@Fatality (06.08.2014 13:11): Kazdopadne padaju v Demolition/Deathmatch/Arms Race/Casual comp.
Competetive ranked nehravam ale predpokladam ze to pada aj tam, akurat za cas trvania jedneho matchu stihnes odohrat niekolko Demo/DM map takze mas viac prilezitosti aby ti nieco padlo tak mas potom pocit ze to pada casto, aj vidis ako druhym ludom padaju misie vsade.

Napriklad mi este nikdy nepadla misia ze musim hrat v Demolition ale vidim ako ludom po konci mapy aj v Demolition padaju mission skiny takze take misie padaju a je to naozaj vsade s roznymi ulohami.
@mazar1234 (06.08.2014 13:09): Aha, no já měl aktivní jen jeden hned zezačátku a teď už mi žádný nenaskočil, i když jsme teď pár večerů vždy hráli ranked, ale ne na Breakout mapách, tak jsem předpokládal, že je to jen k nim. Ale asi teda ne :)
@Fatality (06.08.2014 12:36): Pockaj ako to myslis ze "Seznam misí tam je, ale vztahuje se k mapám z té operace".
Lebo misie ti padaju pri hrani akejkolvek mapy a samotne misie sa mozu odohravat na akejkolvek mape.
Akurat asi aby ti vobec padali musis mat kupenu operaciu.

Odmena za splnenie misie je nejaky skin z urciteho "Packu" a vidis vzdy ktory tam je aktivny (z ktoreho ti dropuje - zoznam skinov).
Navyse za urcity pocet splnenych misii ti stupne odznak z bronze na silver a potom gold :-)
@FildasCZ (06.08.2014 12:20): Seznam misí tam je, ale vztahuje se k mapám z té operace. Něco za ně asi dostaneš, nevím přesně.

Ta operace je sice dražší než byl PHX, ale zase padá více beden, které můžeš následně prodat na marketu a maximálně do týdne máš cenu za Breakout zpět.
Ohledně nové operace breakout: neví někdo, jak funguje drop misí? Sám jsem dneska dostal 2, kámoš také, ale když hraju dál, tak mi už žádná další nespadne, přestože u seznamu novinek o limitaci misí na den nic nepíšou.
@Bodkin (22.05.2014 16:46): Já právě, že jsem si říkal, že o mě neví tak do něj vystřílím zásobník. Vystřílel jsem asi 27 ran a on se otočil pif a bylo. Pro příště jasná hlava.
I když 6 ran do hlavy pistolí bylo taky hustý :D proti botů v dustu.

Občas to nechápu, Dneska jsem měl dvě hp a dal jsem 3 kily v křížové palbě a už jsem jen viděl cheater report :D .. I naši mě začli kickovat.

Kolik si měl nejvíc bodů za zápas ? Já dal svůj rekord 96 docela haluz z mé strany.
No samo, že to není o hodinách :)... jak zde psal někdo níže .. může mít týpek nahráno tisíce hodin, ale stejně z něj nebude top hráč .. sám o tom vím hodně... je to celé dost o talentu, kdo ho objeví a aktivně se věnuje dané hře, tak má nakročeno k tomu být top. ( v ČR to není opravdu tak těžké ).
Sám to vidím u mě ... vždy jsme měl dost času ( především na střední škole ) .. ale magor, který žije jen pro hry jsem být opravdu nikdy nechtěl, ale hry jsem měl rád už od malička.
Ale aktuálně jsem se vrátil po 4 letech k CSku ... ( naposled jsem hrál v roce 2010 ). A CS GO hraju od února 2014. Nahráno mám 245 hodin a už nyní hraju s kámošema, kteří mají + 1500 hodin na ranku legendary eagl master.A to jsem byl v březnu rád za double kalachy :).
Přítelkyně( manželka ), prcek ,práce , koníčky a hraní her že to nejde dohromady ? Pokud chceš, tak ano ...
Žiju 3 roky s přítelkyní máme 2 letého prcka, chodím do práce, kterou mám rád a svým způsobem je to i můj koníček, aktivně 3x týdně sportuju ( chodím do posilovny ). A momentálně aktivně hraju i CSko ( pouze večer, když už je klid a je to +- 20 - 25 hodin týdně ).
Stíhat se dá opravdu vše, když člověk chce ...
@kuler91 (18.05.2014 15:35): I za 2300 hodin se toho tolikk nenaučíš. Důležitý věci z mého logického a hráči profesionalní hlediska je ! Mít na to PC, pohodlnout myš aspon 500dpi odezvu monitoru, co nejmenší. Hlavně talent, reflex, teamová spolupráce, improvizace, strategie a tréning,
To, že to někdo hraje xxx hodin o něm moc nevypovídá. Hrál jsem kolik her, kdy v mém teamu měli ty největší sarže a já jen dvě a byl jsem první v bodech ;)--
Dokonce jsme jednou hráli proti nějakému mistrovi Evropy ( pokud neměl falešný nick), ale skore odpovídalo.

