Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

Anna's Quest

66
4 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > 2D adventura *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
02.07.2015 PC
Vývojáři:
Krams Design, Daedalic Entertainment (sekundární)
Oficiální stránky:
http://www.daedalic.de/en/game/Annas_Quest
Malá Anna žije na farmě se svým dědečkem. Když ale jednoho dne dědeček onemocní, vydává se poprvé v životě mimo farmu, aby pro něj nalezla lék. Cestou je však chycena zlou čarodějnicí Winfriedou a uvězněna v její věži. Teprve tam Anna zjišťuje, že má schopnost telekineze, kterou od ní čarodějnice touží získat. Než bude pozdě, Anna musí utéct z věže, najít lék pro dědečka a nakonec i překazit Winfriediny plány.

Anna’s Quest je klasická point 'n click adventura. Kromě běžného inventáře s předměty má Anna k dispozici také svou schopnost telekineze, kterou je k vyřešení úkolů možné používat na předměty. Humorné situace se zde mísí s klasickými pohádkovými motivy a ručně kreslená grafika připomíná animované pohádky.

Hra byla původně plánovaná jako epizodická série od Krams Design, ale vyšla pouze první epizoda Winfriede’s Tower. S vývojářem Danem Kramsem se později spojili Daedalic Entertainment a společně hru dokončili a vydali celou i s vylepšenou první epizodou.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.