@Crash (05.05.2017 12:13): Tak hlavně, když nebudeš střílet do svých :) To pro začátek stačí.

Ono i někdy to střílení do svých má smysl. Kolikrát se nám s kamarády stalo, že jsme se zabili nebo zranili navzájem. Buď jsme se nepochopili, nebo to byl záměr, protože střelec má tak dobrou pozici, že prostě musí střílet, i když tam má svého. Rozhodně neplatí, že když střelíš do svého, tak jsi vždycky automaticky ten špatný. Mnohdy jsem byl teamkillován právě proto, že jsem sám udělal nějakou chybu nebo nečekaný pohyb. V takovém případě jsem pak i mnohdy koupil v dalším kole zbraň tomu nešťastnému střelci, který kvůli mě přišel o peníze.
Ok, přijdu nastolit dominanci. Bude compet, nebo to lemplíci ještě nerozchodili? :( Btw teda ty omezení jsou pokud vím menší, pokud hraje plné lobby (5 lidí).
Dneska večer asi proběhne nějaký DH CS:GO mejdan. Tak se třeba stavte.

Prájvite, až budeš vědět čas, tak ho sem prosím pleskni.
@Gordon (01.05.2017 13:30): Tak v CSku si nemáš co oddychovat :D

@PRIVATE MARTIN (01.05.2017 14:05): To bude před nebo vydání HL3?

@Kwoky (01.05.2017 13:55): Tak já mám se starými taky nahráno řádku let a hned po změně to byl docela boj, ale zvykl jsem si a jsem teď zcela spokojen. Ono možná trochu pomohlo, že ty změny dávkovali postupně. Ty to máš teď vše naráz no :) Jinak Valve mají u změn map teď celkově snahu to víc otevírat a zesvětlovat, imho to hře prospívá.
@Steve (01.05.2017 13:22): Pamatuju si starý, protože jsem s nima hrál 4 roky :) Třeba P90 měla osobnost, teď zapadá v davu. Ale dost prskání, ještě tomu zkusím dát trochu času.

U toho inferna jsem si všiml čtyř předělaných míst a žádné mi nepřišlo upravené k lepšímu. Všechny ty předělávky jsou udělané tak, aby byl prostor otevřenější, světlejší a nedá se tam "zalézt". Hra je díky tomu určitě akčnější, ale pro mě to ztratilo část kouzla.
Tak já nevím jestli je lepší, aby noví hráči nějak přežili ty počáteční omezení (který nejsou kdovíjak hrozný), nebo aby bylo zase víc smurfů (což je rakovina).

@Kwoky (01.05.2017 09:47): Na zvuky si zvykneš rychle, zvlášť pokud jsi to dýl nehrál. Ostatně divím se, že si pamatuješ starý. Co se Inferna týče, nevím co myslíš tím "vykastrovaný"? Mě to přijde v mnoha věcech zlepšující to staré, rozšířené o nějaké drobnosti. A hlavně je tam odstraněna spousta debilních glitchujících míst. Dal bych tomu šanci ;)

@Gordon (01.05.2017 12:51): Nesouměrná jako ve smyslu příliš nevyvážená?

@PRIVATE MARTIN (01.05.2017 09:38): Jakmile se normálně zarankuješ, tak už jsi za vodou. A kdybys to udělal už dávno, tak si nemusíš teď stěžovat :D
Prvních 10 výher/proher jsou také nejduližitější na prvotní rank, a co jsem pochopil tak je to tak omezené na dvě výhry denně kvůli zařazení.
@PRIVATE MARTIN (29.04.2017 22:56): Sranda je, že to prišlo až s updatami, pôvodný day-one-release si mohol hrať úplne neobmedzene.

Nanešťastie to zabili všeliaké rádioaktívne šváby typu Ruské deti, zakomplexovaní kokotkovia cheateri a podobný genetický odpad.
@Garion (29.04.2017 22:23): Tak to čumím, čo tam v priebehu rokov pridali za updaty... zlatý launch release, tam si mohol hrať bez ranku v teame s vysokými rankami, nekonečno (reálnych poctivých) výhier za deň...

