@Kwoky (18.03.2017 20:24): tak ono základ, ktorý dodnes ľudia nechápu je mať svoj team - tzn. 5 stabilných ľudí spolu hrá.

Ako moja štatistika s hlúpym hraním s random negrami bola záporná, proste vyhral som iba vtedy, keď som mal šťastie, že v nepriateľskom teame boli ešte stupídnejší kokotkovia než v mojom.

Naopak štatistika keď sme hrali 5 hráči spolu aktívne na teamspeaku tak sme mali výrazne vyššie WINRATIO oproti náhodným negrom.

V CS 1.6 to bolo úplne to isté, takže nechápem tie reči okolo toho.
@mazar1234 (18.03.2017 16:45): Z vlastní zkušenosti vím jak je těžké udělat nesymetrickou mapu která je vyrovnaná, ale jde to, vo tom žádná.

a s tím nadaváním, hraju pravidelně War Thunder, a takový případ je spíše anomálie, ale fakt mě dostalo že to bylo HNED v první hře do které jsem vstoupil, V EVE online toto nikdy nebylo ani regstrováno mnou,v Planetside 2 se nadává většinou jen když někdo někomu ukradne tank, nebo řidič udělá kravinu, ale jinak ne. z mých zkušeností tedy vyplývá že CSGO je v tomto asi originál... :)
@Gordon (18.03.2017 12:57): Ona ako existuje v roku 2017 nejaka onlinovka, kde je to ine?
Dobre pochopim narocnu EVE ONLINE, tam stupidne kids nepredpokladam v masovom mnozstve ale ruku na srdce....

@FildasCZ (18.03.2017 16:02): "Balanc hry úplně k pláči :). " - to fakt nie, vsetky jednostranne mapy ako bol napr. Cobblestone alebo Inferno kde jedna starna vyhravala 95% turnov uz su dnes zeditovane.
Staci si pozriet akykolvek pro-gamingovy turnaj.

@FildasCZ (18.03.2017 16:02): Ale s tymi stupidnymi cheatermi 100% suhlas.
Už by měla Valve něco s tou hrou udělat.. Tolik cheaterů až je to nechutné. Místo toho chtějí udělat další díl.. ( pokud to nebyl hoax )
Kdyby tam alespon nechali nějaké mapy z operací třeba z pheonixe, kde byly super.

Balanc hry úplně k pláči :).
@Steve (04.03.2017 22:11): Jo BO5 je dobrý nápad, no bolo to v tom finále čo si mi postoval, ktoré som stihol pozrieť, kde sa piata mapa hrala v predĺžení a bolo to to Inferno, ktoré sa v Katowiciach zase hralo viac krát :-D

Dúfam, že to bude zase 5 zápasov a ideálne aj niekoľko predĺžení.

Ináč sranda, že v B skupine sa nehral tuším ani jeden Cache, kdežto v A skupine sa hrali 2 či 3.
@mazar1234 (03.03.2017 22:27): Od SK jsem teda kdovíco nečekal, jakýpak must-be finalista :D Ale VP překvapili, to jo.
Na druhou stranu velký překvápko jsou taky Heroic (i když někdo to čekal, že :D). Immortals "got their shit together" a konečně něco totálně neposrali, to je taky úspěch :).

Ale já věřím svým hochům z Faze, že teď už je to konečně jejich. NiKo osvobozen z německého Mousesports gulagu se nemůže dočkat vítězství
Sleduje tu niekto aktuálny turnaj Katowice 2017?

Čo hovoríte na nečakaný mega-fail favoritov?

Papierový kandidát na výhru Sk-Gaming vypadol ako prvý a must-be finalista, domáci poľský team, aktuálny víťaz z Las Vegas - Virtus Pro rovnako sklamal a nepostúpil zo skupiny.

Dokázal toto niekto natipovať?
Ja by som teda niečo také ani v najhoršom sne nepredpovedal.
@mazar1234 (25.02.2017 23:07): Tak říct o Coldzerovi, že je top hráč není zrovna nic kontroverzního, je to ostatně hráč roku 2016 podle hltv.org.

