Paul - Jo, to se mi stalo při prvním spuštění. Ale pak jsem to spustila znova a už to jelo normálně. Od té doby s tím žádné problémy nebyly.
Tak to nepomohlo..je o tom i thread na steam forech, nevim no..asi holt nebudu měnit audio když to budu hrát : ).

Btw Akhero, Dirt 1 ti běhal hned normálně na 7? Mě po spuštění hodil černou obrazovku a nic. Zase pomohlo steam forum - musel jsem přehodit jeden dx9 dll soubor z wow64 do system32 - a už šlape jak má.

Kurva fix dal jsem zkurvenýmu MS 3000Kč abych měl tyhle problémy ? grrrr
Mám české Win7 64bit, Burnouta ze Steamu v angličtině a audio menu funguje.

Nicméně nevlastním žádné zvukové zařízení s atypickým názvem (všechno pouze základní latinka), přičemž vidět by měly být jen vstupní zařízení. Zkus schválně zakázat všechno kromě reproduktorů v Ovládacích panelech.
Mně to jede na Windows 7 64bit bez problémů, ale anglicky, takže je možné, že je to těmi znaky. Zkus teda přepnout na angličtinu.
Včera jsem switchnul na win 7 home premium oem 64bit, a mám problém s burnoutem - když kliknu v nastavení na nastavení audia, tak hra spadne (klasicky přestal pracovat).

Stejnej problém jako tady:

