Pro pohodlnější navigaci i přístup k pokročilým funkcím Databáze-her.cz doporučujeme povolit si ve svém prohlížeči JavaScript.

428: Shibuya Scramble

428: Fūsa Sareta Shibuya de

90
2 hodnocení Platformy
Žánr:
adventura > vizuální román *
Forma:
placená hra
Rozsah:
samostatná hra
Multiplayer:
ne
Datum vydání:
04.12.2008 Wii
03.09.2009 PS3
17.09.2009 PSP
04.09.2018 PCPS4
Vývojáři:
Chunsoft, Abstraction Games (PC verze, PS4 verze)
Oficiální stránky:
http://spike-chunsoft.com/428/#
428: Shibuya Scramble je vizuální román, zasazený do čtvrti Šibuja v Tokyu. V ulicích se střetávají detektiv, novinář, bývalý vedoucí gangu, hlavní výzkumný pracovník ve výrobě léčiv a pracovník na částečný úvazek navlečen v kostýmu kočky. V hratelnosti kombinující text, fotografie a hrané záběry se hráč ocitá v kolotoči událostí, které jsou stále nečekanější a vyústí až v ohrožení samotného města.

Osudy postav se vzájemně proplétají a nevinné rozhodnutí jedné může mít katastrofální následky na jinou. Hráč musí odhalit, jak jsou propleteny a používat systém JUMP, kterým se naviguje mezi příběhy, protože ty se pro všech pět postav odehrávají paralelně.

V Japonsku vyšla 428 už v roce 2008 na Nintendo Wii a dočkala se i portů na PlayStation 3 a PlayStation Portable, ale na západě se objevila až na PC a PlayStation 4 deset let od vydání původní japonské verze. Hra nabízí přes 50 různých konců.


Poslední diskuzní příspěvek

jones1240: Ne, jen píšu to co si psal ty o Zero Escape: Zero Time Dilemma... :D No a když toto vyjde, můžeme se společně začít těšit na Zanki Zero!

Nejlépe hodnocené komentáře

Doposud ke hře nikdo nenapsal komentář.