Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

BloodRayne: Betrayal

59
8 hodnocení Platformy
Žánr:
akce > plošinovka *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
06.09.2011 PS3
07.09.2011 X360
30.04.2014 PC
Vývojáři:
, (PC verze)
Oficiální stránky:
https://wayforward.com/games/bloodrayne-betrayal/
BloodRayne: Betrayal je třetím dílem ze série BloodRayne. Na rozdíl od prvních dvou dílů nejde o 3D hack 'n slash akci, ale o 2D plošinovku.

Znovu se ujímáte role dampírky Rayne, která již od dob druhé světové války bojuje proti upírům. Tentokrát si ji najala tajemná organizace Brimstone a pověřila ji úkolem infiltrovat jisté panství uprostřed lesa. Na tom se má za účasti vybrané společnosti odehrát bál, kde má Rayne za pomoci tajemného přítele a členů Brimstone zastavit zlo jednou provždy.

Hratelností titul připomíná hru Castlevania. Kromě boje nablízko je možné proti vlnám nepřátel používat i střelné zbraně a speciální schopnosti, jako například možnost vysát protivníka. Postupem času přibývají i další herní elementy. V rámci 15 levelů narazíte i na hádanky, souboje proti bossům v grafice evokující manga styl a s dialogy zobrazovanými v komiksových bublinách.

Betrayal původně vyšel v roce 2011 na PlayStation Network a Xbox Live Arcade, PC verze o 3 roky později.


Poslední diskuzní příspěvek

Právě dohráno, je to hodně slušná hra, a ten Castlevania feeling je naprosto parádní, ale člověk co vymyslel 13 level s tím skákáním po…

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.