@Paul (15.09.2013 07:16): já vím, je to ostuda a taky nechápu, jak vůbec můžu existovat ;-) budu se to snažit napravit

@KRoman47 (15.09.2013 09:57): to jsem si taky myslel, ale nejde mi to do krve. holt budu muset zůstat u klasických games vhodných pro gamepad popř. se smířit s automatickým zaměřováním. RDR bych bez něj asi nedohrál...
@Paul (15.09.2013 11:01): Mno dobře, scénáři mi vlastně přišel průměrný, co mi vadilo konkrétně ve trojce nejvíce, byly herecké výkony a dost nesmyslné chování, prostě mi to nesedlo. A ohledně DC scén no, ty mi přišly vesměs ve všech dílech zcela zbytečné, hluché a nicneříkající. Snad jen že v jedné se měl jedinkrát ukázat celý název s logem společnosti Weyland Corp někde na krabici, ale nic nepostradatelného.
@Paul (15.09.2013 11:01): Mno, u čtyřky by myslím bylo lepší, kdyby vůbec nevznikla. Nebo to alespoň nebyl film zasazený do Alien(s) univerza. Jinak jako komedie to myslím vcelku ušlo.
@KRoman47 (15.09.2013 09:57): Ale no teda, napsat že Fincher, Jeunet a Whedon jsou mizerní režíséři/scénárista, to nemůžeš myslet vážně :-) . Líbit se ti nemusely, ale to jejich kvalitám nic neubírá. Trojka má skvěle depresivní bezvýchodnou atmosféru s vynikajícím černočerným zakončením, čtyřka zase skvělý cynický humor a úžasnou Jeunetovskou vizuální stránku. Každý díl je naprosto odlišný od těch ostatních přesně dle stylu svého režiséra, a tak to má být. Samozřejmě DC sestřihy jsou ve všech případech lepší než původní kinoverze.
@Garret (15.09.2013 01:26): To se po pár hrách odehraných na gamepadu zlepší.

@marwel (15.09.2013 02:55): I hry s hodně nepřáteli se s gamepadem dají, já na půjčeném X360 padu rozmašíroval i Serious Sam HD bez problémů a to bylo poprvé, kdy jsem X360 pad držěl v ruce po klasických gamepadech.

@Paul (15.09.2013 07:16): Úplně jednoduše, třeba můj nejbližší kamoš je z vesnice a neviděl nikdy Aliens, Terminátora, Policejní akademii, dokonce ani Návrat do budoucnosti a spousty dalších, pokaždé mě šokoval více a více, eh.
Jinak Aliens bych také řekl, že famózní jsou jen první dva díly, trojka a i čtyřka u mě byly skoro na odpad, hlavně ta trojka. Holt mizerní scénáristé a režiséři. Těmi snad ani nemá smysl si kazit dojem z prvních dvou dílů.
@Garret (15.09.2013 01:26): To nechápu. Jak může někdo existovat aniž by viděl byť jedinej díl Vetřelce? Does not compute. Ty filmy jsou boží, všechny čtyři. Já viděl celou sérii snad desetkrát. Pokud jim chceš dát šanci, což opravdu kurva doporučuju, tak si sežen verzi 1080p Grym, má nejlepší dostupnou kvalitu a jsou to directors cuty (pokud si to tedy nechceš kupovat, což samozřejmě taky doporučuju).
A abych tady nebyl uplne mimo, tak v tom videjku hra vypada opravdu docela k svetu. Alespon graficky. :-)
@Garret (14.09.2013 21:00): Hrani na gamepadu je hodne o zvyku. Jeden cas jsem hral par TPS na gamepadu a kdyz jsem si pak daval demo Darkness 2, slo mi to pekne od ruky a tesil jsem se az bude plna ve sleve. Po nekolika mesicich hrani s mysi sleva prisla, ja koupil a neuhral ani prd. Na klavesnici je to pak zase pruda kvuli specifickemu ovladani chapadel, takze jsem to dal k ledu s tim, ze to znovu prubnu az nekdy v gamepadovem obdobi. :-P

Dle meho je gamepad naprosto otresny pro hry, kde je opravdu hodne nepratel (napriklad Borderlands, kde je to jeste o to horsi, ze se tam neustale sbira loot). Po chvili krouceni analogovych pacek te nejen budou bolet palce, ale predevsim to bude silena otrava (plus ten pocit, ze ses totalni drevak). Pro gamepad je nejlepsi 3rd person pohled a vzdy jen par tuhych nepratel na obrazovce (Gears of War napriklad).
@Paul (14.09.2013 21:04): neviděl jsem ani jeden film, ale mám rád hry :-) dám tomu ještě šanci...

