Odveta byla hned o píď lepší (výsledek) :) Sice je to celkově (4:2) 1:1 (2:3), ale doufám, že budeme pokračovat v klasik/kompetitiv zápasech.
No definitivne koncim s hranim rychlych FPS hier proti ludom, v mojom veku uz som na to prilis pomaly a neschopny.

>Jde parit Civilizaci<
@mazar1234 (11.08.2013 11:10): Obávám se, že tohle nejde v completetive schválně. Ono je to nastaveno tak, aby ti mód vybral soupeře s obdobným skillem. Kdyby sis mohl soupeře vybírat sám, tak by šlo vlastně o podvod. Jestli chceš hrát proti určitému týmu, budeš to muset nastavit po staru, přes server browser.
@Nons3nse (11.08.2013 10:38): No zase az tak strasne pohodove to nebolo hoci po prvej mape sa zdalo ze to bude prechadzka pohodovym rajom, to sme vyhrali skoro na nulu.... ale potom prisla remiza, tesne vitazstvo a dokonca aj prehra.

Urcite to - s vynimkou prvej mapy - nebolo jasne dominantne bezproblemove vitazstvo typu "pro-gameri vs lamy".

A co sa tyka navrhov aby sme hrali competetive mode, tam je jeden zasadny problem ktory nevieme vyriesit takze ak niekto vie nech okamzite prehovori.

Ako zabezpecit aby sme hrali prave proti sebe, lebo musia hru spustit 2 ludia, pricom kazdy ma team po 5 hracov. Lenze nevieme prikazat aby sme hrali zrovna proti tomu teamu co chceme.
Jo, dobré to bylo. Ještě by to chtělo trochu poladit "taktiku", abychom tam neběhali jak blázni, ale jinak to pro mě bylo celkem poučné.
Hráme bez hlasovej komunikácie, lebo by to bol ako cheat v demolitione, ked raz budeme hrat takto competetive, tak tam to vyuzijeme :)

hrat sa bude dnes okolo 16:00 , 17:00
@Ross (09.08.2013 21:54): Jestli si koupíš nejdřív klíč a až pak založíš účet, nebo to uděláš naopak je úplně jedno. Pokud jde o Steam tak je tam víc možností platby, ale to už by sis musel pořešit sám, co ti vyhovuje.
@Ross (09.08.2013 20:18): Jdi na www.steampowered.com, stáhni klienta, nainstaluj, založ účet. Ve Steamu pak v Library/Knihovna vyber Add game/Přidat hru, pak activate a product on Steam/aktivovat produkt ve službě Steam a nakonec zadáš v průvodci, co se ti spustí CDkey. Ten se už na vždy sváže s tím Steam účtem, takže si někde zapiš login a heslo. Nainstaluješ/stáhneš to přímo z průvodce.

PS: A pokud si počkáš na akci na Steamu a můžeš platit kartou, tak se dá sehnat za 150,-
Myslíte, že když si tohoto webu objednám ten CD key, že se to vyplatí? Já totiž nemám steam a nemám ani představu, jak hru s cdklíčem nainstaluju. Potom si musím přes steam zajistit instalačku? Abych nad tím moc neprodělal. Rád bych si zahrál :)
Tak jak napsal Deathspank zítra vyrazíme hrdě proti Slovákům, a sehrajem dobrej zápas, kdo má zájem hájit českou zástavu tak ať se přihlásí!
Kapitáni pre zajtrajsie derby - Slovensko - ja :D a Česko - Jack Dark

do buducna to bude aj inak pravdaže, uvidime ako sa to ujme a raz za čas si dame aj taketo derby....
Uloha kapitanov - zložiť team po 5 hračov + može byť 1 nahradnik

+ team slovenska a česka bude mať každý vlastné okno na steame kde sa bude dorozumievať všetkých 5 hráčov
Dnes 19:30 hrame CS

a zajtra poobede (ešte sa dohodneme na čase, vypisal som event na steam tak sa tam popodpisujte kto ide) sa hrá DERBY Česko vs Slovensko v CS:GO 5 vs 5 demolition 5 máp.
@Kwoky (01.08.2013 18:26): V podstatě jde jen o to, že bych si s někým rád zahrál, protože hrát sám - to mě moc nebaví. A navíc, o tom ta hra ani není. Nebráním se nějaký zkoušce. Pokud máte zájem, přidej si mě na Steamu (ostrostrel3c).
Zdravím, nachází se zde někdo, kdo hraje kompetitivní zápasy a má zájem o spolupráci? Hledám kohokoliv :)
@FildasCZ (06.06.2013 19:07): Jestli sis RS nekoupil, tak se ti stejně stáhlo a můžeš hrát na jeho mapách (byť jen za riflemany), ovšem neleveluješ ani neečívmentuješ. Ale na classic to stejně nehraje žádnou roli.
@marwel (06.06.2013 18:53): :D Jo je to sranda, ja mam nejvic odehrano v CoD 2 pak BFBC2, ktery me proste baví.
Kamos na me v CS kamarade mas kevlarovou vestu :D :D:D a tak jsem rikal podivej se na video, kde vul vzal pistol a strelil kamarada do bricha pres kevlarku ... mala pistolka vypadala, jak domaci vyroby asi z 5 metru ho strelil kulka prosla jen spicka amalicko .No a vysledek ;mel jelito a dirko v brise XDDD
@FildasCZ (06.06.2013 18:41): To me uz fakt nebavi. Kdyz to srovnam s MW2 (coz je hra, ve ktere jsem krom Quake 3 stravil suverene nejvic casu), tak je to bida. V MW2 si rad zahraji prakticky jakoukoli mapu a to nejsou nijak zvlast skvele, ale v CS zacnou nektere mapy strasne rychle nudit.

Jinak to co zminujes, tak to je jeden z problemu, ktery se hrou mam. V jinych hrach je zpetny raz zbrani tak, ze vam proste pri strelbe vyleti zamerovac vzhuru. Zde ale zamerova vyleti jen mirne, zatimco zbran po case strily vyrazne nad zamerovac. Zkus strilet se zbrani do zdi a sleduj diry po kulkach a uvidis to. Takze treba s Ak-47 je naprosto normalni, ze ti nekdo da na sredni vzdalenost headku pri strelbe do nohou.

Ja mam nejlepsi "zazitek" s Bizonem. Bylo to sice na velkou vzdalenost, ale bez debaty to neslo skrz zadnou jinou prekazku a vysledek? 14 hitu 48 dmg. :-) To uz jsem si fakt rikal, ze je se hrou neco sakra spatne.
@Bodkin (06.06.2013 18:24):Asi jsem nejvic vypozoroval , ze na blizko je jedno, zda mam pistol nebo p90.. Napriklad dostal jsem brokovnici z 2 metru 3 rany a mel jsem 35 % hp :D .. Celej zasobnik ze sapomalu jsem vystrilel z 5 metru to typka , co klecel proti mne.Jo neco jsem mu ubral, ale stejnak.

Kdyz koukam na replay kroutim hlavou clovek strili do zeme a typek dostane headku..
S kamosem, co hrajem zapasy tak to jsou strasny haldy..Obcas mi prijde, ze pouzivaj wh ci Aim.. Bo clovek 5x po sobe jde z jine strany v kachnim klece po tichu a typek zacne strilet do zdi a dostane me.. proste vi, ze jdu...ze by muj stin videl? :D

kdyby tam byl hardcore mod bylo by to fajn :) i kdyz mozna by se vice kempilo

@marwel (06.06.2013 18:30): My hrajem 5vs5 a dust2 me nejvice bavi nevim, je to asi jako toujane v CoD 2 neomrzi me.