Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Catherine: Full Body

14.02.2019
03.09.2019
07.07.2020
kompatibilní
79
10 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
samostatná hra
Multiplayer
ano

Catherine: Full Body je rozšířeným remasterem hry Catherine od japonského studia Atlus z roku 2011, jejíž hlavním protagonistou je systémový inženýr a povaleč Vincent Brooks (32).

Vincent každý večer navštěvuje svůj oblíbený bar "Stray Sheep" a se svými přáteli zde probírá své životní trable týkající-se zejména jeho dlouholetého vztahu s jeho přítelkyní Katherine, jehož jiskra už nějaký čas pohasíná. Aby toho nebylo málo, objevuje se v ději nová Catherine, která začne Vincenta svádět. Vincentovi a lidem z města se začínají zdát podivné noční můry, ve kterých pokud někdo zemře, zemře i ve skutečnosti.

V Catherine: Full Body navíc přibyla třetí dívka jménem Rin, která trpí ztrátou paměti a která dostane možnost hrát ve Stray Sheep na klavír. Nejen díky Rin dostává hra oproti "klasické" Catherine z roku 2011 nový rozměr a hloubku – přibylo zde přes 20 cutscén, 5 nových konců a "safety" mód, který je jednodušší než obtížnost "easy" a u kterého lze kompletně přeskakovat puzzle segmenty hry. Full Body dále nabízí například grafické vylepšení prostředí, dvojnásobek puzzle výzev oproti klasické hře a mnoho dalších vylepšení.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.