Předpokládám že ten člověk má pravdu a je to způsobeno českými znaky (v jeho případě polskými) a nějakou nekompatibilitou s win7. Setkal se s tím někdo, popř. vyřešil to?
Dají se tam zobrazit úspěchu přátel, tvé úspěchy atp. Jen se musí mít zvolena angličtina a vesměs je tohle více využito na konzolích...
Taky jsem zakoupil na Steamu v akci a po pár závodech se mi to líbí. Tak trochu mi to připomnělo NFS: Underground 2. Akorát jsem ještě nepochopil využití těch "externích stránek", co se mi zapnou po startu hry.
Na steamu jsem to koupil, dnes jsem to stáhnul a zatím to vypadá dost dobře. Na to, že auta takřka nehraju... :-)
Hmmm, v traileru zmiňují Big Surf Island, který bohužel na PC verzi nikdy nevyšel a nikdy nevyjde. Což je neuvěřitelná škoda a EA za to proklínám (Criterion musel jít dělat nové NFS).
Bursoft: Já ale nemám hru, jen OST. Kdybych ji rozjel, tak bych si ji samozřejmě koupil:)
Nevím, já jsem si tam koupil akorát Left 4 Dead, ještě v té předvánoční (dokonce mám původní krabici)
Tož, tak nedávno byly ty akce od EA za 250 Kč, Burnout byl mezi něma. No já sice origo taky neměl, ale měl jsem tam všechny písničky...
Tak už jsem doma, mám prostě polovinu soundtracku, ta spodní půlka chybí.
Caelos: Je to tam, jen musíš čekat, jsou až na konci a celej soundtrack tam jede podle toho pořadí, jak jsou za sebou písničky naskládaný... a jelikož je v té hře soundtrack ze všech předchozích dílů, tak je toho fakt hodně...
Už je mi to jedno, přesedlal jsem na soundtrack Mamma Mia! a to už je na jinou diskusi:)
Když se mi nelíbí hudba u takovýho typu her, většinou si ji vypínám a na pozadí pouštím svoji..
Caelos - Je tam pár písniček, které se mi taky nelíbí, ale daj se zakázat. Většina soundtracku je v pohodě
Nate: Jo, ta mi začla hrát jako první:)) Jasně jsou tam zvučné jména, ale prostě jsem čekal trochu jiný soundtrack, něco mezi Flatoutem a NFS Underground 2, ale tohle mi většinou zní (už delší dobu v pozadí), jako ty new punky z hitparády.
Cobra: Je toho hodně, takže to zase tak pozorně neposlouchám, ale vesměs jsou to samé teenage sračky.
A mě se ten soundtrack líbí komplet. Je to takový netradiční výběr...
Já raz jezdil 2 hodiny a poslouchal klasiku (beethowena či co to bylo). Ale něco se mi líbilo.
Teda fuj, teď jsem se pořádně zaposlouchal do soundtracku a jezdit na tohle by mne asi nebavilo. Neříkám že vše, ale některé "hity" jsou vyloženě odporné.
Hlavně město není nudné jak bulharské striptérka, to budiž příklad zmiňovaných Undergroundů 2. Člověk skutečně neustále jezdí, zkoumá okolí a projíždí se po venkově, takže ani pro někoho monotónní projíždění jen tak neomrzí. Burnout Paradise je vskutku povedený kousek a jedna z mála arkád, které za těch směšných 250 korun stojí. Takže jo, rozhodně do toho jdi a možná, že to bude jeden z tvých nejlepších herních nákupů.
Hlavně je ve městě pořád co dělat :-) Billboardy, Smash Gates, Superskoky, parkoviště, achievmenty, multiplayer...
Popkec: Je to jak v Undergroundech 2, musíš pro závody jezdit. Každopádně, když se trochu naučíš mapu, přejetí celýho města ti s dobrým autem nezabere ani 5 minut...
Popkec: Psal jsem už dole, že to tam není. Je to úplně to samé jako v demovce, ale to hledání mi nějaké nedělalo, ale to je věc vkusu.
Jestli tě nebavilo demo, tak nebude ani plná verze.
Cobra: Jde mi o to, aby se tam třeba nejezdilo po městě a tam se nevyírali závody, když jsem to chvíli hrál tak to tam tak bylo. Zkrátka jestli je to jak třeba v NFS:MW kde šli všechny závody hrát pohodlně z garáže ALE byla tam ještě možnost jezdit po městě a ty samostatný závody vždycky najít
Hlavně Flatout a Burnout jsou naprosto jiné hry... Obě stejně kvalitní, ale každá v něčem jiném. Flatout jsou klasické okruhové závody s propracovaným modelem poškození jako bonus, Burnout jsou freeroam závody založené na modelu poškození... Pokud nechceš nic, kde se jezdí po městě, pak to není pro tebe, i když je tam to ježdění mnohem zábavnější než kdekoliv jinde (hlavně je nějaký závod na každé křižovatce).
Chuck: Taky bych řekl, ale oboje je dobré.
Popkec: Je to o tom vybírání.
Popkec: Mám dojem, že ke kvalitě FlatOut to má daleko, ale nechci hodnotit brzy, zatím soudím podle dema.
Koukám že je to za 250kč, přemýšlím že bych to koupil, jak je na tom to závodění? Hrál jsem to hrozně krátce a hlavně nechci nic takovýho jako je ježdění po městě a vybírání závodů, pěkně hrát celou hru přímo z menu, jako třeba Flatout
Taky neříkám, že je to kdovíjak super, ale když na to jednou člověk přijde, není důvod, proč by to nemohl používat :-) Jen se nesmí vjet do Burnout Marketplace, protože dlouho načítá...
Má to být intuitivní a když to ne, tak to má být aspoň na první pohled vidět. To, že někde v rohu nahoře obrazovky je ve vybledlých barvách namalovaný F1 a 2 mi přijde debilní. Sám jsem s tím měl dost problémy, přijít na to, jak se to ovládá, když jsem hru pustil poprvé. A je zcela očividný, že to menu je od konzolové verze nedotčený, prostě se blbě ovládá... ale hádat se kvůli takové volovině fakt nemá smysl :D
To není pro klávesnici? :-) A když šipky fungují na něco jiného, tak jak jinak to vyřešit? Však takový The Saboteur má některý akce taky na F1 - F3... Prostě protože jsou po ruce...
Od tý doby, co se ve hrách mění kamera pomocí C nebo V, jsou stejně Fka takový nevyužitý :-)
A navíc je to popsaný v manuálu ;-) Hned na druhý stránce...