Jestli chceš ale opravdu nejlepší zápas historie, vyhledej ESL Pro League Season 3 Finals. Hráli právě zmiňovaní LG (dnes SK) proti francouzům G2. Bo5 natáhlé na všech 5 map, poslední šla do overtimu, všechny těsné. Jak coldzera a Fallen na jedné straně, tak shox a Scream na druhé jeli neskutečné bomby. Shox dal dokonce dvakrát 1v4 retake v momentě kdy by jinak prohráli mapu. 5. mapa bylo staré Inferno, což je naposled co se tato mapa hrála.

Jinak teda opravdový history point multikill AWP je samozřejmě coldzerův jumping quad kill na Miragi při MLG Columbus, kde taky kdyby nevytáhl z rukávu tohle, tak prohráli mapu (obě mapy těsně otočili, šli do finále a vyhráli svůj první major). Dnes je na tom místě od Valve přidané grafiti :)
@Kwoky (26.02.2017 00:09): Tak ja som sa k tomu dostal studovanim historie po sledovani (pocas niekolkych dni v praci) tohto krasneho grand finale.

Poliaci vymazali Dominatorov roku 2016 Brazilskeho SK, ktori rozdrtili absolutne vsetko a pripomenuli casy, ked znacka SK patrila Svedskemu OP teamu SK v CS 1.6.

Ale Coldzera je skratka statisticky absolutny "over the top" galaxie - momentalne. A to hovorim ako fanusik Virtusu - sympatak "Pasha" a fyzicky klon mojho kolegu z prace Snax.
@mazar1234 (25.02.2017 23:07): si připadám jak starej dědek když na to koukám. Vůbec nevim co to je za mapu, co se tam děje, nevim proč maj barevný zbraně a nechápu že se z toho stala tak masová záležitost. V dávných dobách jsem hrál CS 1.1 až 1.6 několik let, dokonce byl i na invexu, ale tohle je někde jinde. Ale..baví mě na to koukat :)
Asi mozno najlepsi zapas ever Fnatic vs LG Katowice 2016.
To predlzenie je fantasticke, double kill poslednych 2 hracov jednou ranou z AWP je history point.

Este hral skvely supertalent Coldzera (dnes uz v Brazilskom SK) v teame LG.

Kolega uz pred 2 rokmi hovoril, ze Coldzera jede bomby, myslim ze momentalne je to jeden z absolutne najlepsich hracov CS:GO v okolitej galaxii.
@Mitisko (18.12.2016 01:01): A to si hlavně zapomněl na hitboxy. Mapy v operacích lepší, jak ty, co jsou offiko.
To, že tam padají bedny, považuji za pozitivní, nutí mě to si to občas zahrát. Hrál si CoD 1,2 BF nějaké starší díly, a nebo Red orchestru a podobné ?. CoD, kdy v zápasech bylo nutné si omezit fps na 30, protože, jak všichni víme ovlivnuje to hru byt i o sekundu.
Cheateři a banda děcek to souhlasí. Včera jsem hrál s Slovákem a Čechem dva zlaté kalachy a takoví smradi... Jeden vůbec neuměl hrát a druhej hrál solo. Naproti nám cheateři, kteří měli nově založené účty :)

Bavím se o téhle verzi..Dřív jsem hrával Source a to bylo asi lepší nemám tma tolik nahráno a dřívější 1.6 jsem moc nehrál spíš Q3, W3, Diablo 2.
@Sykii (17.12.2016 19:11): Máš některé kámoše, co to hráli a přestali to hrát ? Třeba ti řeknou to, co bych ti řekl já. Poslední dobou třeba šíleně lagují servery, hitboxy jsou fakt směšné, avp je pořád těžce op.
Ty hitboxy a dmg zbraní je asi největší mínus téhle hry..Mám kamarády, co to hraji leta páně a tohle je důvod, proč už to také nehrají.

Říkám nejsem sám, kdyby jo asi bych byl podivím.. Jediný důvod, proč to hraji, protože bedny a protože si s kámošema alespon pokecám na tsko při hraní.
@Sykii (17.12.2016 15:42): Je toho poměrně dost :)..Problém je mnohem rozsáhlejší kalibru. Bohužel dost lidí si to nepřizná, tak jako v dotě, honku. Zlatá moba od blizzardu. A to patří mezi ty, co jsem jmenoval za nejmladší.

