Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Catherine


Diskuze

« Novější Starší »
@Charllize (12.01.2019 19:14): no, vzhlížím k čemukoliv. Catherine a Personou 5 si mě dostali. Takže cokoliv se od nich objeví na PC/PS4 budu jen rád. :D

Zatím to ale vypadá na různé odnože Persony 5, nebo vylepšené edice, což mě moc nezajímá.
Budu doufat v PC verzi Shin Megami Tensei V. I když je to asi bláhové.. :D Jediná hra u které jsem začal uvažovat o Switchi.

Každopádně Catherine jsem v rámci příprav na Personu 5 celou shlédl na Youtube a nemohl jsem se od toho odtrhnout. To samé ("jak to jen dopadne") pak ukázala Persona, takže pokud se tyto vzorce opakují, na Shin Megami Tensei bych byl taky dost zvědav. Akorát teda u Catherine je trochu zajímavá ta hratelnost, protože se v podstatě jedná o jednu minihru obalenou hromadou příběhu.
Já čekám upřímně na Full Body verzi, která toho má nabídnout podstatně více, proto jsem si zatím Catherinu nedal, už se moc těším :D
@Charllize (11.01.2019 09:59): No nevím zda je toto pro vedení rozhodující faktor. Naopak, s určitým opožděním vydat titul na PC je pro společnosti jen výhodné - vydělají a o hře se dozví více lidí (a možná koupí konzoli a nový díl). Dělo se to u MGS, RE nebo FF, děje se to není u Yakuzy nebo Ace Attorney. Exkluzivita už je zastaralý pojem :)). Takže osobně bych sázel, že se Persona 5 dříve či později na PC objeví (jako se objevil první díl).
@Drolin (04.01.2019 16:27): Samozrejme kdyz by vydali Personu na PC zrejme by prodali dost kusu. Ale nejsem si uplne jisty jestli by to te serii prospelo, preci jen ta konzolova exluzivita ji dela zajimavejsi. jakmile neco vyjde i na PC ztraci to punc a spadava to k obycejnosti. Ale myslim ze to vedi, takze to na PC nebude :)
Já jsem si náhodou na tu hle hru nedávno vzpomněl (Hru jsem nehrál protože vyšla jen na konzole.) - nemohl jsem si vybavit jméno té hry - tak jsem zkusil do googlu zadat popis - pak jsem se také zkusil letmo mrknout na nějakou stránku ohledně té hry - kde jsou vypsány všechny ty charaktery/postavy. Trochu mě odrazuje to, že do téhle výstřední hry pletou i chlapa předělaného na ženskou.
@Drolin (10.01.2019 17:42): Těžko říct, nic o tom neříkali, akorát že We hope to have more exciting news to share from Sega/Atlus in regards to publishing on PC in the future. To může znamenat cokoliv od Full Body po Personu/SMT/Odin Sphere. Nebo taky vůbec nic :))
@Ronik (04.01.2019 16:22): <3

Skvělé... killer7, Okami, Ace Attorney, Katamari, Journey, Yakuza, Dark Souls, Disgaea...

A nyní další výborná věc, Catherine. Tak můžeme zatím čekat na oznámení Persony 5 :).