Tím chci říct, že to v tobě musí být, je jasné, že člověk to musí zkusit a zjistit své limity.
@Kwoky (18.05.2014 15:48): No, ja student nie som, chodim riadne do prace, mam priatelku a normalne to stiham hrat. Tolko hodin mam len preto, ze si radsej zapnem CS a zahram s kamaratmi ako nejaku nudnu kokotinu (snazim sa pravdaze hrat aj ine hry, ale castokrat skoncim pri CS, lebo ma to bavi proste viac).

Kazdy hrame co nas bavi, takze tak.
těch 100ky hodin není žádná velká pálka ...
Pokud chce hrát člověk trochu na úrovni, tak 100ky hodin opravdu nestačí ...
Pokud chce člověk hrát onliny hry jen tak na "šmrdlačku " což mě třeba nebaví, tak za těch 50 - 100 hodin se naučíš opravdu velké prd ...
@Jack_Dark (18.05.2014 14:05): Pro mě je i 100 prakticky nepřekonatelné číslo. I 50ky dosáhnu jen velmi zřídka. Výjimku tvoří snad akorát Battlefield BC2, kde mám něco málo nad 220 hodin čistého.
@ViRus (18.05.2014 13:39): Tak to jsi neviděl ještě hráče Doty 2, jinak samozřejmě je 1000 hodin šílené číslo. To už jsou takový blázni ale co už ani pomalu nic jiného nedělají než hrajou tu jednu hru.
@Kwoky (14.04.2014 19:48): Ale no tak Kwoky. Máš to zapotřebí ? A kde, že brečím ? Jen ventiluju nespravdlnost. A musel jsem to okořenit, protože mě baví si dokozovat vaši zaujetí vůdči mně :) . Je to, jako schválně vbehnout na silnici.

CS je zvláštní hra :). Jediná věc, co je dobrá je to, že je člověk zavíslej.
A propo doporučuju ti, nebýt neschopnej, ignor tu je :) . Já to udělal a mám také klid.

Spousta negativity. Jo. mistru Jodovi by se to nelíbilo :) ..

Spousta Sithů, zde je.
@FildasCZ (14.04.2014 19:32): Vedeš nějakou imaginární bitvu. Klidně si ji věď, ale prosím, ve své hlavě a ne tady v diskuzi. Jestli si chceš pobrečet, zkus to na stránkách k tomu určeným, třeba zpovednice.cz.

Memphisi, prosím, ať už je hotový ten ignore list. Začíná to být akutní.
@Flexo (14.04.2014 18:35): Proto pisi bezducha myšlenka :). Jako bezduvodný kicky, když vyháváte 13: 2 ?

Ja vím, že hra neni stavena na realite zbraní. Ale mohl by to zmenit, jako davat brokovnici hlavy. A z blizka 3 rany a nid je proste- NA hovno :)

@JohnCZ (14.04.2014 18:39): Víš Johne, netrápí tě něco ? :) Chápu, že ted maturuješ , ale nemusíš být takovej. Dobře víš o čem to je :). A jestli si myslíš, že ne, lžeš sám sobě.
@FildasCZ (14.04.2014 18:24): Nemohl by ses snažit, aby to, co napíšeš mělo aspon nějakej styl, když už ta směs myšlenek nedává ve většině případů příliš smysl? Nechápu smysl odřádkovávání skoro všude a už vůbec ne 4 vynechaný řádky naráz (nebo kolik jich je uprostřed toho příspěvku)....
Jediný důvod, proč to hraju, že se snažím získat itemy a získat prachy, co jsem do hry dal. Kolega už takhle vydělal pře 500 a dal ruce pryč...

Nejsem žadnej hater, ale tohle je příliš.. A ty co haterí call of duty , by si meli dát 5+5 dohromady..

Bezduchá myšlenka ..To je tak, když koupíte něco kvůli kámošům.. A pak toho trpce litujete.

Dneska druhá hra, kde mě kickli 13 pro nas 2 pro ne wtf ?
Jedna věc je, když to člověk feedí , druhá věc, když hraje teamově a ještě díky mikrofonu upozornujete . A pak kick ....

Fakt zmrdi..
Bojova uloha - kupte si už mikraky!!!

Ja som tie svoje sluchatka s mikrofonom kupil za necelych 10 eur a su uplne v pohode. Na competetiv velmi potrebna vec jednoducho, je to velka pomocka, ked mozete rychlo hlasit, kde je nepriatel - kolko ich je - co maju za zbrane atd.
A je to aj vacsia sranda, ako ked len vsetci ticho hrame :)
Fuha, tak dnes mam ultra-luckersky den - 2 dropy dohromady za 5,66E v cistom.
(AWP skin za 3,39 a Phoenix bedna za 2,27) - toto som este nezazil.