Kluci klidně se bavte :)

@Sykii (17.12.2016 15:42): Nemyslím si, že by z toho chtěli někdy dělat reálnější hru, je to především e-sport. Jen ty zvuky tam byly povětšinou ještě skoro z dob 1.6 a říkaly si o kompletní rework :D
@Steve (17.12.2016 10:04): Tak zvuky zbraní se mi líbili ty staré hlavně AK47, nevím proč se snaží udělat z toho reálnější hru, když ani na jeden granát nezabiješ nikoho jak má full hp. No a ten prostorový zvuk mi dělal potíže předtím i teď.

@FildasCZ (17.12.2016 10:01): A co tě na téhle hře trápí že si dal 0% to je přeci nesmysl. :)
@FildasCZ (17.12.2016 08:22): No jsem rád, že jsi aspoň v inteligenci svých názorů konzistentní :D

@Sykii (17.12.2016 08:41): Myslíš nové zvuky zbraní, nebo tu úpravu prostorového zvuku? Na první už jsem si zvykl a přijde mi to i lepší, ale to druhé mi přijde nějaké nedomáklé. Ten HRTF (nebo jak) systém mi prostě nefunguje jak má, pořád slyším všechny kroky, jak kdyby mi někdo běhal po hlavě. Imho málo beta testingu :(
Na zvuky v aktualizacích každý nadává ale když hru zapneš znova, tak už si toho ani nevšimneš :)
@Steve (12.12.2016 01:44): Ne chyba je to pořád hra na hovno :)

@Kwoky (11.12.2016 23:29): Tak chyba 3 ranky jsem to hrál, jak pán všechno fungovalo, jak mělo a pak prostě zase klasika.. Vrátilo se to do starých kolejí,, Nechápu..

Super ted mě to dala ban za to, že jsem se nepřihlásil do hry.. Jojo a ta přihlašovací freeznutá obrazovka byla co :D.. Zlatá red orchestra, CoD apd.. Už se ani nedivím, že nikdo z lidí na steamu, co mám nechce hrát.
"Zbraně už nejsou tolik k ničemu, jak byly"... wtf. Mimochodem Volvo teď chytlo nějak druhý dech a poslední asi půlrok to je jeden bugfix za druhým.
Hlavne skurvili zvuky, hlavne SMG a Brokovnice, ale aj pistole... nepochopim preco nahradili pekne sample kokotskymi.
Ty hovada to vybalancovali !! Tak to je husté.. Zbraně už nejsou tolik k ničemu, jak byly. Sice totálně nerfli revorver, ale zatím dobré.. A hlavně na grafikách měl jsem 60-70 fps. Ted mam kolem 70-85 Dust 2.
Uvidíme dám ještě 10 her.
@účet smazán (30.09.2016 08:31):
1) Jo malo by to tak byť, minimálne teda a spustíš hru cez "play with bots", ale ak sa napojíš na normálny world-server ale náhodou bude prázdny, napr. Demolition kde budeš len ty a boti tak by mal byť tuším drop možný.

2) Jo je to len Steamwallet. Asi jediná možnosť ako to prekonvertovať na peniaze reálne, je kúpiť nejaký steamgift a ten predať cez nejakú stránku typu Kinguin.
Hele - "lidi co dávají 300€ za skin" sú naprosto skvělý a miluju je :-D

Keby neboli, tak by som nikdy nezarobil vyše 100E predajom skinov, bední atď.....

Je skvelé, že takýto magori existujú, ja som za to veľmi rád :-D
Slušná demence dát za item ve hře 300€. A to lidem vadí ždímání peněz za dlc.
@Steve (29.09.2016 18:35): Jo presne.
Kolega tiez predal dragontooth (ci tak nejako) za 310E, ale on otvoril desiatky bedniciek.
Ale celkovo mu padlo aj viacero inych drahych skinov a bol na tom celkom dost v pluse oproti tomu kolko minul na kluce (niekolko stovak E v pluse).

Sanca, ze by niekto len tak otvoril jedinu bednu a hned by dostal nozik, je astronomicky nizka.