@KRoman47 (14.09.2013 22:49): nedávno jsem dohrál The Last of Us a dost jsem u toho trpěl. prostě nakažený se ke mně přibližuje po přímce, já vystřílím 15 nábojů a všechno vedle. občas jsem byl dost zoufalý a hektické pasáže jsem nesnášel.

@Kovi81 (15.09.2013 00:16): odehrál jsem na gp všechny 3 Uncharted a nezvyknul jsem si. je ostuda, že se na PS3 nedá připojit klávesnice a myš, určitě by to spousta lidí ocenila
@Garret (14.09.2013 21:00): S gamepadem to je o zvyku, clovek se na tom zachvili nauci strilet :). Ja kdysi tez mel strasny problem, ale kdyz sem si projel na xboxu Hala, tak nemam nejmensi problem, dokonce sem posledne Darkness II hral na padu, protoze mi u toho klavesnice s mysi nevyhovovala :).
@Garret (14.09.2013 21:00): S gamepadem je to alespoň výzva, kdo někdy střílel dá jistě zapravdu, že něco trefit není jen tak. Při těch ubohých zpětných rázech střelby a přespříliš vstřícných zásahových zónách to alespoň částečně vykompenzuje tu jednoduchost. ;o)
@Garret (14.09.2013 21:00): pokud máš rád filmy, tak určitě doporučuju. Určitě to zas bude brzy ve slevě. Za těch 8 dolarů to byl skvělej deal. Gamepad mi vyhovuje no, je to pohodlnější a hrát na TV dost dobře jinak nejde.
@Paul (14.09.2013 18:54): no ja Jen ze ses zmiňoval o tom ze hraješ na gamepadu a na tom videu jsem nemohl uvěřit, ze to je fakt gamepad. Na tom dalsim už je gamepadopis jasne čitelný :-) říkám to protože jsem před chvílí zkoušel killzone 2 a netrefil jsem s nim ani hovno. Kazdopadne jestli Alieny opravdu opatchovali do hratelne podoby, dal bych mu i druhou šanci...
@Paul (14.09.2013 19:36): Když už tu někdo dává vlastní video, tak se na něj podívám a po prvních osmi minutách musím říct, že to je horší, než jsem si vůbec představoval. Vetřelci se vypařili, NPC se vypařil mozek. Kdo by to byl řekl, že nastane chvíle, kdy si člověk řekne, zlatý poslední AvP. Copak už těchto stříleček k nerozeznání nevyšlo dost, jen asi tak dvě stovky každý rok? =/
@Phoenix (12.09.2013 21:35): Jo už hraju Stasis a je to jakoby prequel, a vysvětluje co a jak s Hicksem, a je to fakt super. To že Hickse tak debilně nechali v A3 umřít mě vždycky hrozně sralo, tak dobrá postava si to nezasloužila - tady jeho přežití vysvětlili dost dobře a celkově jsem fakt rád že je to považovaný za canon, ten děj není vůbec, ale vůbec špatnej. Jakkoliv mi to přijde neuvěřitelný, tak se tohle pro mne skoro možná i vyrovná mé milované AvP 2.
A první mise Stasis Interrupted naprostá pecka. chudák Lisbeth.
@Paul (11.09.2013 22:42): Nevím, jestli to není nějak propojené v případě, kdy má člověk koupeno obojí. Stasis Interupted by mělo dějově předcházet samotným Colonial Marines (jenomže na druhou stranu vysvětluje, jak je možné, že se ve hře objevila jistá postava, která v ní není úplně od začátku, navíc je její objevení vzhledem k Alien univerzu dosti překvapivé). Jinak mi hra také nepřišla tak strašná, jak ji líčila většina serverů.
Hrál tu někdo i to singleplayer DLC Stasis Interrupted ?
Dneska jsem zkouknul Alien/Aliens, tak se chci pustit do tohoto, ale nevím jestli to DLC hrát první, nebo až po hlavní hře.
Nevím, jestli to byl umělecký záměr, ale ve hře je možné (nejlépe v nějaké místnosti s vysokou hustotou vetřelců) potřílet vetřelce, restartovat checkpoint a hra si pamatuje "zkušenosti" postavy. Stejný postup je možné uplatnit v případě challenges.

Jinak hra je hra se Survival Experience Modem počítám maličko jiná než původně.
H34D: Digital key ano :) za 50 % slevu ;) Krabice je o necem jinem.Kdy stal shogun 2 litr ja ho mel za 300 klic a nikdy jsem ban ci nejakou vyhruzku nedostal a bylo to normalne ze shopu ..Hold stesti na slevy