Dá se na těch bedýnkách vydělat nebo to většinou hodí něco co nikdo nechce?
Sakra, omylom som to pri upgradeovaní zrušil a nestihol som tam nič zadať. Napriek tomu tam mám napísané, že som Prime. Mám s tým kontaktovať support?
@Gordon (05.06.2017 22:43): Drtivá většina lidí si prostě verifikuje jen svůj hlavní účet. Kdo by se s tím taky sral. Není to stoprocentní, ale v zásadě to funguje.

Pro lidi s jedním účtem je to samozřejmost Private ;)
@Garion (05.06.2017 21:52): Ano teď jsi to trefil, v době kde každý třetí osmiletý děcko má iPhone, fakt drtivá většina smurfovi a cheateru nebude mít SIM... Ani si nebudou schopni napsat číslo kohokoliv v dosahu. (WTF?!)
@Gordon (05.06.2017 21:44): Na tom nastesti vubec nezalezi. Pro verifikaci mam dojem potrebujes telefonni cislo, coz pro noumu znamena zvednout zadek a jit si koupit SIMku (ve vetsine pripadu). Krome vydaje navic je to jeste k tomu opruz.
@PRIVATE MARTIN (27.05.2017 10:49): Tak musíš toho zachovávat přiměřené množství, aby pořád fungoval systém hledání serverů, žejo. Proč ale neobmění trochu mapy v té reserves skupině, to nechápu :( Co se módů týče, tak je možné že se některý z nich třeba uchytí. Flying scoutsman je můj favorit :D
Čo hovoríte na Operáciu Hydra?
Ja som stihol včera jednu hostage rescue mapu, z ktorej ma pár kôl pred koncom kickol môj posledný živý spoluhráč. Ale mapa celkom dobrá.
Dal bych si dneska jeden competitive. Třeba ve 21:00. Kdo se přidá?
@Kwoky (05.05.2017 21:54): Njn, snažil jsem se, ale když Private nechápe ani logiku "nekupovat po prohraným prvním kole" tak jsem byl takzvaně "na tiltu" :D Jinak prostě máte málo nahráno no. Ale tys Kwoky celkem věděl mi přišlo, nad tebou nelámu hůl :D
@Steve (05.05.2017 21:47): Za mě v pohodě. Prostě je mezi námi moc velká mezera. Příště vezmeme Crashe nebo Hexu a budeme spokojení.

Škoda, že jsi nemluvil. Mohls nás i něco naučit.
Doufám že jsem nevyzněl moc kriticky, ale tak chápete, proč je v té hře systém který vás nepustí hned do competitivu, žejo :)