@Cobot (07.12.2018 08:59): Nastesti to nedopadlo jako TF2, crafting je tam dulezity jen v pripade, ze si chces porovnavat ... zbrane ... s ostatnimi, nebo pokud si chces zkusit privydelat hazadrem.
A jde v tý hře vůbec ještě o střílení a nebo je to už jen crafting? Valve to tak sype mnohem víc. TF2 tím pro mě zničili. CS jsem moc nehrál, prtože mě nebaví gunplay.

Ve slevách to stávalo snad 6€? Na tohle měl přeci každej.
@mazar1234 (01.05.2018 14:30): Tuhle část jsem vždy nesnášel hlavně z pohledu Tček je to buď rushnout a doufat že se povede, nebo hodit v tom malým prostoru rychlou zpátečku a zároveň doufat že mezitím neběží ctčko z venku. :)
Tady jsem si dovolil jednu historickou švestičku, ze své zahrádky, jestli se neurazíte :) odkaz
@Kwoky (22.01.2018 19:01): Priebežne nie, ale minimálne to finále si pozriem, naživo ak nebudem robiť alebo z youtubu zo záznamu, ale to mi pripomína, že nemám dopozerané nedávne Faze vs SK z Kodane či kde to hrali.
Snažím sa priebežne pozrieť všetky grandfinále z veľkých turnajov už pár rokov.
@mazar1234 (03.12.2017 20:10): pche, teda i NEO má epičtější killy než tento :D Toto je akorát dobrý aim. Není to jumpshot, protože ve chvíli výstřelu stojí na zemi. Prostě running glock headshot. Ale finále to bylo výborný, to jo. Škoda jen, že jsem nefandil ani jedněm :'(
Inac tento rok prebehol jeden z najlepsich grand final v historii... zase VP vs SK, ac to tie polske lamy projeli (aj ked som im drzal vsetky prsty na rukach aj nohach) tak im treba - prehrat 3x vyhratu hru tak to je FAIL.

Ale NEO sa na stare kolena zase raz zapisal do historie, nie nadarmo bol v casoch CS 1.6 uznavany ako absolutny pistol master skill killer of the world - ? samotni komentatori povedali, ze za cely svoj zivot takyto kill nevideli.
@Gordon (11.11.2017 11:42): ještě dodám, že nesmí položit bombu a nepřátele chodí vždy ve vlnách po pěti - zatím se osvědčilo jich pár zabít normální zbraní a třeba dva poslední zeusem - takhle jsem se dostala maximálně na pět zabitých a pak mě zabili -čimž se dosažený úspěch vynuluje :´(