@koudy_cz (05.01.2015 17:33): No kdo ví, jestli ve skutečnosti nejde o permanent ban... zatím tu Vdolek nedal odkaz na svůj steam account ani nehodil nějaký printscreen, který by ukázal tu error hlášku.

@Vdolek (05.01.2015 15:51): Nahoď nějaký screen co ti to ukazuje v CS:GO a pošli odkaz na tvůj profil na Steamu.
@Vdolek (05.01.2015 15:51): :D tak jako to je věc, kterou už dávno zásadně nedělám. Ať ti za to koupí CSGO na třeba jiný účet prázdný a dá ti jej, pokud je teda permanent... Možná buď rád, že nemáš bloklý celý účet.
Chcu se zeptat kde na steamu zjistim na jak dlouho mam Penalizaci konkretně na CSGO prosím Děkuju.
Tak bych řekl, že ta operace je lepší, jak přechozí. Mapy jsou jakž takž dobré a nejvíc mě mile překvapila mapa Backalley (můj favorit z 1.6). Akorát ten Workout je příliš obří a spousta prostorů, které se ani vůbec nevyužijou. Bylo by to asi vpořádku, kdyby to bylo menší tak o polovinu.
Také je fajn zavedení starých vyřazených kolekcí typu dust 1, inferno atd., ale strašně mě sere to dokupování kampaní (jedna asi za 2,5 eur) a tím pádem možnost více misí a věcí navíc.

Už vyšla nová operácia VANGUARD (bude fungovat do februara). Ponúka 6 nových máp do competetivu + nové mapy do módu Arms Race + novú mapu do modu Demolition + ako v poslednej operacii tak aj teraz vam to dropuje ulohy, ktoré ak splnite dostavate odmeny.

Tak šup šup :)
Halloweensky update tento rok pridava viac srandičiek - halloweenske masky, zombie sliepky, duchovia (tí boli aj pred rokom) atd.
Jaký jste tady vůbec ranky? :) Někdy bych taky dal, ale nerad bych to někomu kazil.
@mazar1234 (12.09.2014 14:05): Tak Mist je bludiště, což se mi na něm právě líbí. Snadno tak nepřátele přepadávám zezadu :-). Ta ropná plošina mi přijde zbytečná , člověk má sice téměř výhled nad celou venkovní mapou, ale může ho tak i odstřelovat kdokoliv a než sleze, je po něm. Jediný smysl vidím ve výhledu na Béčko, kde ale i tak se stačí schovat za ty sloupy u plantu a položit bombu.

Tahle operace mi přijde nejslabší ze všech, mapy nic moc (až na ten mist a overgrown). Nechápu, proč Valve odsunuje mapy typu Train do rezerv a odebere mu možnost misí, ale zároveň přidá mise na mapu Insertion a Rush.
@Garion (12.09.2014 13:47): To som hral iba ako Deadmatch, to bolo v pohode.
Ale jedna sa o mimoriadne popularnu mapu medzi hracmi, pretoze bola povodne iba ako user-made v operacii Bravo ci ktorej a kvoli megapopularite ju uz neskor zaradili ako riadnu standardnu mapu v CS:GO.

@Maximus (12.09.2014 13:50): Veru Insertion je Shit, Rush detto. Vlastne asi jedina vyslovene vyborna mapa v Breakout baliku je Mist aj ked niektori oblubuju aj tu ropnu plosinu no ja ju nemam rad vobec.
Tie operacie sa pravdaze oplati kupovat. Kto to kupi na zaciatku a CS pravidelne hrava, nadropuju mu veci na ktorych zarobi aj 4x vlozenu sumu do operacie. (vklad 5 eur, realny zarobok 20 eur) - ale pravdaze si to clovek musi zahrat poriadne aspon 2x do tyzdna.

@Bodkin (12.09.2014 12:29): Challenge Accepted :)

@mazar1234 (12.09.2014 12:45): No sak budeme to striedat, CS a Divinity. To Divinity uz dokoncime citim to :)
Operaciu je hlavne nutne kupovat OKAMZITE v tej sekunde ako vyjde a tak sa VZDY v priebehu par dni vrati jej cena z dropov, ktore su zo zaciatku celkom drahe.
Cakat neviem kolko aby si usetril 2-3€ na nakupnej cene ked cena dropov je ledva 10% nez bola na zaciatku sa rovna prerobeniu kludne aj 20-30€ ak hravas castejsie.

Kupovat konciacu operaciu uz je dost onicom, ale aj tak je to v podstate zadarmo lebo tych par eur kazdemu nadropuje urcite casom.

Ja skor ocakavam novu operaciu aby som zase mohol predavat bedne za 2-3€ kus.

