Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

8-Bit Armies

73
2 hodnocení Platformy
Žánr:
strategie > real-time strategie *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ano
Datum vydání:
22.04.2016 PC
Vývojáři:
Oficiální stránky:
http://www.8bitarmies.com/
8-Bit Armies je real-time strategie v nejklasičtější podobě: postav základnu, natěž suroviny, vyrob jednotky a znič nepřítele. Vše je velmi jednoduché a přehledné. Budovy a jednotky patří k nejklasičtějším - džíp, tank, pěchota a dalších několik málo jednotek, kasárny, továrna, rafinerie a technické centrum. Hratelnost je nejpodobnější sérii Command & Conquer, především prvnímu dílu.

Hra obsahuje kampaň čítající 25 misí, skirmish a multiplayer. Navíc je přítomna kooperativní kampaň s 12 misemi a režim Multiverse. V tomto režimu hrajete na hexové mapě, budujete a obsazujete území. Bitvu můžete nechat vyhodnotit počítačem nebo odehrát klasicky jako skirmish. Také zde narazíte na frakce ze sesterských her 8-Bit Hordes a 8-Bit Invaders!.

Grafika je stylizovaná do retro stylu s velkými pixely. Engine umožňuje zničitelnost prostředí a tak tanky při jízdě demolují vše, co jim přijde pod pásy. Hra je k dispozici pouze v digitální distribuci. Na Steamu jsou k dispozici achievementy a ukládání pozic do cloudu.


Diskuze ke hře

Doposud o hře nikdo nediskutoval.


Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.