Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Assassin's Creed: Brotherhood - The Da Vinci Disappearance

Assassin's Creed: Bratrstvo - Da Vinciho zmizení

08.03.2011
09.03.2011
17.03.2011
15.11.2016
17.02.2022
kompatibilní
75
17 hodnocení Platformy
Žánr

Forma
placená hra
Rozsah
rozšíření
Multiplayer
ano

The Da Vinci Disappearance je poslední rozšíření k Assassin's Creed: Brotherhood. Na Xbox 360 a PlayStation 3 se prodával zvlášť, v PC verzi byl obsažen již při vydání. Obsahuje osm příběhových vzpomínek a příběhově se odehrává mezi sekvencemi 8 a 9. Je do něj začleněná třetí část multiplayerových DLC Animus Project Update, která kompiluje první dvě části a přidává k nim lokaci španělského paláce Alhambra, šest nových postav a dva herní módy. V remasterované verzi The Ezio Collection, která multiplayer kompletně odstranila, najdeme ovšem z těchto dvou pouze příběhové DLC s Da Vincim.

Děj tohoto DLC se odehrává roku 1506 a adresuje záhadné zmizení Leonarda Da Vinciho. Ezio vejde do jeho dílny a Leonarda tam nenajde. Na podlaze Leonardovy dílny najde vzkaz, prostřednictvím něhož ho Leonardo pošle na pátračskou akci po pěti Leonardových malbách zcizených z Monteriggioni. S těmito pěti malbami může Ezio nalézt tajnou lokaci, kde je Leonardo vězněn hermetisty (uctívači Herma, boha pastvin, stád a ochránce cest), kteří se soustředí na "přetransformování lidstva". Jen pokud ho osvobodí, může objevit tajemství chrámu staršího než cokoliv v Římě. který později představuje důležitý posun pro Desmonda ve hře Assassin's Creed III.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.