@jones1240 (15.02.2024 17:39): jee Dekuju za pochvalu. :-) tyjo popsat tu strategickou část jsem úplně zapomněl. Jdu to ještě upravit. Jo to mě taky hodně sralo. Některý mapy sly snadno ale jak ke konci prituhovalo, tak ty poslední, jak jich bylo hodně, mě hodně otravovaly.
@malarkey (komentář): Já si pamatuju že jsem to hrál nějak v 15 a dropnul jsem to protože jsem absolutně nezvládal ty Tower Defense části :D V tu dobu mi přišli naprosto zbytečný v takovéto hře. Tak možná by bylo fajn to znovu zkusit zda jsou tak otravný a tuhý jak si pamatuji :)

Jinak super koment!
škoda toho debilního strategickýho prvku. ted sem mlatil naky emare a víc už ne, teda :(
Zatim to je dobrá prdel, ale dost mě štve velké množství problikávajcích objektů a taky pořád vidim kurzor myši. Máte někdo stejnej problém?
Velmi podařený komentář, který shrnuje prakticky veškeré mé poznatky, čímž mi ušetřil práci :) Pouze jsem se zamyslel, zda bych hru dohrál a udělil takové hodnocení, pokud by se věnovala jinému hudebnímu žánru (záměrně žádný nejmenuji, abych se nikoho nedotkl). Za sebe můžu na obě otázky odpovědět "Rozhodně ne". Resumé: pro příznivce tvrdší muziky a/nebo Jacka Blacka "must-have" titul, u ostatních se obávám, že je asi příliš nezaujme. Nicméně soundtrack by neměl urazit nikoho :)
@FildasCZ (11.05.2013 11:04): Ted uz spis stagnuje. Ja jim uz ten prumer dal. Byl bych jim ochoten za to dat do deseti dolaru. Preci jen z tech her v baliku mam pouze Psychonauts a vsechny tri zbyle hry vypadaji zajimave. Tedy az na ty "guitar hero" hovadiny v Brutal Legend. Jeste jsem to nehral, ale uz jen ta predstava mi zveda kufr. Stacila mi ta kratka zkusenost s podobnou minihrou v Two Worlds 2.
Cena porad stoupa :/ ale musel jsem to stahnout, abych vedel zda to mam koupit zatim ovladaní je docela chaoticke, ale da se to ovladat ..hra me nadchla..
@GodOfTheSick (02.03.2013 14:47): Jde třeba jen o občas mizící reflektory-ukazatele, občas nenaskočí nápověda (v RTS části mě to poprvé vyplivlo bez ničeho a chvilku jsem tápal a nevěděl že mám zmáčknout TAB a postavit jednotky), apod.

A nevim proč mi sakra nejdou osvobodit ty svázané sochy, první šla, další už ne - co dělám sakra špatně? /edit Aha, pravý myšítko podržet :)
Každopádně je tam dost bugů - nic vážného, ale znepříjemňuje to hru - už na to vyšly první 3 patche, které většinu problémů řeší.
Zatím jsem došel k Lemmymu a jsem z toho nadšenej. Bohužel něco mi říká, že ke konci hry budou souboje těžké jak prase a savepointy daleko -> budu muset 100x opakovat a to mě neba. Snad k tomu nedojde...
Neměl jsem nejmenší tušení, že bude PC verze. Asi si štěstím cvrknu, i když se to možná nebude dát hrát. ^v^
Prej to bylo celkem prodělečná hra, nemyslím že pc verze ji z toho nějak vytrhne.