Kdybych dostal euro pokaždé, když někdo napíše "otevřel jsem jen jednou bednu a dostal nůž", tak už mám těch 450€ taky :D
Otevřel jsem jen jednu bednu, padnul mi z ní nůž, za 450 euro jsem ho prodal. Dál už raději ne.
Však jediný, co ti může spadnout cennýho je nová bedna. Teď tam žádná není. A hrej s kamarádama, jinak se nediv :D
Tak mě teda padlo zatím úplné hovno. Asi dvě bedny. A už mě to i docela přestává bavit, páč koncentrace čuráků je v této hře snad největší co jsem zažil.
Jinak u ostatních her všechno v pohodě. Jen zrovna to CSko... :-/
Mám teď na novým NB locknutý FPS na obnovovací frekvenci monitoru (na NB 48 Hz, na externím 60). Vypnul jsem vertikální synchronizaci, šetření baterky (oboje všude kde se dalo), hrál si s konzolí (fps_max 0 a tak), ale bez výsledku. Někdo ještě nějakej nápad?
Trochu poopravím/doplním.

Ze hry už teď padají jenom bedny (myslím že max 4x týdně), výjimkou jsou ty dropy za zvýšení levelu (jednou za týden). Tyto dropy jsou z nějakých konkrétních kolekcí a mají minimální hodnotu. Koupením Access Passu, když probíhá nějaká kampaň se ti ale zpřístupní některé lepší kolekce.

Dragon Lore a další drahé prasárny stály svého času i více, některé nože snad i 5000$, D-lore až 2500$. Teď ale Valve podniklo jisté kroky proti gamblerským stránkám a ceny šly hodně dolů. Kdo ví, možná to zas půjde někdy nahoru.
@Kvasa (28.08.2016 14:40): Truhly normalne padaju ako drop (ale samozrejme mozes ich aj kupovat) a kluce su prave zlata bana Vavle, kde si ich musis kupovat aby si mohol otvorit bednu iny sposob neexistuje ako ziskat kluc.

A myslim, ze vysoke stupne skinov (oranzovy rank, cerveny rank) nidky nepadaju z hry ale mozes ich ziskat iba z bedne. Najvyssi rank skinu co mi kedy padol bolo AWP fialovej triedy co som vtedy hned predal za vyse 5E. Takze minimalne volakedy fialove skiny mohli padnut a asi aj teraz mozu ale sanca je asi zlomok percenta.
Osobne som uz dlho nikomu nevidel taky skin padnut. A mne padol iba ten jeden jediny fialovej triedy za cely cas co to hram (aspon myslim ze mi uz iny nepadol).

A potom je zopar specialnych skinov, ktore nie su z bedne ale maju specialny drop-condition. Typicky AWP Dragon Lore, kotre ti moze padnut iba pri hrani mapy Cobblestone s pravdepodobnostou limitne sa bliziacej k nule - predava sa za aspon 1000$ ked sa nahodou obcas nejaky dostane na trh.

Pasha Biceps ho dostal ako dar od nejakeho fanusika napr. Ako povedal - this is a porsche of skins.

(trochu kecam, este existuje jeden blaznivy sposob ako sa da ziskat - scrapovanim jednej m4 ale je to drahy a neisty podnik pre magorov)
@Kvasa (28.08.2016 11:16): Musis len hrat a je to uplne nahodne co ti padne.
Ale mam pocit, ze volakedy (pred rokom) toho padalo ovela, ovela viac ako v dnesnych casoch.

Jedina garantovana situacia kedy vies ze dostanes (vzdy ale nahodny predmet) drop, je ked sa ti zvysi EXP hodnost (nema to nic spolocne so skill rankingom pre competitive game).
EXP dostavas za kazdu odohranu hru, podla toho aky mod a ake mas skore sa urcuje vyska.
V Competitive su to radovo tisice, v Demolition radovo stovky....
Co mám dělat abych něco dostal? Vybírá to náhodně, nebo podle čeho?
Hm, tak já to mám opačně dva roky jsem myslel, že se cena zvedna z 0,20 z bedny a spadlo to na 0,04... Takže 40 beden za pakatel.
Já sem takhle jednou spořil bedny z operace Vanguard. Nahromadil sem si jich asi 40, protože se prodávaly jen za 3 centy... teď jsou za 13 centů, to byly taky žně :D
"Kto šetrí, má za tri" - ľudové porekadlá platia - ja som si včera pozeral inventory CS a uvidel som tam "Weapon Case (1)", ktorý som nepredával, lebo mal hodnotu 3-4 centy vo svojej dobe... po 2 či koľko rokoch som tam zrazu uvidel ze "5,68E".. WTF????
Tak som to predal, K tomu niekoľko kariet a z nuly je 8,50E.
@Garion (07.07.2016 21:40): Mně za 600 hodin hraní padla jen jedna zbran za 5-8 euro jinak samé shit 0,03 a jednou bedna 3 eura. Jinak ty za par centu. Hru uz jsem splatil temi cetkami :D, ale operace nikoliv,.
@Coldplaz (07.07.2016 15:05): Já bych z toho takovou aféru nedělal. Když se připojíš k jakékoliv stránce, která něco náhodně "losuje", musíš věřit tomu, že je to fér. Kdybys tomu nevěřil, tak tam buď negemblíš, nebo budeš vyžadovat důkaz. A čas od času se objeví někdo, kdo si to trochu přiohne a vydělá na tom. Je to sice prasárna a morálně se mi to příčí, ale spíš mám chuť se tomu zasmát.

"the suit’s main point compares CS:GO betting to a casino and accuses Valve of using it as a revenue stream."
No shit Sherlock :D
Tak musim rict, ze ta nova bouchacka je uzasna i kdyz ji nerfli :D, tak s ni desne trollim. Jinak, co se tyce cheateru, tak jsou a budou a nezmizi :). Nejlepsi je se podivat na hrace, kolik ma nahrano apd :).
Je treba fakt, že ping a fps >někdy< dost rozhoduje :) ač tu některi "odbornici" budou tvrdit, že ne.
Proto tenkrát, když jestě nebyly pořádné internetové připojení bylo v zápasech ( třeba Cod ) lock fps třeba :) a ping nesměl být víc, jak 100 a mín, jak 50 např.
Ale tedka "každej" má super připojení.

@BINGMAN (27.01.2016 15:47): S tím cheatovanim me vyhazovalo hlavne v BF a Cod, kvuli skore :), kdo umí ten umí.

Slýchával jsem o tom jenom v legendách, ale dnes jsem byl oficiálně poprvé nazván, díky své hře, cheaterem. Přesněji řečeno jsem byl osočen, že používám wall-hack a následně jsem byl vyhozen ze hry... jsem na sebe tak pyšný :)

PS: Jen pro upřesnění jsem nic takového nedělal.

@BINGMAN (15.01.2016 11:02): No veď keď máš rád zmenu a nechceš dust tak si tú mapu vyhoď. Dust 2 je však najhrávanejšia a najobľúbenejšia mapa v celom CS univerzu a ja som ju mal tiež najradšej :)
Hrál někdo v této hře jinou mapu, než DUST II? Já jsem snad za poslední tři dny jinou neviděl. :D
Ak som tomu dobre pochopil, mapy z operácií môžem hrať v normálnom matchmakingu aj bez toho, aby som zaplatil za operáciu?!
Kdyby se našli nějací přátelští hráči občas na kompet, byl bych potěšen:) Kdyžtak SZ