No tak co poviete na competetiv dnes zhruba o 19:30? Jack Dark, Shoggot, Bodkin, Mazar? alebo to nechame na vikend? teraz budem doma po mesiaci
Ta autočíza je docela funny, něco takového jsem chtěl vždy od glocku a ne pitomé dávky :/
Ale varuju vás, když to budete Fatalitymu kazit, tak ragequitne týmovou komunikaci :))
@Maximus (14.02.2014 12:47): To si pis ze by si to musel 2.-krat kupit. Ale tak zarobis na dropoch.

Tiez som na tym rozmyslal, ze ci nam to nebudes "kazit" tym ze nam kvoli tebe bude davat stale nejakych dementov co to hraju 30 hodin denne 500 dni v roku ako ty. :-0

@Bodkin (14.02.2014 12:03): Pche, achiev mam dobreho pol roka a aj tak s tym AWP kokot uhram. A Deathspank tiez s AWP hovno hra nech si trepe co len chce pravdu neokasle.
@Bodkin (14.02.2014 12:09): Ved to ze aj mne, preto si AWP radsej nedavam v comp. mode - lebo ak si super vyberie inu stranu ako tu kde kempis uz je docela problem ich potom s tym nahanat.

Rozmyslam, ze si vytvorim druhy ucet na CSko, lebo mam uz dost vysoky rank aby nam to nehladalo potom superov podla toho a ten druhy ucet by som mal len na DH competetiv, hmm, ale to by som to musel druhykrat kupiť či? :D
To AWP zasa az take zlozite nie je (sak jedna strela je kill). Len s tym treba kempiť.
Mam napad - bol by tu zaujem ak by sme zacali hravat COMPETETIV zapasy? Ja sice mam ludi s kym hravam, ale kludne by som hral aj cisto skupina DH (only DH clenovia).

Je to tazke, ale vsetko je len o hrani, cim viac clovek hra tym je lepsi. Raz za tyzden by sa nasiel cas u mna urcite. A bola by urcite sranda, komunikovali by sme cez team speak alebo steam call.
Co poviete? kto ma zaujem?
Tie špeciálne bedne (čo obsahujú speciálne skiny na zbrane) potrebujú klúč na otvorenie, da sa dostať aj počas hrania alebo sa musí kúpiť v markete?
@Ostrostrelec (18.08.2013 21:54): Ano tlmic vazne zariadi mensiu presnost. Tvoja teoria o dlhsej hlavni vdaka tlmicu je sice postavena na logike ale je uplne nespravna :-). Odporucam prestudovat si nieco o tejto problematike.

Samozrejme dovod pre menej nabojov chapem, je to cisto umely herny mechanizmus s jasnym ucelom, pre potreby hry je to v poriadku, vyvazenost by mala byt.
Vážně tlumič zařídí menší přesnost? Nevím jak to funguje, ale logicky mi přijde, že čím delší hlaveň, tím přesnější zbraň je (domněnka).
20 nábojů je ve zbrani proto, aby (jak zmínil Danny) měla zbraň taky nějakou nevýhodu. Nevím, jak to udělali s poškozením na velkou vzdálenost, ale to by rozhodně nedělalo takový mínus.
PS: Tady už přece nejde o pocit z realismu, kdyby měla zbraň 30 nábojů, získal bych stroj na zabíjení, pak by nikdo nepoužíval nic jiného (za CTs). Po odšroubování bych měl zbraň na krátkou až střední vzdálenost (tedy fullout) a s tlumičem bych získal zbraň na jakoukoliv vzdálenost s možností zůstat potichu. Takhle je tu prostor pro taktiku. Jestliže vím, že rushuju mapu, vezmu si m4a4, protože vím, že 30 nábojů se mi bude prostě hodit. Kdežto pokud radši dávkuju na větší vzdálenost, vezmu si m4a1, za to ale získám nevýhodu na blízko.
Sám jsem vybral m4a4 a vůbec se necítím ochuzený...
Osobně jsem přihlížel k tlumiči z počátku skepticky, taky se mi zdála nevyvážená, ale později jsem změnil názor. Doporučuji taky přečíst http://www.playzone.cz/clanky/nip-s-20-naboji-souhlasime .
@mazar1234 (15.08.2013 22:10): :D Jj, Fanové chtějí návrat superior tlumené verze, oni ji ohlásí a pak ji zmrzačí oproti základu. To by byl riot.

Edit: Tak jsem to prubnul a je to docela drsný peklič, zabíjelo se s tím skoro samo. Zásobník to má dvacítkový a celkem jich člověk má 3, tj 60 ran na celé kolo, oproti 120 u normální M4. A 60 ran je fakt rychle v háji.
@Danny (15.08.2013 21:53): Len v tom proste nevidim nejaku logiku, ako suvisi recoil s poctom nabojov v zasobniku, a navyse tlmic na zbrani znizuje presnost strely tak ake vacsie accuracy. Proste to mali riesit tym DMG a nie takymito nezmyslami.

Tlmic = mensia presnost, kratsi dostrel, slabsia prieraznost strely

"You asked, we listened. Fan favorites from Counter-Strike and Counter-Strike Source, the Silenced M4A1 and Silenced USP Pistol make their long-awaited debut in Global Offensive's inventory as stock weapons.
Less expensive but with a smaller magazine than their unsilenced counterparts, both weapons have detachable silencers that make them quieter and suppress tracer fire while providing less recoil and better accuracy."

Méně nábojů == tiché + menší recoil + větší přesnost + levnější

A nejlepší je, že se nemůžu připojit na žádný server, všechno failuje.
@mazar1234 (15.08.2013 21:09): Pravděpodobně šlo o to, aby zbraň s tlumičem neměla jen samé výhody. Tzn. bez tlumiče o mě ví a valím za plnou damage, když o mě neví nasadím tlumič a střílím za nižší damage, ale s momentem překvapení. Když to má menší zásobník, tak má ta zbraň i nevýhodu za všech situací.