samopalem. To neni noumalni Ludo,to neni noumalni!!!
Tak nakonec koupeno a tenhle druh her fakt neni pro me :) Tam litam jak nudle v bande a sem permanentne mrtvej :D
Nevíte proč my nejde se přípojit do hry po 1.hře.Vždycky se mi zastavý ten čas jak je dole po načtení mapy.
Tak se mi stala nějaká podivná věc, když to hrajem na notebooku tak to nehraju jelikož to nenačte misi..Jedná se jen o ty mise normálně to běží.. Skočí tam ten tejpek s brokovnici a nic.. Jak je tam ta mapa nacitani zkratka nic zkousel jsem reinstal a ruzne serepeticky, ale nic. Napadá někoho něco?
čau hele chci se zeptat jak se dostat víš do v rankedech jsem silvr 1 a nehodilo mě to do silvru 2 ani když jsem vyhrál 6 her po sobě dík za odpovědi
Mám zlatou placku téhle operace.. a chybí mi asi 6 misí, abych udělal kompletně jednu 1 kampan z tech 4.
Ptám se je nějaká "specialní" odměna za dokončení kompletně jedné z těch kampaní ?
Tak, po 1 400 hodinach som vymazal CS:GO. Stacilo, venoval som tomu prilis vela casu :)
Zdravím..pořádáte nějaké herní večery či eventy v CS???...před týdnem jsem pořídil..