Tí úbohí LOW-IQ kokotkovia čo to celé trollia to úplne rozbili. Namiesto hrania aby človek riešil všeliaké po rokoch pridané obmedzenia.

Už si vlastne spomínam, prečo som hral naposledy Competitive hru pred viac ako rokom.
@Gordon (19.03.2017 15:00): Drtivou většinu her hraju tak 26-30 kol, tedy je to celkem vyrovnaný. Možná máš na mysli to, že v nějakých silver zápasech lidi absolutně netuší nic o ekonomice hry a od prvního prohranýho kola jsou odkázaní na pistole a smg a neví, že si mají dát prostě jedno eco-round :(
Dost se mi líbí že ty itemy a podobný srajdy mohu prodávat i když je chvíly používám, ten matchmaking mi přijde že je nějaký rozbitý, neboť v kompetu je výsledek jasný už od první prohry/výhry... :/ v 1.6 sice nebyly takové ranky atd, ale tam to prostě ten tým do pěti minut server plugin rozházel tak dokonale že každá hra byla naprosto s nejasným výsledkem... :/
@mazar1234 (19.03.2017 08:30): Kamarád má třeba jeden účet na "serious" hraní, kde se prostě zlepšuje a druhý, kde dělá hovadiny, když chlastá, takže se úspěšně drží o pár ranků níž no :) Sám jsem tohle nikdy nepochopil :( A pak jsou teda asi lidi co si to cíleně derankujou.

Obchodování s narankovanýma accountama je mi ale fakt záhadou. Mi řekněte jak musí být někdo zakomplexovaný, aby si musel koupit nějaký Eagle Master účet, i když je silver, jen aby pak půl roku trpěl a derankoval
@Garion (18.03.2017 23:40): Ináč ja nechápem, kde stále berú toľko accountov, to ako fakt 2-3 krát mesačne kupujú novú hru?
Kolega s jeho team-partou boli niekde na šerifskej hviezde a zo srandy (bola vtedy výpredajová akcia) si zakúpili nové hry a vytvorili Smurf steam účty. Že ako budú smurfovať, bude sranda.
Po nejakých max. 2 týždňoch už hrali proti dvojkalachom a podobným rankom, takže celý smurfing pre nich dávno skončil.
Jak vás tak čtu, tak to musím zase zahrát, nehrál jsem to už pomalu leta.
@Garion (19.03.2017 00:00): Je to tak no... Ale jako nepřijde mi, že by mě to teď potkávalo tak často jako kdysi... Jinak ono je to vždycky ošidné, skill není nějaká konstantní uchopitelná hodnota, někdy se daří, někdy ne, někdo umí líp aimovat a reagovat, někdo má lepši game sense a positioning. Já mám obecně pocit, že aim duely si kdovíjak nedávám (pokud se nenaspeeduju zeleným čajem, to je jiná :D), ale zato lidi často střílím do zad. Párkrát lidi přechčiješ něčím, cos viděl u profíků a pak ti taky nadávají do cheaterů a smurfů no
@Gordon (18.03.2017 20:57): Upřímně mě serou lidi co hráli jeden match a mají jasno, jak je CSGO na pytel. Nehledě na to když vytáhnou srovnání s 1.6, to je pro mě jak rudej hadr. Mimochodem hrál jsi casual, nebo competitive?

Pokud se o to někdo více zajímá a sleduje competitive pro turnaje, tak ví, že je to na skvělé úrovni, lepší než to kdy bylo.

Řvoucí rusáci nejsou problém CSka, ale internetu. A ne, není jich většina.

@FildasCZ (18.03.2017 20:04): Hrát s někým o x ranků lepším a divit se, že to hra neumí perfektně vybalancovat, to se fakt můžeš rovnou střelit do hlavy.

Co se týče cheaterů, na pár opravdu jasných jsem už narazil, pár mi i potvrdil overwatch, že byli zabanovaní. Ale prosimvás, v matchmakingu je jich fakt minimum. Když už někdo cheatuje a má cheaty, který projdou přes VAC, tak s tím jde na FaceIt Pro League apod.