Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Catherine

Catherine Classic

75
10 hodnocení Platformy
Žánr:
logická > nezařazeno *
adventura > 3D adventura
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
26.07.2011 PS3X360
10.01.2019 PC
Vývojáři:
Atlus
Vincent je šťastný muž, jelikož jeho krásná přítelkyně Katherine začíná mluvit o jejich svatbě. Jenže si zároveň uvědomuje, že by tím ukončil svůj svobodný život plný nočních večírků a flámů. Postupně propadá zoufalství, až se jedné noci opije v baru. Další ráno se probudí s neznámou kráskou ve své posteli. Představí se jako Catherine. Vincent se snaží svou nevěru skrýt před svou budoucí ženou, ale zároveň začíná pochybovat o svých citech k ní. Ke všemu se ještě přidají děsivé noční můry, ve kterých bojuje o svůj život.

Hra se skládá ze dvou částí. V té adventurní tráví protagonista svůj čas v baru a komunikuje s ostatními hosty. Podle hráčových rozhodnutí v nich se potom odemkne některý z mnoha konců. Logická část se odehrává v nočních můrách, kde Vincent utíká před svými zlými sny. Šplhá po schodišti stvořeném z kostek, které se postupně rozpadá. Musí si přesouváním kostek tvořit cestu dál a vyhýbat se různým pastím.

Ve vývoji je i rozšířená verze hry Catherine: Full Body pro PS4 a PS Vita.


Poslední diskuzní příspěvek


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.