@Bodkin (12.09.2014 12:29): No aspon ze nemas za ulohu nejaku pridrbanu mapu co je celkom bezne.

@Maximus (12.09.2014 11:51): A ty budes hrat hlavne Divinity uz si to zapis za usi. Wasteland je za rohom a potom uz nebude casu na nic, ledva na CS par map vecer aby nieco droplo. :-)
@Fatality (14.08.2014 21:39): Jojo :D hodnocení neřeš to je prostě věc, kterou nikdo nepochopí. Má to své opoctatnění ;). Hodnotím hru, jako celkovou takže i kommunita mody mapy realnost zabavnost a tak ´a prevazne kvuli urcitejm aspektum má 0% nedokazu se prenest pres urcite veci

. Jinak ta operace nova ta je hodne nuda. Ani jedna mapa me nebaví. Hratelne jsou dve. Jedina vyhoda ani jedna prohra.
Ty vis neco o tech zapasech ?
Jak je to se zapasama s tim sazenim ve hre ? Si musim koupit zeton ? A to je jen na jedno pouziti ?
Zasada je ze musis ist do toho OKAMZITE ako je to uplne nove a ceny su vysoko. Ak si lucker a prve dni ti padnu 1-2 bedne novinky tak kludne zarobis aj 8-10€ ale po par dnoch to uz klesne na cca 2€ za bednu a pomaly to potom klesa dole.
:D Ja jsem za tech 70 hodin mel takovou smulu, ze me padly veci v hodnote jen 7 ecek.. Same skiny za 0,03. Asi dve bedny za ecko. A jinak nic. Já si ted ty bedny nechavam, i kdyz klesa cena.. I kdyz mozna je prodam, uz tak jsem prisel o polovicku hodnoty z tech beden tim, ze jsem cekal.
Mam krabici, co stala 5 ecek a ted ma hodnotu 36 centu.
Ted jaka je sance, ze z bedny neco padne.. Klic stoji asi ecko pade, nebo dve ?

Proto se mi práve moc nechce cpát prachy do te nove operace. I kdyz muzu mit stesti, ale ted poslední dobu mam hodne prace a za den bych dal max 3 hry. A za tech 70 hodin, nebo aj víc padly jen dva epic skiny.
@Fatality (07.08.2014 10:36): Já jsem nikdy neměl takové štěstí, moje nejvyšší třída zbraně z beden byla jen zakázaná. Jen jednou, když jsem odemykal phoenix bednu, tak se to zastavilo milimetr před ak redline a skončilo u ump-45 corporal :D
A to jsem těch beden odemkl asi přes 30
@appolo15 (07.08.2014 10:25): Řekl bych, že to tak bude asi s každou operací, i když asi ne tak vysoké. Bravo byla první a teď už to lidi budou předpokládat, tak si bedny budou schovávat a tím pádem cena bude nižší než u beden z Brava. Každopádně při prodeji těch beden se dá poměrně vydělat, cena za operaci se vrátí za dvě, tři bedny.

Já měl párkrát i štěstí a při odemknutí jsem měl třeba i M4 Asiimov nebo AK 47 Redline, které v té době stály 35 eur, resp. 22 eur, dneska už to taky spadlo docela :)
@mazar1234 (07.08.2014 10:20):
Jó, tak to jede asi náhodně, ale mým kamarádům to taky dropuje ve stejný den, jako mě.

Když se koukám na marketu na bedny z operace bravo, tak po šesti měsících od konce operace se to z 10 centů vyhouplo na 2,4 eura za kus. Kdybych to věděl už v té době...
@appolo15 (07.08.2014 09:15): "padají každé úterý a sobotu" - to nie je pravda, mne padla napriklad aj vcera "vyhraj 16 kol na Mist competetive".

Zlata Operacia Phoenix, vymakana vecicka. Na predaji Phoenix bedni som zarobil minimalne15€ a asi aj viac.
@FildasCZ (06.08.2014 12:20):
Tak Phoenix operace byla levná zřejmě kvůli tomu, že to byly jen recyklované mapy z operace Payback a Bravo.
Už jsem ty mise pochopil, padají každé úterý a sobotu a za 5 splněných misí je stříbrná mince, za 15 zlatá. Sám mám už 12 :)
@mazar1234 (06.08.2014 14:10): Tak já ty ostatní mody zkusím, já převážně hraju z 90 % jen ranked, občas si dám Arms Race, ale ty ostatní mě moc nebaví, tam není ten pocit z výhry nebo prohry takový :) Mrknu na to, co s tím je, díky, vážně jsem si myslel, že se to vztahuje jen na ty Breakout mapy. A když trošku odbočím, tak jsou narozdíl od třeba Phoenixu některé i kvalitní, snad zůstanou dál (jako z Brava Cache).