Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Castlevania: Aria of Sorrow

Castlevania: Akatsuki no Menuetto

86
4 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
RPG > nezařazeno
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
06.05.2003 GBA
08.03.2008 J2ME
23.10.2014 WiiU
Vývojáři:
Konami Computer Entertainment Tokyo, The Code Monkeys (J2ME verze)
Oficiální stránky:
http://www.konami.jp/products/castlevaniaa…
Píše se rok 2035. Je tomu 36 let, co Julius Belmont jednou provždy zabil hraběte Draculu a svázal jeho duši se zatměním slunce. Nedlouho poté bylo ovšem vyřčeno proroctví, že Dracula se zrodí v novém těle a v roce 2035 na zámku Castlevania získá jeho ničivé schopnosti. Do proroctví se zaplete i Soma Cruz, vysokoškolský student na výměnném pobytu v Japonsku, který je společně se svou kamarádkou Minou při zatmění slunce přenesen neznámou silou na zámek. Zde objevuje své vrozené schopnosti absorbovat cizí duše, které mu propůjčují různé schopnosti. Také potkává misionáře Grahama Jonese, který je přesvědčený, že je Draculovým dědicem právě on a nenechá se o své dědictví nikým připravit.

Aria of Sorrow pokračuje ve formátu stanoveném dílem Castlevania: Symphony of the Night a je to opět plošinovka s RPG prvky odehrávající se v částečně otevřeném světě, který se vám postupně odkrývá s nově získanými schopnostmi. Hlavní změnou v hratelnosti je magický systém zvaný Tactical Soul - za poražení každého ze 110 druhů nepřátel máte šanci získat jeho duši, které odemykají nová kouzla. Tyto duše můžete s kamarády vyměňovat skrz GBA Game Link Cable.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.