Eru, o kterém se mluví v Retro nation je ten stejný Eru, který je na DH?
Já zkoušel originál (neremaster) a neustále to padalo a nešlo to hrát. Na staré sestavě to chodilo :-(
Paradise City. Co to je za město, kde mužeš jezdit si, jak chceš, a ještě tě za to v řidičáku odměněj body?
Tak po pár hodinách hraní nic moc. Vadí mi ta velká nepřehlednost. Už vim, odkud Rivals pochytil to příšerné seřazení kláves. Jízdní model není nejhorší, za to mi zatraceně vadí úplná otevřenost během jízdy, kdy je furt někde nějaká alternativní cesta, která mě stejně zavede jinam.
Taky nějako nerozumim tomu sbírání skore. Když mi čas vyprší, skore můžu sbírat dál a pak mi to ukáže, že jsem vyhrál, tak wtf? :D Kamera u takedownů nejde vypnout, je to otravné a nejvíce mě pije krev ten idiot, co mi furt bere ovládání z ruky, aby mi vše musel vysvětlovat, říkat, radit a podobně. Určitě je to jediná burnout hra na světě... grafika cajk, zvuk aut pohoda, soundtrack super.
@Garion (24.08.2014 11:16): Já jsem tomu sice věnoval asi tak dvě hodiny, ale místo toho aby mě to chytlo a nepustilo, tak mě to taky spíš otrávilo. Zatím je to u ledu, určitě tomu dám ještě šanci, ale tak trochu jsem čekal zábavu od první minuty, která se nějak nedostavila.
Já nerozumím tomu, proč má tahle hra jak tady tak na steamu tak vysoké hodnocení. Já ji zkoušel několikrát a za poslední roky to byla jednoznačně nejhorší závodní hra, kterou jsem zkoušel. Nejde o otevřenost světa, ale o nulový požitek z jízdy. FlatOut 2 je taky hodně znatelná arkáda, ale to ji nebránilo v tom být i přesto zábavná, ale tady jediná věc co se mi na hře líbila byl theme song od Guns n' Roses.
Mě chybí prostý dobrý styl NFS II / Hot Pursuit... vyber si trať, auto a jedeš. Široká nabídka tratí z různých koutů světa a žádné bezcílné pojíždění po jednom městě. Dnes tolik populární jeden region si můžou strčit do ...

That said, zrovna Burnout Paradise spolu s prvním Undergroundem patří ke světlým výjimkám, kde mi to díky gameplayi moc nevadilo.
Zjistil jsem, ze open-world zavodni hry v podobe Burnout Paradise nebo TDU2 me vubec nebavi. Nevadi mi zavody v otevrenem svete, kde je naprosto jasne, co delat, abych se posunul dal v "pribehu" a open-world je tam jen kvuli tomu, ze si muzu vybrat cestu, kterou budu zavodit (nebo alespon cestu, kterou dojedu k dalsimu zavodu), ale abych musel ty mise a dalsi mista jeste k tomu hledat a resit, kde jsem co splnil a co ne, to neni pro me.
Ahoj všichni, mam koupeno na originu i na steamu ale ani na jednom mi nejdou všechny dlc kromně Bikes , Party . Myslel jsem že "The Ultimate Box" znamená že mám všechny DLC. Prosím o pomoc.
Ok, MP můžem. Co jsem zkoušel, tak mi to žádný hry nenašlo. A třeba v 10 večer je na vás taky pozdě?
Však ano, vybral jsem si českou. Proto to vidím i na tom obrázku v Originu. Jinak na volantu je to sranda.
Nevíte, jak tu hru přesvědčím, aby byla v Češtině, když i v Originu vidím cover s českou, polskou a maďarskou vlajkou? Je furt anglicky.
Jsem si to koupil až teď na Steamu, ale na Win 7 x64 mi to spadne hned po intru i s admin rights a compatibility na WinXP. FUUUU!!1!
@Borghal (19.06.2012 13:00): jasne, ono to ma moznost otevrit hru pro vsechny nebo hrat jen s kamaradama. Pokud nikoho nepozvas, tak se proste zacnou pripojovat nahodni lidi. S nima je to ale docela peklo, kdyz narazis na pitomce. Ve hre navic neni zadnej textovej chat, jen hlasovej.
@Borghal (19.06.2012 11:00): Jak sem psal ve svym komentu
"Přes jednoduché rozhraní dáte vědět kamarádovy, že by jste si chtěli zahrát a šup, kamarád se zjevuje na mapě. Žádné loadingy, dlouhé připojování, hledání serveru. Nic. Jednoduše zůstávate tam kde jste stáli a kamárad tam, kde zrovna na mapě byl. Poté můžete plánovat svoje vlastní závody, hrát si na kočku a myš a tuny dalších věci. Hlavně plnit tzv. Freeburn disciplíny, kterých je celkem asi 400 (disciplíny se liší podle počtu připojených hračů). Hráči dostanou úkol (časově omezený nebo neomezený) jako třeba nadriftovat 1000 metrů, zaparkovat smykem, vzájemně se přeskočit, podskočit..."

Multak je tam vybornej a myslim, ze lidi se do nej urcite najdou i dnes. Otazkou je, jak dlouho necha EA bezet servery, kdyz maji neustale ve zvyku je po case vypinat.
Si ze mě dělá EA snad pr***. Nejedou jim servery s komunitními službami pro BP a kromě statistik a dalších blbostí nemám přístup ani k zakoupeným DLC.

Edit: Tak nic. Oni to pohřbili úplně. Nejde ani multiplayer (krom P2P freeburnu). Nesnáším EA.
Nic moc tedy, po zkušenostech s předchozími díly jsem čekal víc. Město mě vůbec nebaví, závody pořád dokola to stejné. S Flatouty se to nedá srovnávat.
Tyjo a hrali jste to vubec? :)
Z myho komentu
"můžete plánovat svoje vlastní závody, hrát si na kočku a myš a tuny dalších věci. Hlavně plnit tzv. Freeburn disciplíny, kterých je celkem asi 400 (disciplíny se liší podle počtu připojených hračů). Hráči dostanou úkol (časově omezený nebo neomezený) jako třeba nadriftovat 1000 metrů, zaparkovat smykem, vzájemně se přeskočit"

Nevim jak na klavesnici, ale na gamepadu staci dat d-padem do prava a vyjede menu s ruznym nastavenim multaku, vcetne freeburn modu atd.
Fg: Ne. Jistě, jsou tam i klasické závody jako v singlu, ale hlavně je tam hafo různých úkolů a disciplín, které využívají potenciál hry na maximum.
NL: tak multak je snad to same co singl akorat s lidma ni?