V diskusii na Steame sa to rozprúdilo zrazu. :))
Za posledné 3 roky tam, občas padli zúfalé hlášky:
"Je rok 2023 a o hre žiadne novinky?"
"Si robíte prdel? je rok 2025 a o hre nikde nič?"
"Half-Life 3 vyjde skôr ako toto!!!"
@
Tarhiel (10.03.2026 22:18): Ó, vďaka za pochvalu.
Zberatelstvo som ale nikdy neriešil. Išlo my vždy o super pocit, ísť si to kúpiť a potom hrať. Týchto starých krabicových hier mám asi do 40, takže taká malá "zbierka". Novších v DVD krabičkách mám podstatne viac.
Ale sranda, keď som raz doniesol do śkoly na strednej ten Carmageddon. Spolužiaci čumeli že paráda, ale hneď prvá otázka: Či mi nejebe? Že to načo som si kúpil, ked to môžem mať napálené! :)) Mal som ich na háku, išiel som si svoje.
Ked videli to našlapané intro, oči im svietili, to nepoznali z napálenej verzie. A hudbu na audiostope ani nevravím. K Fear Factory som sa dostal práve vďaka Carmagedonnu